تالار گفتمان مانشت
کتاب شبکه دکتر حقیقت خوب می باشد - نسخه‌ی قابل چاپ

کتاب شبکه دکتر حقیقت خوب می باشد - mohamadmanesht - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۶ ق.ظ

سلام Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - af.hm - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ

[/quote]
واقعا خیلی مسخرس با این رتبه ها شبانه بعد خوابگاهم ندنUndecidedConfused ما که تهران نیستیم هر کی میتونه بره
تلفنی هم میشه؟

RE: فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - mohamadmanesht - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ

من فردا میرم آره تلفنی هم میشه هر کی میاد تا با هم بریم حالا یا وام بیشتری بدن یا تخفیف شهریه بدن یا خوابگاه بدن صندوق رفاه دست خود وزارت علومه لطفا به همه اطلاع بدین من موضوع شریف و قبول نشدن رتبه ی ۱۸ رو هم گفتم و اعتراض کردم فردام میگم

RE: فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - niiiliii70 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  موضوع شریف و قبول نشدن رتبه ی ۱۸

واقعا ۱۸ شبکه شریف قبول نشده؟؟؟!!!!!!

RE: فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - Densike - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۰۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)niiiliii70 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  موضوع شریف و قبول نشدن رتبه ی ۱۸

واقعا ۱۸ شبکه شریف قبول نشده؟؟؟!!!!!!
بله توی موضوع دو صندلی گم شده شریف توضیح دادم

فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - researcher0 - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۰ ب.ظ

انشاالله که موفق باشید دوست من
حتی اگر یکنفر بودید اعتراض حق شماست و اعتراض به حق باید انجام بشه حتی اگر هیچ نتیجه ای نداشته باشه
فکر میکنید برای زیادبودن شهریه دوره های مجازی هم بشه کاری کرد؟!

RE: فوری فوری بچه های آیتی به ویژه شبانه ها تهران برید اینجا اعتراض بزنین - afrooz-OMD - 14 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۱۱ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۱۵ ب.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  من فردا میرم آره تلفنی هم میشه هر کی میاد تا با هم بریم حالا یا وام بیشتری بدن یا تخفیف شهریه بدن یا خوابگاه بدن صندوق رفاه دست خود وزارت علومه لطفا به همه اطلاع بدین من موضوع شریف و قبول نشدن رتبه ی ۱۸ رو هم گفتم و اعتراض کردم فردام میگم

سلام
یه لطفی کنین من و رتبه ۳۰ رو هم بهشون بگین
که به خاطر اون دوتا صندلی گمشده توی شریف شبانه امیرکبیر و بنده علم و صنعت اوردم
هرچند فک نمیکنم مهم باشه
ممنون