تالار گفتمان مانشت
دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ ب.ظ

مرسی از پاسختون .... Smile) چه ساده بودم من ... آخه تو سایتشون این جوری نوشتن :
بدین وسیله به اطلاع پذیرفته شدگان دوره های الکترونیکی آزمون کارشناسی ارشد سازمان سنجش سال ۹۱ میرساند که داوطلبان دوره‌های مجازی دانشگاه شهید بهشتی نیاز به مصاحبه حضوری نخواهند داشت و گزینش علمی داوطلبان با توجه به پرونده علمی آنها توسط دانشگاه صورت خواهد گرفت.

منم گفتم حتما مثل دانشگاه های خارج طبق نمرات و رزومه ی کاری علمی پژوهشی مون ما را گزینش می کنن . تازه خبر ندارید به فکر افتاده بودم یه مقاله علمی هم بنویسم بدم براشون Blush

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - nima3608 - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ

واقعا" ظرفیت مجازی علوم کامپیوتر زیاد شد..امیدوارم. بچه ها کسی مطمئنه این مطلبیو که گری من میگه..

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - akfe - 19 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ

یه خواهشی از دوستان دانشجوی دوره ارشد مجازی نرم افزار شهید بهشتی دارم و اون اینه که در رابطه با دروس ترمهای این دوره - خصوصاً ترم اول و همچنین کتابهای مرجع این دروس راهنمایی کنن. خیلی متشکرم...

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - mahdi - 23 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ

سلام
یک سوال از دوستانی که در دوره های مجازی درس می خونند مخصوصاً آقایان گری من و آرمین داشتم: کلاسهاتون بیشتر صبحه یا عصر؟ بعدش متوسط هفته ای چند بار و چند ساعت کلاس تشکیل می شه؟

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 29 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۲۳ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ب.ظ)mahdi نوشته شده توسط:  سلام
یک سوال از دوستانی که در دوره های مجازی درس می خونند مخصوصاً آقایان گری من و آرمین داشتم: کلاسهاتون بیشتر صبحه یا عصر؟ بعدش متوسط هفته ای چند بار و چند ساعت کلاس تشکیل می شه؟
سلام
هر رشته فرق می کنه ولی چون مخاطبین این دوره ها بیشتر افراد شاغل هستند سعی می کنن کلاس ها از ساعت ۲ بعد از ظهر به بعد باشه.
برای رشته ما( علوم کامپیوتر ) کلاس اصلی فقط یک روز در هفته برای هر درس هست. هر ترم معمولا ۲ تا درس دارید و کلاس هاشون هم معمولا تو دو روزه ولی ممکنه برخی رشته ها تو یه روز هم کلاس داشته باشن.
برای رشته ما ۳ درس از ۴ درسی که تا حالا گذروندیم آموزشیار گذاشتن و اون هم ساعت هاش مثل ساعت درسی می مونه.
خلاصش این که برای هر درس در صورت داشتن آموزشیار دو جلسه برگزار می شه.
(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۱ ق.ظ)akfe نوشته شده توسط:  یه خواهشی از دوستان دانشجوی دوره ارشد مجازی نرم افزار شهید بهشتی دارم و اون اینه که در رابطه با دروس ترمهای این دوره - خصوصاً ترم اول و همچنین کتابهای مرجع این دروس راهنمایی کنن. خیلی متشکرم...
از اونجا که من رشتم نرم افزار نیست برای همین نمی تونم درباره منابع درسی نظری بدم ولی در رشته ما و همچنین تا جایی که اطلاع دارم سایر رشته ها در اولین جلسه بعلاوه اسلاید های آموزشی که در اختیارتون قرار میدن بطور کامل توضیحات درباره محتوی درسی و مراجع آورده شده. جزوه های رشته ما خیلی کامل همه مباحث رو پوشش می داد و لازم نبود سراغ مراجع بریم. در ضمن اساتید فقط و فقط از جزوشون امتحان گرفتن از ما و همین باعث می شد که تو نمره دادن فوق العاده سخت گیر باشن...

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۲۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۶ ب.ظ)grayman نوشته شده توسط:  بله نتیجه نهایی رو همون شهریور ماه میدن. براشون فرقی نمی کنه که لیسانستون چی باشه. من لیسانسم مثل شما ریاضی کاربردی است.
عارضم خدمتتون که با احتمال بالای ۹۹/۹۹۹۹۹۹۹% قبولید چون پارسال که ظرفیت ۱۲۰ نفر بوده ۶۴ نفر ثبت نامی داشته. پس خیالتون راحت که قبولید. شیرینی ما فراموش نشه ;-)

امروز نتایج اومد و من قبول نشدم ....
نمی دونم شاید قسمت نیست ... ۳ سال پیش با رتبه ۱۸۰ حتی مجاز نشدم و امسال هم با ۶۸۶ مجاز شدم و قبول نشدم ....
امسال ظرفیت ۶۰ نفر بوده ( در دفترچه اول ۶۰ نفر مرد بود و در دفترچه ی دوم اصلاح شد و شد ۶۰ نفر مرد و زن )

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - marziii - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

سلام من مجازی شهید بهشتی حسابداری قبول شدم نمیدونم چه طوری باید ثبت نام کنم هیچ اطلاعیه ای ندیدم توسایت اصلا تو
سایت دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه مجازی رو پیدا نکردم.چهسایتی باید برم؟

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - elham.3d - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)marziii نوشته شده توسط:  سلام من مجازی شهید بهشتی حسابداری قبول شدم نمیدونم چه طوری باید ثبت نام کنم هیچ اطلاعیه ای ندیدم توسایت اصلا تو
سایت دانشگاه شهید بهشتی دانشگاه مجازی رو پیدا نکردم.چهسایتی باید برم؟

تبریک می گم
پایین صفحه ی اول سایت دانشگاه بهشتی سمت راست روی یه تصویر کوچولو نوشته "دوره های الکترنیکی"
اینم لینک مستقیم دوره های الکترونیکی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - marziii - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ب.ظ

واقعا مرسی!خیلی لطف کردین.از سایت خوبتونم یه دنیا ممنون

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - armin651987 - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ب.ظ

دوستانی که شهید بهشتی قبول شدن اینجا رو بخونن :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ب.ظ

سلام
برای ثبت نام تشریف ببرید سایت اصلی دوره های مجازی به آدرس lms.sbu.ac.ir
زمان انتخاب واحد اینترنتی اونجا هست ولی برای اونایی که سال اول هست و قبول شدن( بهشون تبریک میگم) هیچ کاری تا روزی که تشریف بیارید برای ثبت نام به صورت حضوری و اینترنتی نمی خواد انجام بدید جز اینکه در سایت اصلی دانشگاه sbu.ac.ir فرم های ثبت نام رو دانلود و تکمیلش کنید و تاریخی که باید بیایید رو مطلع بشید. توصیه می کنم فرم ها رو دانلود و جاپ و پر کنید تا روز ثبت نام معطل فرم پر کردن و این داستان ها نشید.
یه چیز دیگه اینکه روزی که میایید برای ثبت نام اصلا نگران نباید و هول کنید و بگید ای وای دیر رسیدم و اینا.
با کمی حوصله بلاخره ثبت نام میشید. نگران پر شدن واحد ها باشید.
در دوره مجازی شما حق انتخاب واحد ندارید.(علوم کامپیوتر رو عرض می کنم و اطلاعی که دارم سایر رشته ها هم همینطورن) لااقل در دوترم اول فقط و فقط دو درس ارائه می دن هر ترم و مجبورید اونارو بردارید.
انتخاب گروه ها هم به صورت حروف الفبایی هست و نمی تونید بر خلاف ردیف حروف نام خانوادگی وارد گروه دیگه بشید.

دوستانی هم که مجازی قبول نشدند: یه شانس بزرگ دارن چون می تونن دوباره کنکور بدن و روزانه قبول شن. یه سال درسارو خوندید و از این به بعد اشکالای کار تونو فهمیدید و به رفع نواقص می پردازید و ان شالله نتیجه خییییییییییییییللللیییییییییی بهتری می گیرید.
موفق باشید

پی نوشت: ظاهرا باید به همون آدرسی که دوستمون گفتن برید و ثبت نام اینترنتی اولیه بکنید. اینطوری خیلی بهتر شده چون ثبت همین اطلاعات اولیه خیلی معطلی داشت پارسال روز ثبت نام.

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - kaiwansm - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

با یلام و روز بخیر من با رتبه ۴۸۲ علوم هیچ جا قبول نشدم!!!!!!؟؟؟؟ Sad

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - marziii - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ

سلام.من متوجه نشدم یعنی چی حق انتخاب واحدنداریم؟مگه نباید ۴ترمه تموم بشه درسمون؟بادوتادرس که نمیشه که!!!یه کم توضیح میدین؟هنوزم فرم ثبت نام نذاشتن توسایت که میذارن!من چه قدر هیچی نمیدونم کلا!!!

RE: دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - sepehr66k - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ق.ظ

سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
اول از هر چیز که خیلی ممنون از همه کسانی که واقعا بی دریغ وقت گذاشتن و میگذارن واسه کمک به بقیه

من "معماری کامپیوتر مجازی" قبول شدم ، اگر کسانی هستن که اطلاعاتی دارن ممنون می شم کمک کنن
با توجه به اینکه من تهران زندگی نمی کنم ، و حالا اطلاعات کافی راجب مجازی ندارم و ... خوشحال میشم کمک کنید

با تشکر از همه دوستان

دانشگاه شهید بهشتی - دوره مجازی - grayman - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۹ ق.ظ)marziii نوشته شده توسط:  سلام.من متوجه نشدم یعنی چی حق انتخاب واحدنداریم؟مگه نباید ۴ترمه تموم بشه درسمون؟بادوتادرس که نمیشه که!!!یه کم توضیح میدین؟هنوزم فرم ثبت نام نذاشتن توسایت که میذارن!من چه قدر هیچی نمیدونم کلا!!!
دوره مجازی علوم کامپیوتر شهید بهشتی آموزش محوره یعنی پایان نامه ندارید. برای همین شما در پایان تحصیل دو سالتون در مدرکتون می خوره کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر دوره الکترونیک. تحت هیچ شرایطی هم عبارت "دوره الکترونیک" از مدرکتون حذف نمی شه. تنها چیزی که تو مدرک قید نمیشه " آموزش محوره" ولی اگر جایی از شما ریز نمرات رو بخوان سریع متوجه آموزش محور بودن دورتون میشن چون نمره پایان نامه ندارید.
هر ترم دو تا درس ۴ واحدی که مجموعا ۸ واحد میشه رو اونا ارائه میدن و شما چاره ای نداری که همون دو تا درس رو برداری. درترم پیش این امکانو دادن که گروه درس رو عوض کنی یعنی از گروه یک بری گروه دو یا بر عکس.ترم یک این امکان نبود و اگر کسی خیلی گیر بود که باید گروهش عوض میشد باید میرفت دانشگاه.
۴ ترم درس دارید که هر کدوم از ترم ها ۸ واحد درس بهتون میدن می شه ۳۲ واحد جمعا. ما بهمون دادن و شد که هر ترم دو تا درس باید برداریم. چون درس ها به صورت فایل های پی دی اف و فلش آماده شده و هر ترم هم فقط ۲ تاش آماده است.
برای این ترم فعلا گفتن باید برید تو سیستم گلستان در روز مربوطه ثبت نام کنید. اطلاعیش رو در سایت دانشگاه زدن.
بعد از اینکه در سیستم گلستان ثبت نام کردید می تونید به سایت دوره های مجازی برید اونجا گروه بندی از نظر حروف الفبا کردن که بیاید که کار با سیستم و شرایط دانشجویان مجازی رو براتون معرفی کنن.
شما در طول ترم نهایتا ۲ بار باید بیایید دانشگاه: یکی همین موقع صبت نام ترم اول و کارگاه آموزشی و یکی موقع امتحانات.
برعضی ها در ترم های بعد فقط همون موقع امتحانات میان و پرینت انتخاب واحدشون رو می گیرند.