تالار گفتمان مانشت
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - Z.G71 - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ق.ظ

تبریک به همه ی دوستان گلم امیدوارم شاد و موفق باشید...منم با ۱۳۷ نرم افزار علم و صنعت قبول شدم روزانه

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - salehforum - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۱۸ ق.ظ

من رو اشتباها توی بخش هوش هم گذاشتید
من نرم افزار صنعتی شیراز قبول شدن با رتبه ۲۷۸

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - *afsoon* - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۰۶ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام به همه

طبق روال سالهای گذشته مانشت که قبولی ها در یک pDF خلاصه میشد تا کاربران و دانشجویان آینده تمامی رتبه ها و قبولی های آنها رو یک جا و فشرده داشته باشند، فایل قبولی های ارشد اعضای مانشت در سال ۹۴ رو در یک PDF وارد کردم.

تمامی رتبه ها و قبولی هایی که کاربران اعلام کرده بودند رو وارد کردم، اگه موردی جا افتاده یا اشتباه زدم، بگید که اصلاح بشه.

اگر دوستانی دارید که رتبه دقیق و قبولی آنها رو میدونید هم بگید که وارد فایل کنم تا کاملتر بشه.
ممنون

به امید موفقیت همه کاربران مانشت

فایل پیوست آپدیت شد.

با تشکر
دوست عزیز ایا فایل مهندسی ای تی هم بدین شکل قرار میدین ؟

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - q88lp - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ

سلام
با رتبه ۵۴۰ شبانه علم و صنعت واحد نور قبول شدم که کاش انتخابش نمی کردم.

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - mahbube92 - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۵:۰۴ ب.ظ

سلام
منم با۵۹۴ هوش چمران اهواز قبول شدم( روزانه)
دوستانی که ارشد این دانشگاه هستن میشه اعلام حضور کنن؟؟؟

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - ana9940 - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سلام

چه گرایشی؟
چرا علم و صنعت که خوبه، واحد نور کجاست یعنی؟ هم علم و صنعت تهران.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - pourya.zia - 17 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۹ ب.ظ

مبارکه عزیزان

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - doost4 - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۳۱ ق.ظ

با تشکر، فقط اسم من تو قبولی های هوش بود که من معماری قبول شدم اصلا هوش رو انتخاب رشته نکردم Big Grin

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - maryam.raz - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۱۸ ق.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سلام

چه گرایشی؟
نور یکی از شهرهای مازندرانه

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - q88lp - 18 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۱۳ ب.ظ

(۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۷:۵۹ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۵۵ ب.ظ)q88lp نوشته شده توسط:  سلام

چه گرایشی؟

نرم افزار. فقط اسم علم و صنعت روشه. محل تحصیل نور (مازندران). اساتید مستقل از علم و صنعت. همه چیز مستقل از علم و صنعت. فقط مدرک رو علم وصنعت صادر میکنه که روش می نویسن علم و صنعت واحد نور! خیلی جالبه.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - q88lp - 12 اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۲۳ ب.ظ

تغییر رشته قبولی به دانشگاه زنجان روزانه - آپدیت شد.

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - tondar.sal - 13 اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۵۹ ب.ظ

دستت تون درد نکنه واقعا زحمت کشیدین ولی کاش درصد هاشونم میزاشتین

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - behnam1394 - 20 اسفند ۱۳۹۴ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۲۶ ب.ظ)ana9940 نوشته شده توسط:  سلام به همه

طبق روال سالهای گذشته مانشت که قبولی ها در یک pDF خلاصه میشد تا کاربران و دانشجویان آینده تمامی رتبه ها و قبولی های آنها رو یک جا و فشرده داشته باشند، فایل قبولی های ارشد اعضای مانشت در سال ۹۴ رو در یک PDF وارد کردم.

تمامی رتبه ها و قبولی هایی که کاربران اعلام کرده بودند رو وارد کردم، اگه موردی جا افتاده یا اشتباه زدم، بگید که اصلاح بشه.

اگر دوستانی دارید که رتبه دقیق و قبولی آنها رو میدونید هم بگید که وارد فایل کنم تا کاملتر بشه.
ممنون

به امید موفقیت همه کاربران مانشت

فایل پیوست آپدیت شد.

سلام و سپاس به خاطر زحمتتون
من هم با رتبه ۳۰۴ معماری صنعتی اصفهان روزانه قبول شدم

فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - smasoud - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ

پس چرا گرایشا رو دقیق نزدید؟!
ضمن سپاس از زحمتتون که واقعا وقت گذاشتید.
ولی واقعا نمیدونم الان چ استفاده ای از این کنم؟
آخه نوشته۱۷۴، روزانه، اصفهان !
الان چه گرایشی شده ۱۷۴؟ چه گرایشی قبول شده؟! ۶ تا گرایش تو کامپیوتر هست ۴ تا تو آی تی!

البته بازم ممنون. به هر حال زحمت کشیدید.

RE: فایل pdf قبولی های ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۴ مانشت - gogooli - 25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ)smasoud نوشته شده توسط:  پس چرا گرایشا رو دقیق نزدید؟!
ضمن سپاس از زحمتتون که واقعا وقت گذاشتید.
ولی واقعا نمیدونم الان چ استفاده ای از این کنم؟
آخه نوشته۱۷۴، روزانه، اصفهان !
الان چه گرایشی شده ۱۷۴؟ چه گرایشی قبول شده؟! ۶ تا گرایش تو کامپیوتر هست ۴ تا تو آی تی!

البته بازم ممنون. به هر حال زحمت کشیدید.
بالای هر جدول نوشته نرم افزار،...