تالار گفتمان مانشت
مشکل در پایگاه داده ی وب - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکل در پایگاه داده ی وب - Pure Liveliness - 06 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ

با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - sabafarhadi - 07 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ

(۰۶ تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟

پایگاه داده ات چیه؟

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - Pure Liveliness - 07 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۲۰ ق.ظ)sabafarhadi نوشته شده توسط:  
(06 تیر ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  با سلام. من وقتی توی پایگاه داده م جدول ایجاد میکنم اگه جدول بیشتر از ۸ تا فیلد داشته باشه اصلا ساخته نمیشه و یه سری حروف و اعداد عجیب میاد توی صفحه. یعنی نمیشه بیشتر از ۸ تا فیلد داشت؟

پایگاه داده ات چیه؟
Phpmyadmin

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - gogooli - 07 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ

بیشتر از ۸ ستون منظورته؟ می شه بیشتر از ۸ ستون داشت. شاید در وارد کردن اطلاعات فیلدها اشتباه می کنی به اون error می ده. مثلا یک جدول با ۹ ستون ایجاد کن فقط name بده به این ستونها (همه int هستن) ببین ایجاد می شه؟

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - Pure Liveliness - 07 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۰۰ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۱ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بیشتر از ۸ ستون منظورته؟ می شه بیشتر از ۸ ستون داشت. شاید در وارد کردن اطلاعات فیلدها اشتباه می کنی به اون error می ده. مثلا یک جدول با ۹ ستون ایجاد کن فقط name بده به این ستونها (همه int هستن) ببین ایجاد می شه؟
اصلا مشکل اینجاست که وقتی اسم جدول و تعداد فیلد ها رو مینویسم و go رو میزنم چیزی ساخته نمیشه و یه سری عدد و حرف الکی میاد.

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - pariiisa - 07 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ

دوست عزیز یه اس*****ین از همین اعداده حرفا بگیر

منطورم screen shot بود که فیلترش کردBig Grin

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - Pure Liveliness - 07 تیر ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ

(۰۷ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۱ ب.ظ)pariiisa نوشته شده توسط:  دوست عزیز یه اس*****ین از همین اعداده حرفا بگیر

منطورم screen shot بود که فیلترش کردBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مشکلش تعداد فیلد بیشتر از ۸ تاست. Confused

RE: مشکل در پایگاه داده ی وب - Pure Liveliness - 08 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ

با تشکر از دوستانی که وقت گذاشتند.
راهش رو مینویسم که اگه کسی به همچین مشکلی خورد و سرچ کرد متوجه بشه. مشکل از ورژن xampp بود گویا. ورژن جدید تر با تعداد فیلد های بیشتر از ۸ تا برای جداول مشکلی نداشت.