تالار گفتمان مانشت
هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - نسخه‌ی قابل چاپ

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - دیبا مدرس - ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۸:۴۹ ب.ظ

سلام
یه سوال دارم هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی تقریبن هر ترم چقدر میشه و تفاوت این دوره ها با دوره مجازی پیام نور در چیه؟

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - teraktor2003 - 01 خرداد ۱۳۹۴ ۰۱:۳۷ ب.ظ

سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی حداقل ترمی ۲ تومن رو حساب کن...الان شهریه ثابت من ۱۲۰۰ می دم,متغیر هم ۳ درس ۳ واحدی تقریبا ۹۰۰ در میاد...

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - دیبا مدرس - ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۳۸ ب.ظ

چند تا سوال دیگه دارم:
درس ها چه جوری روی پایگاه اینترنتی قرار میگیره؟ منظورم اینه هر هفته بخشی ازدرس روی سایت میذارن یا یهو کل کتاب رو؟ ایا حتمن باید تو روز و ساعت مشخصی به سایت برای دیدن درسها مراجعه کنه؟

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - دیبا مدرس - ۰۹ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ

لطفن اگه کسی دانشجوی مجازی دولتی هست بیاد یه کم اطلاعات بده

RE: هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - فرزان۹۲ - ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۹ ق.ظ

ُلام منم مجازی شهید بهشتی تهران رشته مهندسی کامپیوتر قبول شدم نمیدونم چیکار کنم

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - Raya.a - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۲۷ ب.ظ

سلام
منم مجازی شهیدبهشتی قبول شدم
چرا کسی نمیاذ اطلاعات بده؟؟؟؟
ارزش ذاره بریم؟

هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - teraktor2003 - 10 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۷ ب.ظ

اینو برای یکی از دوستان تو پیام خصوصی نوشتم فک کنم برای کسایی که میخوان بدونن مجازی چجوریه بدرد می خوره:

"سلام
بستگی به دانشگاه داره ولی ترمی حدود ۲ تومن
بله کاملا ارزش و اعتبار داره! چون مهر وزارت علوم رو داره ,به نظر من نگاه کنین ببینین با مدرکتون میخواین چیکا کنین,ولی هرجا درس بخونین و خوب بخونین مطمئن باشین راه پیشرفت هس...حتی تو جهنم!
روش اموزش,یک جلسه ابتدای ترم و یک جلسه انتهای ترم اجباری حضوریه,هر دو هفته هم هر یک از کلاس ها به صورت مجازی استاد میاد تو نت اشکالی داشته باشی حل میکنه ۲ ساعت...ولی اول ترم به ما برای هر درس محتوای کلی به صورت پی دی اف و ویدیو ضبط شده داده میشه مثل اینکه دقیقا سر کلاسی...حتی روزانه ها از همین منابع استفاده می کنن چون خیلی کامله...
بله من این نوع اموزش رو دوست دارم و راضی ام...البته می تونین هر موقع دوست داشتین برین دانشگاه با هماهنگی استاد بشینین سر کلاس درسش خوشحالم می شن!
نسبت به فول استاد هایی که میبینم(به نسبت دانشگاه ازاد و غیرانتفاعی)تو دانشگاه های دولتی و با رتبه ها به نظر من مجازی نسبت به اینها بهتره...ضمن اینکه اسم اون دانشگاه معتبر هم می خوره تو مدرکت نه غیرانتفاعی نمی دونم چی چی!
موفق باشید."

RE: هزینه تحصیل در دوره مجازی دولتی - majid11877 - 13 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ

من ی ترم ناقص تو مجازی شهید بهشتی خوندم انصراف دادم هزینه ترم یک ۲۵۰۰۰۰۰ شد پارسال نمی ارزه بازم با خودتونه.....