تالار گفتمان مانشت
کسی با بردهای آردوینو آشنایی داره؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کسی با بردهای آردوینو آشنایی داره؟ - mahsa_92 - 14 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام اینجا کسی هست که با بردهای آردوینو آشنایی داشته باشه؟ میخواستم بدونم زبان برنامه نویسی این بردها چیه؟ بعضی جاها نوشته سی بعضی جاهای دیگه نوشته جاوا، من زبان سی رو در محیط کدویژن کار کردم ولی جاوا رو هیچوقت باهاش راحت نبودم و همیشه باهاش مشکل دارم، کسی میدونه منی با این شرایط از پس کار با این بردا برمیام یا نه؟ بردهای دیگه ای سراغ دارین که مثل این آرودوینو بار سخت افزاریشون کم باشه ولی با سی کار کنند؟
ممنون میشم کمکم کنید

RE: کسی با بردهای آردوینو آشنایی داره؟ - s-nowrozi - 14 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۱۴ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۳۱ ب.ظ)mahsa_92 نوشته شده توسط:  سلام اینجا کسی هست که با بردهای آردوینو آشنایی داشته باشه؟ میخواستم بدونم زبان برنامه نویسی این بردها چیه؟ بعضی جاها نوشته سی بعضی جاهای دیگه نوشته جاوا، من زبان سی رو در محیط کدویژن کار کردم ولی جاوا رو هیچوقت باهاش راحت نبودم و همیشه باهاش مشکل دارم، کسی میدونه منی با این شرایط از پس کار با این بردا برمیام یا نه؟ بردهای دیگه ای سراغ دارین که مثل این آرودوینو بار سخت افزاریشون کم باشه ولی با سی کار کنند؟
ممنون میشم کمکم کنید
سلام
به این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برو و تو قسمت فروم این سوال رو بپرس حتما به جوابهایی می رسی
اردوینو یه برد با هسته avr است که می تونی با سی به راحتی براش برنامه بنویسی
اگر به انگلیسی یه سرچ ساده کنی مپلا frist example ardiouno with c کلی سایت می اید برای یادگیری
مهم اینه روی چی می خوای کار کنی؟

کسی با بردهای آردوینو آشنایی داره؟ - M4$0UD - 14 مهر ۱۳۹۴ ۱۰:۰۹ ب.ظ

سلام
زبان که در محیط توسعه Arduino استفاده میشه در واقع همون ++C / C هست. کار با این بورد به دلیل وجود کتابخانه ها خیلی قوی و کاربردی و همچنین بوردهای توسعه ای که به اسم شیلد معروف هستند بسیار راحته. برای شروع می تونید از منابع زیر استفاده کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.