تالار گفتمان مانشت
بالا رفتن سن - نسخه‌ی قابل چاپ

بالا رفتن سن - the - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۰۳ ق.ظ

سلام دوستان من متولد اخرای ۷۰ام.امسال ترم آخر لیسانسم و برای کنکور ارشد شرکت میکنم.به نظر شما با این سن صلاح هست به فکر ارشد خوندن باشم؟سربازی هم نرفتم.

بالا رفتن سن - gogooli - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ

سنی نداری که Big Grin

RE: بالا رفتن سن - the - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ق.ظ

(۲۸ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۲۴ ق.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  سنی نداری که Big Grin

خوب اگه ۲ سال ارشد برم و ۲ سال سربازی میشم ۲۹ ساله.Rolleyes

بالا رفتن سن - diligent - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ب.ظ

به صلاح بودنشو فقط خودتون میتونین تعیین کنین. خیلیا با سن بالاتر از شما و شغل و درآمد خوب، دارن ارشد میخونن. شما باید مشخص کنین هدفتون از ارشد خوندن چیه.

بالا رفتن سن - ezra - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ

نخیر , به نظر من اصلاً صلاح نیست ! هر چند که خودتون باید تشخیص بدید

بالا رفتن سن - Heeraad - 28 فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۵۵ ب.ظ

واقعا، واقعا و واقعا مهم ترین مسئله اینه که برای چی می خواهید برید ارشد. اگه همینجور الکی دورهمی می خواهید برید ارشد که ارشد رفته باشید. واقعا اصلا و اصلا به صلاح نیست!

بالا رفتن سن - khayyam - 29 فروردین ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ

ارشد نخون دوست من آیا با ارشد خوندن مشکلت حل میشه !؟؟؟

RE: بالا رفتن سن - morweb - 29 فروردین ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ق.ظ

به نظر من اصلاً صلاح نیست ! هر چند که خودتون باید تشخیص بدید// خوندن ارزش نداره ایران ..بچسب ادم ب کار

RE: بالا رفتن سن - the - 29 فروردین ۱۳۹۵ ۰۸:۵۲ ق.ظ

البته من برای ارشد ۹۵ خوندم(یه ۵ ۶ ماه) Cool الآن هم دارم میخونم(آخرین کنکور عمرمBig Grin) و نمیخوام بمونم واسه کنکور بعد.یا نتیجه خوب میشه یا میرم سربازی.منظورم بعد ارشد و بعد سربازیه.بعد ۴ سال میشه کار پیدا کرد یا بهتره بیخیال ارشد بشم.سن رو بیشتر به خاطر جذب افراد جوون تر واسه کار مطرح کردم.ببخشید که طولانی شد.Confused

RE: بالا رفتن سن - Masoud05 - 29 فروردین ۱۳۹۵ ۰۵:۱۸ ب.ظ

از نحوه بیان مسئله تون بنظر میاد خیلی تمایلی به درس خوندن ندارید پس اگر واقعا اینطوری هستید بهتره نخونید. اگر علاقه به درس دارید، پیشنهادم این هست که حتما بخونید. بعد از کنکور (آزمون) دفترچه سربازی هم بگیرید که اگر قبول نشدید چیزی از دست نداده باشید. انشاالله حین سربازی دوباره بشنید برای کنکور سال بعد بخونید. در کنارش یه مقدار هر چند کم هم فعالیت های عملی داشته باشید تا با کارهای کامپیوتری بیشتر آشنا بشید. هر وقت هم رفتید دانشگاه، ترم اول رو کار نکنید اما از ترم دوم شروع کنید بصورت پاره وقت کار کردن.