تالار گفتمان مانشت
سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - نسخه‌ی قابل چاپ

سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ

امتحان تهران شمال ۲۳ دی ماه ۹۳
کلا ۲ تا سئوال میده

۱ سوال ۹ تا تعریفی هر کدوم ۰/۷۵ که میشه ۶/۷۵

۱- BPA
۲- installing artifact
۳- المان های معماری
۴- تعریف متدلوژی
۵- تعریف test case
۶- Require management plan
۷-
۸-
۹-

۲ یک ستاریو میده می خواد کلاس ها رو براش مشخص کنید ۳ نمره
برای همون ستاریو ریسک هاش رو مشخص کنید ۲/۲۵
برای همون سناریو Sequence diagram بکشید ۳ نمره

حالا اگه این پست بازدید کننده داشت بیشتر توضیح میدم

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - hasti7 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ

از الگوریتم موازی استاد قلی زاده سوالی ندارین

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۴۵ ب.ظ)hasti7 نوشته شده توسط:  از الگوریتم موازی استاد قلی زاده سوالی ندارین
خودم دنبال همون هستم. بچه های آزاد قزوین ۲۴ دی ماه الگوریتم های موازی با دکتر قلی زاده امتحان داشتند . باید از بچه های مانشتی قزوین بپرسیم

اگه به نتیجه رسیدید به منم خبر بدید

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - hasti7 - 26 دى ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ

شما کسی رو می شناسین از این دوستان؟
چه جوری می شه ازشون پرسید؟

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۵۶ ب.ظ)hasti7 نوشته شده توسط:  شما کسی رو می شناسین از این دوستان؟

چه جوری می شه ازشون پرسید؟
این دو نفر دنبال تمرین های دکتر قلی زاده می گشتند و دانشگاه آزاد قزوین درس می خونند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من به هر دوتاشون میل زدم . می خواید شما هم میل بزنید

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - hasti7 - 27 دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ

تنونستین پیدا کنین؟

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۵۷ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ)hasti7 نوشته شده توسط:  تنونستین پیدا کنین؟
ته

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - hasti7 - 28 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ

کاری نتونستین بکنین؟

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۲۹ دى ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ

(۲۸ دى ۱۳۹۳ ۰۲:۳۶ ب.ظ)hasti7 نوشته شده توسط:  کاری نتونستین بکنین؟
دیگه امتحان دادم تموم شد

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ayyob - 07 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۲۶ دى ۱۳۹۳ ۰۸:۱۶ ب.ظ)۸۷۰۱۸۳۲۹۵ نوشته شده توسط:  امتحان تهران شمال ۲۳ دی ماه ۹۳
کلا ۲ تا سئوال میده

۱ سوال ۹ تا تعریفی هر کدوم ۰/۷۵ که میشه ۶/۷۵

۱- BPA
۲- installing artifact
۳- المان های معماری
۴- تعریف متدلوژی
۵- تعریف test case
۶- Require management plan
۷-
۸-
۹-

۲ یک ستاریو میده می خواد کلاس ها رو براش مشخص کنید ۳ نمره
برای همون ستاریو ریسک هاش رو مشخص کنید ۲/۲۵
برای همون سناریو Sequence diagram بکشید ۳ نمره

حالا اگه این پست بازدید کننده داشت بیشتر توضیح میدم

باسلام.جزوات خانم دکتر آدابی رو هم اگه دارین و با نمونه سوالات بیشتر ممنون می شوم.

RE: سئولات مهندسی نرم افزار پیشزفته سحر آدابی برای دانشجویان علوم تحقیقات - ۸۷۰۱۸۳۲۹۵ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ

جزوه که کلا نداره . یعنی یکی دو نفر نشسته بودن ویس ها را نوشته بودن که من هم اون ها رو ندارم. نمونه سئوال هم همین امتحانی که خودم داده بودم بود