تالار گفتمان مانشت
گرایش معماری سازمانی و سیستم های چند رسانه ای از شاخه فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

گرایش معماری سازمانی و سیستم های چند رسانه ای از شاخه فناوری اطلاعات - shahram.nasaji - 17 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام ؛

معماری سازمانی رو اطلاعی ندارم ولی لیست دروس و سرفصلش رو اگه بخواید میتونم براتون بگیرم

من خودم سیستم های چند رسانه ای میخونم که بیشتر مرتبط با مباحث پردازش تصویر و انیمیشن و گرافیک و این موارد هست

و به شدت وابسته به مباحث ریاضی

اگه اطلاعات بیشتری لازم داشتید در خدمت هستم

گرایش معماری سازمانی و سیستم های چند رسانه ای از شاخه فناوری اطلاعات - shahram.nasaji - 22 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۶ ب.ظ

تا چند روز آینده می نویسم !

یک مقدار درگیر پروژه ها و سمینارهای پایان ترم هستم وقت نمی کنم الان بنویسم !

گرایش معماری سازمانی و سیستم های چند رسانه ای از شاخه فناوری اطلاعات - shahram.nasaji - 29 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

دروس ترم یک که برای ما ارائه شد و خلاصه ای از سرفصل های آن

پردازش تصاویر دیجیتال
- شکل گیری تصویر
- هیستوگرام
- الگوریتم های بهبود تصویر
- الگوریتم رفع مشکل نویز
- الگوریتم های رفع اعوجاج
- الگوریتم های جداسازی تصویر و پس زمینه
- الگوریتم های شناسائی چهره و . . .

مدیریت توسعه نرم افزار (کتاب سامرویل)
- فصل های اولیه کتاب (فرآیندهای توسعه نرم افزار, نیازمندی ها, مدل سازی, RUP و ...)
- مباحث مدیریتی توسعه نرم افزار (مدیریت ریسک, مدیریت پروژه, مدیریت پیکربندی و ...)
- یک فصل به عنوان سمینار وظیفه دانشجو

پویانمائی و پویانمائی سه بعدی
- مباحث مقدماتی معرفی انیمیشن
- نحوه چرخش, جابه جائی, مقیاس در مختصات سه بعدی
- روابط اویلر
- درون یابی
- کنترل حرکت روی مسیر
- کنترل شتاب روی مسیر
- و سایر مباحث تحقیقاتی روز که خودتون باید انجام بدید به عنوان سمینار

گرافیک کامپیوتری مقدماتی
- الگوریتم های رسم خط, دایره, بیضی و . . .
- مباحث مرتبط با OpenGL (نصب, راه اندازی, رسم اشیاء هندسی, رنگ, نورپردازی و . . .)

RE: گرایش معماری سازمانی و سیستم های چند رسانه ای از شاخه فناوری اطلاعات - delnian - 11 دى ۱۳۹۳ ۰۲:۱۱ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو مطالعه بفرمایید سوالی بود در خدمتم.