تالار گفتمان مانشت
برای خودتان کار کنید - نسخه‌ی قابل چاپ

برای خودتان کار کنید - pelican - 06 اسفند ۱۳۹۳ ۰۴:۳۹ ب.ظ

سلام دوستان

حالا که بحث استخدام و کار داغه توی مانشت دیدم بد نیست این سایتو معرفی کنم .با عضویت توی این سایت از مهارت های خودتون کسب درآمد کنید و برای خودتون کار کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای خودتان کار کنید - nlp@2015 - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ

دوستان یه سوال کسی تاحالا تو این سایت ponisha پروژه انجام داده ؟ پرداخت پولش خوب بوده؟

RE: برای خودتان کار کنید - pelican - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۶ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  دوستان یه سوال کسی تاحالا تو این سایت ponisha پروژه انجام داده ؟ پرداخت پولش خوب بوده؟
بله من خودم هم پونیشا کار کردم هم پارس کدرز و پولم دریافت کردم

RE: برای خودتان کار کنید - sabafarhadi - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ

به نظرم مشکل اینجور سایت ها اینه که به ازای زحمتی که میکشی پول مناسبی دریافت نمیکنی. مثلا ی فریلنسر مبلغ ۵۰ هزار تومان برای پروژه برنامه نویسی که معمولا همه جا ۱۰۰ هزار تومان میگیرن پیشنهاد می ده و مسلما اون کارفرما میاد ایشون رو انتخاب می کنه.و شخصی که واقعا توی اون کار حرفه ای بوده و مبلغ استاندارد رو پیشنهاد داده مجبوره مبلغ های پایین تری رو پیشنهاد بده که به ضررش تموم می شه.
درست نمی گم؟

RE: برای خودتان کار کنید - pelican - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۲۲ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  به نظرم مشکل اینجور سایت ها اینه که به ازای زحمتی که میکشی پول مناسبی دریافت نمیکنی. مثلا ی فریلنسر مبلغ ۵۰ هزار تومان برای پروژه برنامه نویسی که معمولا همه جا ۱۰۰ هزار تومان میگیرن پیشنهاد می ده و مسلما اون کارفرما میاد ایشون رو انتخاب می کنه.و شخصی که واقعا توی اون کار حرفه ای بوده و مبلغ استاندارد رو پیشنهاد داده مجبوره مبلغ های پایین تری رو پیشنهاد بده که به ضررش تموم می شه.
درست نمی گم؟
خیلی ها هم به نمونه کار ها اهمیت میدن و نه فقط قیمت پیشنهادی

برای خودتان کار کنید - parisa.raad - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

پارس کدرز به دلیل اینکه هزینه نداره برای ارتقاء حساب و اینجور چیزا، برای شروع گزینه خوبیه. من کار کردم.
اما اگه اشتبا نکنم، پونیشا سایت معتبرتریه و کاربر بیشتر داره.
پارس کدرز، معمولا کارهای مربوط به ترجمه (مخصوصا کامپیوتر) میزارن که بسته به میزان اهمیت ترجمه برای کارگزار، و زرنگی مجری در جذب کارگزار ، از دوسه تومن بگیر تا ۹ تومن صفحه ای میشه گرفت. که از این مقدار ۱۵ درصدش رو سایت برمی داره. اما اگر ماهی ۵ هزارتومن به سایت بدی، سایت پوسانتش رو ۱۰ درصد می کنه.
برای کسی که فقط ترجمه می کنه، این سایت نمی تونه یک منبع درامد کافی باشه. اما برای دوستانی که آچارفرانسه هستن، مثلا هم ترجمه می کنن، هم پیاده سازی در متلب بلدن هم طراحی سایت، شاید پارسکدرز بتونه در ماه های شلوغ (که اساتید شرو می کنن به پروژه خواستن و دانشجویان عزیز و زحمت کش پروژه هاشون رو به بیرون می سپارن Big Grin ) یک منبع درامد خوب باشه (مثلا ماهی ۱ و پونصد اینا).

برای خودتان کار کنید - codin - 07 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۳۲ ب.ظ

به نظرم کار کردن تو این سایت ها استعداد و توانایی های خاصی میخواست.من یک بار توی یکی از این سایت ها یک پروژه اندروید انجام دادم و واقعا هر روز به خودم بد و بیراه میگفتم که چرا قبول کردم.وقتی توی شرکت شما کار می کنید با هیچکی کار ندارید فقط مدیر فنی بالای سرتونو که یکی مثل خودتونو و حرف همو میفهمید. اما من برای راضی نگه داشتن کارفرما واقعا بهم فشار اومد.نیاز هایشو کامل نمیگفت و وقتی نمونه محصول رو میدید تازه شروع به نظر دادن میکرد انگار من از ذهنش خبر دارم!! خلاصه که برای من تجربه خیلی خوبی نبود...

برای خودتان کار کنید - alirezaei - 08 اسفند ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ

سلام، ما یه پروژه داریم با موضوع محوری کتاب. چند تا هم تیمی لازم داریم ، چند روز پیش یکی از بچه های گروه پیشنهاد داد که یه درخواست تو سایت مانشت بزنیم ، بالاخره هر چی نباشه اینجا حضور کامپیوتری ها کم نیست.

اگه php بلدید و یا به بازاریابی و روابط عمومی علاقه دارید ، یه سر به اینجا بزنید:

behinketaab.com

برای خودتان کار کنید - Elena_71 - 09 اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۱۸ ق.ظ

پونیشا باهاش کار کردم ، دزدی بیش نیس ک بخاطر نیروی کار زیادی که توش هست مردم مجبورن بهش پروژه بدن
برای اینکه بفهمید برید بخش سوالات متداولشو بخونید و یه تخمین سر انگشتی بزنید ببینید در ملا عام چقد میخوره!!

تازه درصورتی که بتونید ازش کار بگیرید!!! یه وقت شما ۴ ماه پول اشتراک میدی هیچیم گیرت نمیاد !!
از یجا هم شنیدم که کارای تاپ رو خودشون بر میدارن!!
این سایتا مثل پروژه های نرم افزار شریف و پارس کدرز بهترن
که من از شریف راضی ترم پولمونو حداقل زودی میده و تایید رزومه کاری برامون میده

RE: برای خودتان کار کنید - westerman - 31 خرداد ۱۳۹۶ ۰۳:۵۹ ب.ظ

سلام
سایتهایی مثل پونیشا و پارسکدرز به دلیل هزینه های بالایی که دارن کارمزدهای زیادی از کاربرا می گیرن. سایتی به نام پارس فریلنسر هست که تمام خدماتش رایگانه. اپ اندروید هم داره و قسمت جالبش اینه که تخصص های حضوری رو هم ساپورت می کنه شبیه سایت تسک ربیت, یعنی می تونید به عنوان تعمیرکار کامپیوتر یا برقکش و هر چیزی ثبت نام کنید و کسی که به تخصص شما نیاز داره براحتی شمارو پیدا و استخدام کنه.