تالار گفتمان مانشت
معدل در آزمون ارشد - نسخه‌ی قابل چاپ

معدل در آزمون ارشد - arashjavadi200 - 06 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان
کسی که معدلش زیر ۱۲ میباشد،ولی هنوز فارغ التحصیل نشده و ۲۰ واحد از درسش مونده آیا میتونه توی کنکور ارشد شرکت کنه یانه؟چون مثل اینکه معدل های زیر ۱۲ نمیتونن توی کنکور ارشد شرکت کنن،آیا این شامل حال کسی که هنوز در حال تحصیل هست هم میشه یانه،چون بنده پیام نوری هستم و وقتی هم که فارغ التحصیل بشم درسهایی را که نمره قبولی کسب نکردم توی معدلم تاثیری نداره ومعدلم به بالای ۱۲میرسه ،

RE: کمک فوری وحیاتی - arashjavadi200 - 06 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۳۲ ب.ظ

یعنی کسی نیست من را یاری کنه

کمک فوری وحیاتی - ziba_090 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ

سلام
حقیقتش من جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یه پیشنهادی واستون دارم اون اینه که برید سایت سنجش و عضو بشید و سوالتون رو به صورت خصوصی بپرسید اونا هم إنشاءا... پاسختون رو میدن.
+من خودم هر وقت سئوالی که مربوط به سنجش میشه داشته باشم، میرم سایت سنجش و سوالم میپرسم.
+امیدوارم پیشنهادم واستون مفید واقع بشه (:

RE: کمک فوری وحیاتی - arashjavadi200 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام
حقیقتش من جواب سوالتون رو نمیدونم ولی یه پیشنهادی واستون دارم اون اینه که برید سایت سنجش و عضو بشید و سوالتون رو به صورت خصوصی بپرسید اونا هم إنشاءا... پاسختون رو میدن.
+من خودم هر وقت سئوالی که مربوط به سنجش میشه داشته باشم، میرم سایت سنجش و سوالم میپرسم.

سلام آقا عضو شدم امانمیدونم چطوری سوالم را بپرسم ،توی کدوم منو باید برم باید چطوری بپرسم

RE: کمک فوری وحیاتی - saeed313 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۰۸ ب.ظ

سلام
تا اونجایی که من می دونم، هیچ محدودیتی برای معدل برای شرکت در آزمون ارشد وجود نداره...
ولی برای اطمینان توصیه می کنم، دفترچه ی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد رو دانلود و مطالعه کنید، در صورت وجود محدودیتی اونجا حتما گفته می شه...
موفق باشید

RE: کمک فوری وحیاتی - ziba_090 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام

سلام آقا عضو شدم امانمیدونم چطوری سوالم را بپرسم ،توی کدوم منو باید برم باید چطوری بپرسم
سلام
آقا اینطوری بپرسBig Grin
وارد سایت که شدید سمت چپ بخش سیستم پاسخگویی
۱- روی ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید
۲- کنار گزینه عضویت در سایت یه گزینه به اسم ورود سیستم هست روی اونهم کلیک میکنید.
۳- یه کادر باز میشه نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنید. و وارد میشد سیستم ارسال درخواست میشد.
۴- سمت راستتون یه چندتا گزینه هست شما گزینه اول "درخواست جدید" میزنید و وارد مرحله بعد میشد.
۵- وسط صفحه نوشته درخواست جدید و دوتا گزینه اولین گزینه "آزمون" شما کارشناسی ارشد رو انتخاب کنید و گزینه دوم "سال" رو همون ۹۴ بذارید.
۶- بعدش گزینه تائید رو بزنید .
۷- پایین همون صفحه یه جدول میاد شما "عمومی" رو انتخاب (کلیک روی گزینه انتخاب) کنید. وارد مرحله بعد میشد
۸- تو قمست نوع مشکل این عنوان رو انتخاب میکنی "مسایل مربوط به معدل"
۹- بشخ عنوان هم یه عنوان یه چیزی مرتبط با درخواستتون بنویسید.
۱۰- توی بخش شرح هم سئوالی که داشتین رو بپرسید.
۱۱- بعد کد امنیتی رو وارد کنید.
۱۲- گزینه تائید رو بزنید.
۱۳- در نهایتم منتظر جواب از سنجش میشید.

+ به همین راحتی!
+ امیدوارم واضح گفته باشم.
موفق و پیروز باشید.

RE: کمک فوری وحیاتی - arashjavadi200 - 07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۴۶ ب.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۴ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۲۰ ق.ظ)ziba_090 نوشته شده توسط:  سلام

سلام
آقا اینطوری بپرسBig Grin
وارد سایت که شدید سمت چپ بخش سیستم پاسخگویی
۱- روی ورود به سیستم پاسخگویی کلیک کنید
۲- کنار گزینه عضویت در سایت یه گزینه به اسم ورود سیستم هست روی اونهم کلیک میکنید.
۳- یه کادر باز میشه نام کاربری و رمز عبور رو وارد میکنید. و وارد میشد سیستم ارسال درخواست میشد.
۴- سمت راستتون یه چندتا گزینه هست شما گزینه اول "درخواست جدید" میزنید و وارد مرحله بعد میشد.
۵- وسط صفحه نوشته درخواست جدید و دوتا گزینه اولین گزینه "آزمون" شما کارشناسی ارشد رو انتخاب کنید و گزینه دوم "سال" رو همون ۹۴ بذارید.
۶- بعدش گزینه تائید رو بزنید .
۷- پایین همون صفحه یه جدول میاد شما "عمومی" رو انتخاب (کلیک روی گزینه انتخاب) کنید. وارد مرحله بعد میشد
۸- تو قمست نوع مشکل این عنوان رو انتخاب میکنی "مسایل مربوط به معدل"
۹- بشخ عنوان هم یه عنوان یه چیزی مرتبط با درخواستتون بنویسید.
۱۰- توی بخش شرح هم سئوالی که داشتین رو بپرسید.
۱۱- بعد کد امنیتی رو وارد کنید.
۱۲- گزینه تائید رو بزنید.
۱۳- در نهایتم منتظر جواب از سنجش میشید.

+ به همین راحتی!
+ امیدوارم واضح گفته باشم.
موفق و پیروز باشید.
واقعا ممنون،من سال ۹۵ را انتخاب میکردم چیزی نمایش داده نمیشدSmile الان جواب را چند روز تقریبا طول میکشه بدن و اینکه جوابی که میدن قابل استناد می باشد دیگه انشاالله؟

RE: کمک فوری وحیاتی - ziba_090 - 08 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۷ ق.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۱۸ ب.ظ)arashjavadi200 نوشته شده توسط:  واقعا ممنون،من سال ۹۵ را انتخاب میکردم چیزی نمایش داده نمیشدSmile الان جواب را چند روز تقریبا طول میکشه بدن و اینکه جوابی که میدن قابل استناد می باشد دیگه انشاالله؟
قابلی نداشت، جواب آخرین سوالمو بعد از چند ساعت دادن.
+ این جواب که میدن قابل استناد هست یا نه... چی بگم
+ البته من فقط دو تا سئوال از این طریق پرسیدم یکی شماره پروندمو میخواستم که همون لحظه جوابمو داد،
یکیم این سئوال رو
[attachment=19275]
موفق و پایدار باشید.