تالار گفتمان مانشت
(تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
(تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - Faridfo - 12 بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ

ایشالا که تغییری نداشته باشه. من هم فقط عین مصاحبه رئیس سازمان را گذاشتم از خودم چیزی نگفتم.

ولی سازمانی که رئیسش میگه تغییرات جدی داریم ،کارمندش میگه تغییراتی نداریم را ، به حرف رئیسش میشه اعتماد کرد یا به حرف کارمندش یا به حرف هیچکدوم؟؟؟؟Smile
البته کارمنده راست میگه چون هنوز تغییرات توسط رئیس اعلام نشده.

هر اتفاقی بیافته اکثریت میتونن نظرشان را بسازمان سنجش دیکته کنند.
فعلا" این بحث بهتره بسته بشه.

از اردیبهشت یا خرداد سال بعد که نتایج کنکور میاد تکلیف کنکوریهای سال بعد مشخص میشه.

RE: (تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - alireza.ghp - 13 بهمن ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ق.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۳۵ ب.ظ)FaridA نوشته شده توسط:  ایشالا که تغییری نداشته باشه. من هم فقط عین مصاحبه رئیس سازمان را گذاشتم از خودم چیزی نگفتم.

ولی سازمانی که رئیسش میگه تغییرات جدی داریم ،کارمندش میگه تغییراتی نداریم را ، به حرف رئیسش میشه اعتماد کرد یا به حرف کارمندش یا به حرف هیچکدوم؟؟؟؟Smile
البته کارمنده راست میگه چون هنوز تغییرات توسط رئیس اعلام نشده.

هر اتفاقی بیافته اکثریت میتونن نظرشان را بسازمان سنجش دیکته کنند.
فعلا" این بحث بهتره بسته بشه.

از اردیبهشت یا خرداد سال بعد که نتایج کنکور میاد تکلیف کنکوریهای سال بعد مشخص میشه.

شاید حرفم به بحث زیاد ربطی نداشته باشه ها... ولی از نظر من تو ایران درس خوندن، مخصوصا در مقطع تکمیلی اشتباه محضه.

RE: (تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - mohammad.ardeshiri - 14 بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ب.ظ

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  خب البته جناب x86 من کسانی را میشناسم که دارن دکتری آزاد میخونن.ولی اون فرد استخدام هست و درامد خوبی داره.و از درآمدی که داره برای هر ترم دکتری آزاد پرداخت میکنه و بعد میگه چندبرابرش درمیارم.فکر کنم دکتری آزاد برای کسانی خوبه که جایی کار میکنن و فقط مدرک میخوان برای هم علم و هم ارتقا رتبه

دقیقا منم همچین شخصیتی که ماهی تقریبا ۴ م درمیاره و ترمی تقریبا ۶ تومن میده رو دیدم البته ربطی به دکتری اش نداره درآمدش ولی به نظرم بازم ارزش نداره البته فقط نظره شخصیه

RE: (تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - عزیز دادخواه - ۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۲ ب.ظ

(۱۴ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(12 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۰۶ ب.ظ)a.dadxah نوشته شده توسط:  دوستان از سازمان سنجش در مورد کنکور کارشناسی ارشد سال آینده سوال کردم.
جولب دادن : هیچگونه تغیراتی در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری بوجود نیامده است.

تغییر در چه موردی؟
در مورد عوض شدن درسا (همون چیزی که امسال ناگهانی اتفاق افتاد و بعد با اعتراض بچه ها به حالت اول برگشت) فکر نکنم درست باشه.
من در مورد برگذاری یا عدم برگذاری کنکور ازشون پرسیدم و جواب دادندکه تغییری نداریم در مورد سر فصل ها و دروس و ضرائب قبلا سوال پرسیده بودم که جواب دادند فعلا معلوم نیست

(تغییرات اساسی در راه است)از سال ۹۵ ارشد و دکتراتوسط هردانشگاه پذیرش میشود. - arash691 - 17 بهمن ۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۱۰ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  با اینکارا فقط دانشگاه آزاد سود میبره ! از وقتی که رو کنکور دکتری دست گذاشتن آزاد برعکس عمل کرد و هر سال کلی دانشجو میگیره ... پول بده مدرک بگیر دیگه کسی هم ازت بخاطر "بحث استعداد و علاقه در آموزش " سوالی نمیپرسه !

خیلی بهتون بر خورد نمره منفی هم برام حساب کردین Big Grin ... مرسی Smile) من واقعیت و گفتم Sad

(۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ)x86 نوشته شده توسط:  
(10 بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۳۱ ب.ظ)arash691 نوشته شده توسط:  با اینکارا فقط دانشگاه آزاد سود میبره ! از وقتی که رو کنکور دکتری دست گذاشتن آزاد برعکس عمل کرد و هر سال کلی دانشجو میگیره ... پول بده مدرک بگیر دیگه کسی هم ازت بخاطر "بحث استعداد و علاقه در آموزش " سوالی نمیپرسه !

ببخشید، ببخشید، خیلی عذر میخوام Big GrinBig Grin، لطفا به دوستانی که میخوان کنکور دکتری آزاد بدن، یا دانشجوی دکتری آزاد هستن، خیلی خیلی واقعا ببخشیدا، اونایی که الان دارن به صورت روزانه تو دانشگاه هایی مثل شریف و تهران و امیرکبیر دکتری میخونن، میخوان انصراف بدن، میگن اگه برگردیم عقب دکتری نمیخونیم، یا خیلی ها وقتی میخوان برای دکترا تصمیم بگیرن با فرض اینکه روزانه قبول خواهند شد باز هم مردد هستن که شرکت کنن یا نه، حالا چطور بعضی ها ۷۰ ملیون پول خوندن دکتری تو دوره ی شبانه رو پرداخت می کنن و خوشحالن که دارن دکتر میشن Big Grin ؟ واقعا چرا؟

نمیبخشم Big Grin ... یکی از دوستان جواب دادن ، خیلی هم کامل جواب دادن :-)