تالار گفتمان مانشت
۵۰ گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

۵۰ گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ - mmirzay - 26 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۹ ب.ظ

جانه من، راهنمایی هاتون رو هم نثار اینجانب بفرمایید:HuhHuhHuhHuh
یک اینکه واقعن احتمال قبولی در دانشگاه تهران و امیر کبیر صفر است؟ برا گرایش ۱
دوم اینکه بعد این دوتا دانشگاه کدوم دانشگاه دیگه در اولویت باشه؟ علم و صنعت یا شهید بهشتی یا تربیت مدرس یا خواجه نصیر
سوم اینکه شبکه چی؟ اونم انتخاب کنم؟ اولویت اون بالاتره؟ اینم بگم که بیشتر به مدیریت علاقه دارم ولی شبکه هم بدم نمیاد

ممنونم ازتونAngelAngelAngel

RE: 50 گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ - mohamadmanesht - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ

سلام
اول باید بگم که شبکه بسیار فنی تر از گرایش های ۱ هست . و گرایش های ۱ بیشتر به مدیریت نزدیک تر هستند .
در مورد گرایش های ۱ بسیار مهمه که چه گرایشی انتخاب میشه .
شبکه تهران فکر نمیکنم به جز شرایط خاص شانسی داشته باشین . ولی بعضی دانشگاه های شهرستان هم خیلی خوب هستن .
در گرایش ۱ هم در تجارت دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر خوب هستن . ولی امکانات علم و صنعت از خواجه بهتره .
در مورد گرایش فناوری اطلاعات هم بستگی به زیر شاخه داره ولی خب دانشگاه علوم و فنون تازه تاسیس هست . ولی بعضی زیر شاخه هاش خوبه . دانشگاه بهشتی هم خیلی خوب هستش .

RE: 50 گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ - mmirzay - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۲۸ ق.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۳۴ ق.ظ)mohamadmanesht نوشته شده توسط:  سلام
اول باید بگم که شبکه بسیار فنی تر از گرایش های ۱ هست . و گرایش های ۱ بیشتر به مدیریت نزدیک تر هستند .
در مورد گرایش های ۱ بسیار مهمه که چه گرایشی انتخاب میشه .
شبکه تهران فکر نمیکنم به جز شرایط خاص شانسی داشته باشین . ولی بعضی دانشگاه های شهرستان هم خیلی خوب هستن .
در گرایش ۱ هم در تجارت دانشگاه علم و صنعت و خواجه نصیر خوب هستن . ولی امکانات علم و صنعت از خواجه بهتره .
در مورد گرایش فناوری اطلاعات هم بستگی به زیر شاخه داره ولی خب دانشگاه علوم و فنون تازه تاسیس هست . ولی بعضی زیر شاخه هاش خوبه . دانشگاه بهشتی هم خیلی خوب هستش .

از توضیحاتتون ممنونم، الان من بین بهشتی و تربیت مدرس و علم و صنعت و خواجه نصیر گیر کردم، گرایش یک انتخاب می کنم
ولی خیلیا می گن علم و صنعت سطحش بالاس ولی جوش زیاد خوب نیس
میگن بهشتی خیلی خوبه هرچن اگه سطحش پایین تره
و خواجه نصیر هم میگن خوبه حتی اگه پایین تر از اون دوتا باشه

۵۰ گرایش ۱ و ۱۲۷ گرایش ۲ - IPv6 - 27 خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ق.ظ

بنظرم.علم وصنعت تجارت بزن.اخه میگن علم و صنعت بهتر از خواجه نصیره