تالار گفتمان مانشت
مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟ - post98 - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ

سلام به همه
دارم برای کنکور ازاد میخونم.(گرایش مهندسی نرم افزار)
دوستان من پایگاه رو از مقسمی میخونم ۴ تا فصل اول خوب بود ولی این دوفصل اخرش خوب توضیح نداده از چه منبعی این دو فصل رو بخونم که خوب یادبگیرم؟
نمیخوام کتاب رانکوهی بخونم خوشم نمیاد . تو انقلاب هم هرچی گشتم متآسفانه کتاب دکتر کیوانپور هم چاپش تموم شده بود و نداشتن. حالا میگید چیکار کنم؟

RE: مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟ - mshelman - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام به همه
دوستان من پایگاه رو از مقسمی میخونم ۴ تا فصل اول خوب بود ولی این دوفصل اخرش خوب توضیح نداده از چه منبعی این دو فصل رو بخونم که خوب یادبگیرم؟
نمیخوام کتاب رانکوهی بخونم خوشم نمیاد . تو انقلاب هم هرچی گشتم متآسفانه کتاب دکتر کیوانپور هم چاپش تموم شده بود و نداشتن. حالا میگید چیکار کنم؟
برو سایت خلیلیفر سفارش بده جزوشو برات میارن در خونه جزوه خوبیه واسه فصلای اخر ! چرا انقلاب؟ برو خود پارسه تو یوسف اباد کتاب کیوانپور رو بهت میدن ! کتاب مدرسانم خوبه

RE: مشکل با دو فصل آخر پایگاه (وابستگی تابعی و نرمالسازی)؟ - Sadi_gh - 12 اسفند ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

(۱۲ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۰۶ ق.ظ)post98 نوشته شده توسط:  سلام به همه

سلام دوست عزیز، بنده هم مقسمی رو تو کنکور قبلی خونده بودم هم رانکوهی رو موقع کارشناسی،کتاب راهیان رو هم خوندم،
اما امسال کتاب پارسه ( جناب دکتر کیوان پور) رو خوندم، فوق العاده و جامع برای کنکور هستش، و کنکور امسال ۱۰۰ زدم پایگاه رو.
منم دقیقا دو فصل آخر رو مشکل داشتم ولی انقدر قشنگ توضیح داده واقعاً تسلطم در نرمالسازی و وابستگی نسبت به سایر مباحث بیشتر بود.
همین پارسه رو پیدا کن، تو انقلاب کتاب فروشی عرفان یا احسان بود دقیق نمیدونم،که کتاب های پارسه رو همه رو داشت و تکی هم میفروخت اونجا سر بزن یا زنگ بزن بپرس.
موفق باشی