تالار گفتمان مانشت
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - moresalehi - 26 خرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۶ ق.ظ

نه تنها مشکل رشته آی تی بلکه رشته کامپیوتر اینه که شما در اکثر زمینه ها بخوای کار انجام بدی باید مدرک مرتبط داشته باشی، مثلا عمران معماری شیمی حتی علوم آزمایشگاهی! اما رشته کامپیوتر ی رشته آکادمیک نیست... طرف رشتش انسانی یا تجربی بوده یا حتی دیپلم نداره ولی تو زمینه کامپیوتر حتی از من که رشته م هستش بهتر کار میکنه... به جای اینکه با هم کل کل کنیم ی کم به هم کمک کنیم و محبت آمیز با هم برخورد کنیم ... ممنونم از همه

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - hamid-chamran - 03 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ

بچه ها بالاخره نتیجه چی شد؟

شبکه و امنیت میره زیرمجموعه کامپیوتر یا نه؟؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - kazhal@ - 03 تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۳ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ)hamid-chamran نوشته شده توسط:  بچه ها بالاخره نتیجه چی شد؟

شبکه و امنیت میره زیرمجموعه کامپیوتر یا نه؟؟

روز تجمع - شنبه ۶ تیرماه ساعت ۱۰-۱۱ + دانلود نامه+ارسال عکس امضا + کد ملی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ

بچه ها امروز زنگ زدم وزارت دفتر برنامه ریزیشون به من گفتن امنیت وشبکه رفته زیرمجموعه کامپیوتر گفت تو دفترچه هم دارن میزنن

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - vMahmoudi - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت دفتر برنامه ریزیشون به من گفتن امنیت وش بکه رفته زیرمجموعه کامپیوتر گفت تو دفترچه هم دارن میزنن

درود

به منم همینو گفتن، یعنی به حرفشون میشه اعتماد کرد ؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت دفتر برنامه ریزیشون به من گفتن امنیت وشبکه رفته زیرمجموعه کامپیوتر گفت تو دفترچه هم دارن میزنن

درود

نمیدونم میشه یا نه ولی نهایت درسی که این وسط تو ای تی امتحان میدن تو نرم افزار نه یه اصول و مبانی مدیریته و یه نرم افزار من برای هردو رشته میخوانم یعنی درسهای رشته کامپیوتر +مدیریت و نرم فازار... ای تی رو میزنم رشته اصلی کامپیوتررو شنارور نهایت اگر هم دوباره اعتراض زدند برگشت چیزی از دست ندادیم

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - vMahmoudi - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت دفتر برنامه ریزیشون به من گفتن امنیت وشبکه رفته زیرمجموعه کامپیوتر گفت تو دفترچه هم دارن میزنن

درود

نمیدونم میشه یا نه ولی نهایت درسی که این وسط تو ای تی امتحان میدن تو نرم افزار نه یه اصول و مبانی مدیریته من برای هردو رشته میخوانم یعنی درسهای رشته کامپیوتر +مدیریت... ای تی رو میزنم رشته اصلی کامپیوتررو شنارور نهایت اگر هم دوباره اعتراض زدند برگشت چیزی از دست ندادیم

بابا دو تا گرایش که خیلی ناجوره امتحان دادنش ! استرسش دو برابره ! شدنی نیست اصن Huh

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۲۸ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۸ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  

درود

نمیدونم میشه یا نه ولی نهایت درسی که این وسط تو ای تی امتحان میدن تو نرم افزار نه یه اصول و مبانی مدیریته من برای هردو رشته میخوانم یعنی درسهای رشته کامپیوتر +مدیریت... ای تی رو میزنم رشته اصلی کامپیوتررو شنارور نهایت اگر هم دوباره اعتراض زدند برگشت چیزی از دست ندادیم

بابا دو تا گرایش که خیلی ناجوره امتحان دادنش ! استرسش دو برابره ! شدنی نیست اصن Huh

کار خیلی وحشتناک سختیه ولی خوب چه میشه کرد منی که ۴ سال پیش به امید این دوتا گرایش اومدم سمت ای تی چه جوری بیخالشون شم

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - marjan sadat - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۰۱ ب.ظ)saharitst نوشته شده توسط:  بچه ها امروز زنگ زدم وزارت دفتر برنامه ریزیشون به من گفتن امنیت وشبکه رفته زیرمجموعه کامپیوتر گفت تو دفترچه هم دارن میزنن
در رابطه با اینکه ارشد اردیبهشت برگزار میشه نپرسیدی؟؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ)marjan sadat نوشته شده توسط:  
در رابطه با اینکه ارشد اردیبهشت برگزار میشه نپرسیدی؟؟

نه راستش این سوالو ازشون نپرسیدم..تارخ ازمونهارو باید از سازمان سنجش پرسید ربطی به وزارت علوم نداره

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - vMahmoudi - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ

فاتحه این گرایش هارو باید خوند، خدا میدونه چقد دانشجوی مهندسی کامپیوتر داریم که زوم کردن روی شبکه و امنیت، کلی هم دانشجوی آیتی داریم که اونا هم این دو تا رشته رو می خوان ، با این ضرفیت های کم امیدی به این دو گرایش نیست، ادم نرم افزار بخونه بهتره، ظرفیت هاش هم که خداااا

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 07 مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  فاتحه این گرایش هارو باید خوند، خدا میدونه چقد دانشجوی مهندسی کامپیوتر داریم که زوم کردن روی شبکه و امنیت، کلی هم دانشجوی آیتی داریم که اونا هم این دو تا رشته رو می خوان ، با این ضرفیت های کم امیدی به این دو گرایش نیست، ادم نرم افزار بخونه بهتره، ظرفیت هاش هم که خداااا

Sad متاسفم واقعا..ادم نمیدونه چی باید بهشون بگه

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - vMahmoudi - 10 مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۴۵ ق.ظ

اقا این نامه کذایی وزارت علوم به سازمان سنجش رو که پارسال زده بودن رو کی داره ؟

RE: پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - فاطمه۸۷ - ۱۱ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۴ ب.ظ)vMahmoudi نوشته شده توسط:  فاتحه این گرایش هارو باید خوند، خدا میدونه چقد دانشجوی مهندسی کامپیوتر داریم که زوم کردن روی شبکه و امنیت، کلی هم دانشجوی آیتی داریم که اونا هم این دو تا رشته رو می خوان ، با این ضرفیت های کم امیدی به این دو گرایش نیست، ادم نرم افزار بخونه بهتره، ظرفیت هاش هم که خداااا

سال ۹۴ دو گرایش شبکه و امنیت ۱۴۰ تا روزانه میگرفتن و حدودا ۳۴ تا شبانه !!! با چه امیدی باید خوند خدا میدونه

پیگیری وضعیت رشته مهندسی فناوری اطلاعات در کنکور ۹۵ - saharitst - 12 مرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۳۲ ق.ظ

بچه ها کنکئر ارشد افتاد اردیبهشت

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.