تالار گفتمان مانشت
راهنمایی در مورد cloud database - نسخه‌ی قابل چاپ

راهنمایی در مورد cloud database - sara_omd - 08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۳۵ ب.ظ

سلام

من به دنبال یک سمینار یا پایان نامه با این موضوع هستم و حتی مقاله یا هر مطلب مفید درباره ی این موضوع که بتونه بهم کمک کنه

از طرفی ممنون میشم اگر کسی برام ربط cloud database و cloud computing را بیان کنه و راهنماییم کنه Huh

اصلا هر کس هر چی در زمینه cloud database می دونه بگه لطفا.

خیلی هم عجله دارمSad لطفا کمکم کنید.

راهنمایی در مورد cloud database - MRUX90 - 08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ

با سلام
در مورد ارتباط دو مفهوم گفته شده کافیست بستر cloud را به صورت همان سیستم محلی که میشناسید تصور کنید و پس از اون خودتون میتونید تفسیری از این ارتباط داشته باشید. ولی از منظر پژوهشی، این دو معمولا دو زمینه ی تقریبا جدا برای تحقیق به حساب می آیند... پس پیشنهاد می کنم یکی از آنها را برای سمینار خودتون انتخاب کنید.
برای اثبات مطلب گفته شده و همچنین پیدا کردن منابع بیشمار برای این دو موضوع میتونید به سایت هایی مثل sciencedirect یا مقالات ieee مراجعه کنید و کافیه در قسمت جست و جو هرکدوم از این دو موضوع رو بزنید تا سیل مطالب متنوع تحقیقی در این حوزه ها براتون به نمایش در بیاد. در ضمن فکر نمیکنم چند جمله تعریف من در مورد این دو موضوع چیزی بیش از wikipedia بهتون اضافه کنه.
موفق باشید.

راهنمایی در مورد cloud database - sara_omd - 08 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۴۶ ب.ظ

خیلی ازتون ممنونم
من توی این سایت ها زیاد سرچ کردم مقاله هم زیاد پیدا کردم اما اول اینکه بیشتر در زمینه ی cloud computing پیدا میشه وکمتر راجع به cloud database مطلب بدرد بخور پیدا کردم یعنی حتی وقتی سرچم راجع به cloud database هست در ارتباط با cloud computing میاره پاک گیج میشم واسه همینم یه تعریف واضح از ارتباط این دو با هم می خوام اگه بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

راهنمایی در مورد cloud database - sara_omd - 09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۱۸ ق.ظ

لطفا هر کس کمکی ازش برمیاد دریغ نکنه Sad

راهنمایی در مورد cloud database - sara_omd - 09 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۴۵ ب.ظ

ممنون از لطفتون اینارو سرچ کردم اما مقالات civilica رو که متاسفانه امکان دانلودش رو ندارم وسایت پروژه هم که پولیه

راهنمایی در مورد cloud database - sara_omd - 13 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ

لطفا هر کی در زمینه پایگاه داده ابری اطلاعات داره نکات مهم راجع به چیستی و چرایی cloud database را به اندازه ی چند خط برام بنویسه خیلی خیلی زود.
?What is cloud database
?Why cloud database
Plz کمک کنید و هر چی راجع به این دو سوال می دونید مختصر و مفید بهم بگید

ممنون دوستان مانشتی