تالار گفتمان مانشت
دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 13 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۳ ب.ظ

سلام دوستان
من متاسفانه تازه این سایتو پیدا کردم ای کاش قبل از کنکور پیداش کرده بودم ....
ممنون از همه ی بچه های این سایت که وقت می زارن و به سوالهای همدیگه جواب می دن
و اما سوال من:
منم یکی از قبول شده های چند برابر ظرفیت علوم کامپیوتر مجازی شهید بهشتی هستم که دیروز اعلام کردند.اطلاعیه سازمان سنجش برای مصاحبه ی این دانشگاه این متن بوده :
"از معرفی شدگان چند برابر ظرفیت در رشته‌های این دانشگاه مصاحبه بعمل نخواهد آمد و این دانشگاه براساس وضعیت علمی در آزمون، نتیجه را به سازمان سنجش آموزش کشور منعکس می‌نماید."
پس بعدا دانشگاه تازه می خواد از بین ما افرادی را گزینش کنه؟! اما من رشته ی کارشناسیم ریاضی کاربردی بوده دانشگاه آزاد و رتبه ام هم ۶۸۶ بوده به نظر شما امیدی به قبولیم هست؟

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - pami_smart - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ق.ظ

از کجا باید بفهمیم که چند برابر ظرفیت قبول شدگان هستیم یا نه ؟

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

در سایت سازمان سنجش رفته , شماره پرونده و کد رهگیری خویش را وارد کنید اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - pami_smart - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)elham.3d نوشته شده توسط:  در سایت سازمان سنجش رفته , شماره پرونده و کد رهگیری خویش را وارد کنید اینم لینکش:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی از پیگیری شما، منظور من این هست که از کجا بفهمیم که حالا که زده قبولی، من جز کسایی هستیم که واقعا" قبول هستم، یا اینکه من جز کسانی هستم که علاوه بر ظرفیت قبول شدم.

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 14 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)pami_smart نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)elham.3d نوشته شده توسط:  در سایت سازمان سنجش رفته , شماره پرونده و کد رهگیری خویش را وارد کنید اینم لینکش:

مرسی از پیگیری شما، منظور من این هست که از کجا بفهمیم که حالا که زده قبولی، من جز کسایی هستیم که واقعا" قبول هستم، یا اینکه من جز کسانی هستم که علاوه بر ظرفیت قبول شدم.

باید صبر کنیم ببینیم چی می شه Smile ... من با دانشگاه تماس گرفتم گفتن بعدا بهتون خبر می دیم

(۱۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ)pami_smart نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ)elham.3d نوشته شده توسط:  در سایت سازمان سنجش رفته , شماره پرونده و کد رهگیری خویش را وارد کنید اینم لینکش:

باید صبر کنیم ببینیم چی می شه Smile ... من با دانشگاه تماس گرفتم گفتن بعدا بهتون خبر می دیم

مجازی شهید بهشتی(ارشدی ها راهنمایی کنن لطفا) - fooad2002 - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ

اصلا کارت دانشجویی صادر میشه واصه مجازیا ؟!؟ که یه وقتی مجبور شدیم بریم دانشگاه بزارن برسم داخل ؟؟ و اینکه واسه ثبت نام و این کارا دپارتمان مجازی اصلا تو خوده دانشگاه شهید بهشتی یا کلا یه جا دیگست ؟!؟!؟!؟ P:

مجازی شهید بهشتی(ارشدی ها راهنمایی کنن لطفا) - hamidkhl - 16 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

سلام دوستان

من چند روزیه سرم خیلی شلوغه

مجازی بهشتی را آوردم، و میخوام برم،

الان باید چه اقداماتی انجام بدم؟

مجازی شهید بهشتی(ارشدی ها راهنمایی کنن لطفا) - hamidkhl - 22 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ

کسی جوابی نداره؟!

RE: مجازی شهید بهشتی(ارشدی ها راهنمایی کنن لطفا) - nina - 22 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ)hamidkhl نوشته شده توسط:  کسی جوابی نداره؟!
واسه مجازی شهید بهشتی نیازی نیست کاری انجام بدید خودشون بر اساس رتبه دانشجو می گیرن این چیزی که الان اعلام شده چند برابر ظرفیت هست و شهریور موقع اعلام نتایج مشخص میشه

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 29 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ

بله نتیجه نهایی رو همون شهریور ماه میدن. براشون فرقی نمی کنه که لیسانستون چی باشه. من لیسانسم مثل شما ریاضی کاربردی است.
عارضم خدمتتون که با احتمال بالای ۹۹/۹۹۹۹۹۹۹% قبولید چون پارسال که ظرفیت ۱۲۰ نفر بوده ۶۴ نفر ثبت نامی داشته. پس خیالتون راحت که قبولید. شیرینی ما فراموش نشه ;-)

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - nima3608 - 31 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ

اینجوری که بچه ها میگن مجازی شبیه کوچه بن بست میمونه.گرفتن فوق لیسانس برای اونایی که تنها کمبودشون یه مدرکه........

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 02 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ

(۳۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)nima3608 نوشته شده توسط:  اینجوری که بچه ها میگن مجازی شبیه کوچه بن بست میمونه.گرفتن فوق لیسانس برای اونایی که تنها کمبودشون یه مدرکه........
یه جورایی. یک مثال از همین علوم کامپیوتر.
ترم پیش از ۶۶ نفر ۶۰ درصد مشروط شدن، به همین سادگی. در ارشد مشروط بشی خیلی سخت می تونی جبرانش کنی. در روزانه یا کلا حضوری امتحانای پایان ترم و میانترم هست که خوبه. سوالاشون سخت هست ولی اساتید نمره های بالا معمولا می دن.
در مجازی از میان ترم خبری نیست. جزوه هست. حجم جزوه هم زیاده و میخوای در حداکثر ۲ ساعت کل جزوه رو امتحان بدی. در تصحیح برگه هم استدلال اساتید اینه که شما جزوه داریدو سوال آسون میدیم ولی در تصحیح کردن پوستتون رو می کنیم.
حالا سوالاشون چجوریه؟ مثلا باید یه جلسه از ۱۶ جلسه که کلی قضیه و اثبات داره بطوریکه یه واو جا نمونه بنویسی. این اولشه
بعد یه سوال میده مفهومی که تا حالا ندیدی و اونو باید حل کنی.
مسئول آموزش می گفت ما ترم پیش معدل ۴ داشتیم!

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - nima3608 - 03 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ق.ظ

(۰۲ مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۴۴ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  
(31 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ)nima3608 نوشته شده توسط:  اینجوری که بچه ها میگن مجازی شبیه کوچه بن بست میمونه.گرفتن فوق لیسانس برای اونایی که تنها کمبودشون یه مدرکه........
یه جورایی. یک مثال از همین علوم کامپیوتر.
ترم پیش از ۶۶ نفر ۶۰ درصد مشروط شدن، به همین سادگی. در ارشد مشروط بشی خیلی سخت می تونی جبرانش کنی. در روزانه یا کلا حضوری امتحانای پایان ترم و میانترم هست که خوبه. سوالاشون سخت هست ولی اساتید نمره های بالا معمولا می دن.
در مجازی از میان ترم خبری نیست. جزوه هست. حجم جزوه هم زیاده و میخوای در حداکثر ۲ ساعت کل جزوه رو امتحان بدی. در تصحیح برگه هم استدلال اساتید اینه که شما جزوه داریدو سوال آسون میدیم ولی در تصحیح کردن پوستتون رو می کنیم.
حالا سوالاشون چجوریه؟ مصلا یاید یه جلسه از ۱۶ جلسه که کلی قصیه و اثبات داره بطوریکه یه واو جا نمونه بنویسی. این اولشه
بعد یه شوال میده مفهومه که تا حالا ندیدی و اونو باید حل کنی.
مسئول آموزش می گفت ما ترم پیش معدل ۴ داشتیم!
یاد ۷ سال پیش افتادم درس نظریه محاسبات .... ترسیدم واقعا"...

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ

مرسی از پاسختون ..... کلی امیدوار شدم .... ولی امسال ظرفیت ۶۰ نفر بوده .... این """پرونده """"ی علمی که می گن طبق اون گزینش می کنن پس کی از ما می خوان که براشون بفرستیم و شامل چه چیزایی می شه؟؟؟؟ شایدم این پرونده علمی فقط همون یک کلمه معدل دوره لیسانسمونه که تو همون فرم های ثبت نام نوشته بودیم ؟

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ق.ظ

هیچ پرونده علمی از شما نمی خوان. وقتی اسمتون موقع اعلام نتیجه ها در شهریور اومد با مراجعه به سایت دانشگاه یا تو همون سایت سنجش، برای هر دانشگاه رو میزنه که چه مدارکی می خواد برای ثبت نام و تاریخش کی هست. مدارکش مثل همون مدارکی هست که برای یک دانشجوی روزانه کارشناسی ارشد لازم هست.
ظاهرا امسال ظرفیت رو در اطلاعیه دوم سازمان سنجش دوباره بردن همون ۱۲۰ تا البته من فقط شنیدم تو همین مانشت هم صحبت شده.