تالار گفتمان مانشت
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - ana9940 - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ

[attachment=19330]سلام به همه

طبق روال سالهای گذشته مانشت که قبولی ها در یک pDF خلاصه میشد تا کاربران و دانشجویان آینده تمامی رتبه ها و قبولی های آنها رو یک جا و فشرده داشته باشند، فایل قبولی های ارشد اعضای مانشت در سال ۹۴ رو در یک PDF وارد کردم.

تمامی رتبه ها و قبولی هایی که کاربران اعلام کرده بودند رو وارد کردم، اگه موردی جا افتاده یا اشتباه زدم، بگید که اصلاح بشه.

اگر دوستانی دارید که رتبه دقیق و قبولی آنها رو میدونید هم بگید که وارد فایل کنم تا کاملتر بشه.
ممنون

به امید موفقیت همه کاربران مانشت

فایل پیوست آپدیت شد.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - rz.gh - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ

دستتون درد نکنه ...
تو بخش ((قبولی های معماری کامپیوتر ۹۴)) دوستان معماری رتبه و محل قبولیشون رو گفتن .

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - Bache Mosbat - 15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ب.ظ

دستتون درد نکنه، زحمت کشیدید.

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - ana9940 - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه ...
تو بخش ((قبولی های معماری کامپیوتر ۹۴)) دوستان معماری رتبه و محل قبولیشون رو گفتن .

مرسی، اتفاقا داشتم فکر می کردم که چرا قبولیهای معماری کم شده و فکر کردم کلا طرفدارهای این رشته کم شده Big GrinCool
بازم آپدیت کردم فایل پیوست پست اول رو.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - hosein70 - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۴ ق.ظ

سلام دوست من رتبه ۱۹۶ نرم افزار شده دانشگاه شیراز قبول شد

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - faza - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۲ ق.ظ

ممنون. خداقوت.
بهتره سهمیه دار ها هم کامل ذکر بشه. مثلا رتبه ۵۰ هوش با سهمیه شاگرد اولی شریف قبول شده. البته به من ربطی نداره :دی واسه بعدیا میگم!

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - ani123 - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۴۰ ق.ظ

آقا منم با رتبه نمیدونم (یادم نیست) ولی زیاد بود حدودا ۲۰۰۰ هوش شهاب دانش قبول شدم

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - fo-eng - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۸ ق.ظ

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان عزیز.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - arasteh_azadeh - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ق.ظ

سلام.امکانش هست درصدهایی که برای هر درس زدن رو هم بذارید...؟(برای گرایش معماری)

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - maryam.raz - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۴۷ ب.ظ

دوتا از دوستان مانشتی که قبولی شون اعلام نکردن
۳۴۰ صنعتی شیراز روزانه نرم افزار
۳۶۸ زنجان روزانه نرم افزار

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - captain - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۸:۵۰ ب.ظ

من چرا نیستم پس؟

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - Mahsa Rahmani - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۰۸ ق.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(15 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ب.ظ)rz.gh نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه ...

مرسی، اتفاقا داشتم فکر می کردم که چرا قبولیهای معماری کم شده و فکر کردم کلا طرفدارهای این رشته کم شده Big GrinCool
بازم آپدیت کردم فایل پیوست پست اول رو.

دوست عزیز اولا معماری علاقه میخواد و خیلیا درک درستی ازش ندارن. ثانیا لزومی نداره همه ی افرادی که معماری قبول شدن تو مانشت باشن....

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - یاس رازقی - ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۰۹ ب.ظ

چقدر امسال متفاوته با پارسال Sad
همش باید غصه خورد
آخه اگه امسال می تونستم امتحان بدم یه جای بهتری قبول بودم
یعنی با رتبه پارسال من چه جاهای خوبی امسال قبول شدن بچه ها

واقعا حکمت خدا رو نمیفهمم

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - Marjan Gerdoo - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۵ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)kf1393 نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از زحمات شما
من هم با ۳۰۵ هوش روزانه اصفهان قبول شدمSmile

تبریک مجدد به kf!
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - shirin0101 - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷ ب.ظ

تشکر فراوان Smile