تالار گفتمان مانشت
مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
RE: مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۳۱ تیر- به روز رسانی شد) - ali_titani - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۸ ب.ظ)hosghf2 نوشته شده توسط:  با سلام
جناب دکتر این مصاحبه ها مربوط به رتبه های تک رقمی بوده ، درسته ؟
سلام
رتبه های یک و دور رقمی که با مانشت مصاحبه کردند و متن کامل مصاحبه هاشون در همین انجمن موجود هست.

مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۳۱ تیر- به روز رسانی شد) - popoloo - 31 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ

آقا پارسه از کار شما استفاده کرده و اسمس تبلیغاتی ساخته!
شاید هم شما نسبتی با موسسه دارید! دیروز برام اسمس اومده -- آیا میدانید طبق مصاحبه های سایت مانشت ۵۵% رتبه های برتر از آزمون های پارسه استفاده کردند؟ --

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  آقا پارسه از کار شما استفاده کرده و اسمس تبلیغاتی ساخته!
شاید هم شما نسبتی با موسسه دارید! دیروز برام اسمس اومده -- آیا میدانید طبق مصاحبه های سایت مانشت ۵۵% رتبه های برتر از آزمون های پارسه استفاده کردند؟ --
آقا من باید از شما معذرت بخوام. با اینکه از مشورت شما استفاده کردم و همین طور از کاری که اینجا کردید ولی همچنان به شما مشکوک بودم تا اینکه امروز و با چیزایی که در این مدت دیدم و در بخش انتقاد با مدیران مطرح کردم باید واقعا از شما معذرت بخوام
ارادت داریم- علی زارع

RE: مطالعه آماری مصاحبه های ۹۴ (تا تاریخ ۳۱ تیر- به روز رسانی شد) - ali_titani - 01 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۴۶ ب.ظ

(۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۷ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  آقا پارسه از کار شما استفاده کرده و اسمس تبلیغاتی ساخته!

آقا من باید از شما معذرت بخوام. با اینکه از مشورت شما استفاده کردم و همین طور از کاری که اینجا کردید ولی همچنان به شما مشکوک بودم تا اینکه امروز و با چیزایی که در این مدت دیدم و در بخش انتقاد با مدیران مطرح کردم باید واقعا از شما معذرت بخوام
ارادت داریم- علی زارع
سلام
پیامک از طرف موسسه پارسه اومده با این مضمون؟ خب شاید مثل همه موسسات دیگه مانشت رو رصد میکنن و پست بنده را هم دیده باشند.
به شخصه نسبتی باهاشون ندارم! جز اینکه از خدماتشون برای خودم و اطرافیان استفاده کردم...
خواهش می کنم جناب زارع ، بزرگوارید...

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - niusha94 - 07 مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۳۶ ب.ظ

خیلی ممنون ..
لطف کردید

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - tondar.sal - 08 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ

ولی همه این منابع خوب نیستن مثلا هوش راهیان ارشد بدرد جهنم نمیخوره
یا بعضی از کتاب های مقسمی
کاش بجای اینها چیز های جایگزینی بود.

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - maryamy - 12 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ

وااااااااااااااااااااای یک دنیا ممنونتونم آآآآآآآآآآآآآآآآآقا..............

RE: مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - ali_titani - 12 مهر ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۳۹ ب.ظ)tondar.sal نوشته شده توسط:  ولی همه این منابع خوب نیستن مثلا هوش راهیان ارشد بدرد جهنم نمیخوره
یا بعضی از کتاب های مقسمی
کاش بجای اینها چیز های جایگزینی بود.
قرار نبود از دید خودم منابع رو معرفی کنم...
این منابع استفاده شده توسط دوستان رتبه برتر هست. من هم در هوش کتاب دیگه ای رو بیشتر قبول دارم ولی این کتاب رو با اختلاف خیلیها خوندن و راضی بودن و شاید به شرایط من و شما نمیخورده...

(۱۲ مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۱۶ ق.ظ)maryamy نوشته شده توسط:  وااااااااااااااااااااای یک دنیا ممنونتونم آآآآآآآآآآآآآآآآآقا..............
تشکر...

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - parisatiti - 13 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۲ ب.ظ

لینک فایل پیوست کار نمیکنه اصلاح کنین
خیلی ممنوووون

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - popoloo - 03 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ

سلام برادر
دیگه مصاحبه جدید انجام نشده؟
من همه کتابارو با پیشنهاد شما خریدم و خدا رو شکر راضیم. پیشنهاد کتاب تست ندارید؟ کدومش معتبرتره و غلط کمتری داره؟

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - mehran.amanat - 04 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ

ممنون دوست عزیز
کار همه رو راحت کردید

RE: مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - ali_titani - 05 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۰۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۱ ب.ظ)popoloo نوشته شده توسط:  سلام برادر
دیگه مصاحبه جدید انجام نشده؟
من همه کتابارو با پیشنهاد شما خریدم و خدا رو شکر راضیم. پیشنهاد کتاب تست ندارید؟ کدومش معتبرتره و غلط کمتری داره؟
سلام
مصاحبه که نه. شما که تقریبا همه درسها رو خوندید!
کتاب های تست همشون علط دارند . بعضی هاش واقعا غلطه. بعصی ها هم سوالای سنجش ایراد داره و میشه چند برداشت ازش داشت.
ضمنا من اینجا کتاب معرفی نکردم. کتب پیشنهادی دوستان رتبه برتر رو معرفی کردم که بانک تست پیشنهادی داخلش نبوده!

(۰۴ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۹ ب.ظ)mehran.amanat نوشته شده توسط:  ممنون دوست عزیز
کار همه رو راحت کردید
سلام و تشکر
مصاحبه ها رو هم حتما بخونید....

RE: مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - Skyrim - 20 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ

سلام
لینک دراپ باکس کار نمیکنه. اگه امکانش هست دوستانی که فایل رو دارند یا مدیران یه لینک دیگه هم قرار بدن
RE: مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - ali_titani - 20 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ق.ظ

(۲۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹ ق.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  سلام
لینک دراپ باکس کار نمیکنه. اگه امکانش هست دوستانی که فایل رو دارند یا مدیران یه لینک دیگه هم قرار بدن
سلام. لینک دانلود، اصلاح و به روز رسانی شد...

مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - هاله۹۸۸ - ۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ

سلام.لینک کار نمیکند.ممنونم

RE: مطالعه آماری همه مصاحبه های ارشد ۹۴ - ali_titani - 02 آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ق.ظ

(۲۸ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۱۰ ب.ظ)هاله۹۸۸ نوشته شده توسط:  سلام.لینک کار نمیکند.ممنونم

سلام . لینک کمکی هم گذاشتم