تالار گفتمان مانشت
چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ

سلام دوستان جواب چند برابر ظرفیت اومد
الان مشخص نکرده به صورت روزانه قبول شدیم یا شبانه؟

RE: چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - sara 007 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ

سلام ،جلو شاهد فقط کد رشته آی تی رو گذاشته،برای منم سواله ؟

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ

از کجا باید بفهمیم؟

RE: چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - sara 007 - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ

زمان مصاحبه ها رو از کجا باید ببینیم؟

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ

گفتن تو سایتش میزارن
البته توی یه اعلامیه توی سایت سنجش گفته اخر تیر و اول مرداد

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - hamidsho - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ

سلام چجوره من با رتبه ۳۰۱ نیوردم شما با ۸۰۰ اوردین ؟ تو گرایش شبکه درسته ؟

سوالی که از سنجش پرسیدم

سلام بنده انتخاب ۴۱ خود دانشگاه شاهد روزانه زدم انتخاب ۴۲ دانشگاه مالک اشتر و انتخاب ۴۳ شبانه شاهد و ۴۴ دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی این جریانش چی هس که بنده با رتبه ۳۰۱ مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه قبول نشدم ولی رتبه های بالاتر از من قبول شدن؟ مگه باید این دانشگاه ها انتخاب ۱تا ۱۰ باشه ایا؟ یا اینکه مگه انتخاب های قبلیم چک شده اون ها رو اوردم که انتخاب ۴۱تا۴۴ قبول نشدم؟ سوال دوم اینکه تو اطلاعیه زده دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی هنوز اعلام نشده ممکنه اسمم بعدا اعلام بشه؟ چون الان میگه داوطلب یاقت نشد؟

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۱ ب.ظ

سلام دوست عزیز
شرمنده رتبه ۸۰۰ رتبه کنکور برق سال ۹۳ من هستش
رتبه من ۳۴۰ در گرایش معماری هستش

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - hamidsho - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۴ ب.ظ

اهان ممنون پس قبول نشدم بنده

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۰ ب.ظ

شرمنده دوست عزیز
باید زودتر پروفایلم رو ویرایش میکردم

RE: چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - aria - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۰۸ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۶ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام چجوره من با رتبه ۳۰۱ نیوردم شما با ۸۰۰ اوردین ؟ تو گرایش شبکه درسته ؟

سوالی که از سنجش پرسیدم

سلام بنده انتخاب ۴۱ خود دانشگاه شاهد روزانه زدم انتخاب ۴۲ دانشگاه مالک اشتر و انتخاب ۴۳ شبانه شاهد و ۴۴ دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی این جریانش چی هس که بنده با رتبه ۳۰۱ مهندسی فناوری اطلاعات گرایش شبکه قبول نشدم ولی رتبه های بالاتر از من قبول شدن؟ مگه باید این دانشگاه ها انتخاب ۱تا ۱۰ باشه ایا؟ یا اینکه مگه انتخاب های قبلیم چک شده اون ها رو اوردم که انتخاب ۴۱تا۴۴ قبول نشدم؟ سوال دوم اینکه تو اطلاعیه زده دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی هنوز اعلام نشده ممکنه اسمم بعدا اعلام بشه؟ چون الان میگه داوطلب یاقت نشد؟
شما چه جوری ۴تا انتخاب کردی سیستم همچین چیزی رو اجازه نمیده که وگرنه پارسال رتبه چهارصد وخورده ای رو هم دعوت کردن

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - hamidsho - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ

سلام دوست عزیز روزانه شاهد و شبانه شاهد جز محدویدیت دو انتخابی نبود و علاوه بر شاهد دوتا انتخاب دیگه میشد کرد من ۳۰۱ شبکه شدم روزانه شبانه شاهد و روزانه مالک اشتر و اطلاعات ملی و امنیت زدم ولی میزنه داوطلب یافت نشد .ولی مشکل اینجاس من انتخاب ۴۱ به بعد زدم و فک میکنم قبلش اولویت های دیگم قبول شدم و اینجا دعوت ب مصاحبه نشدم البته فک میکنم چون ایتی ۲۴۵ شدم و شبانه شبکه قبل از ایناا زده بودم مثل یزد و همدان

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - reza.s - 14 تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۳ ب.ظ

مصاحبه کسی پارسال قبول شده بره؟

RE: چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - ۸۹۱۲۱۶۳۸ - ۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)hamidsho نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز روزانه شاهد و شبانه شاهد جز محدویدیت دو انتخابی نبود و علاوه بر شاهد دوتا انتخاب دیگه میشد کرد من ۳۰۱ شبکه شدم روزانه شبانه شاهد و روزانه مالک اشتر و اطلاعات ملی و امنیت زدم ولی میزنه داوطلب یافت نشد .ولی مشکل اینجاس من انتخاب ۴۱ به بعد زدم و فک میکنم قبلش اولویت های دیگم قبول شدم و اینجا دعوت ب مصاحبه نشدم البته فک میکنم چون ایتی ۲۴۵ شدم و شبانه شبکه قبل از ایناا زده بودم مثل یزد و همدان

ربطی به محل انتخاب نداره مال من اولویت ۴۳ و ۴۵ هستش
راستی الان از سنجش یه پیامک عجیب برا من اومد برا کس دیگه ای هم اومده؟یعنی چی این؟

چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - reza.s - 14 تیر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ب.ظ

چی نوشته؟

RE: چند برابر ظرفیت دانشگاه شاهد - sara 007 - 15 تیر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۰ ق.ظ

فک می کنم برای اونایی که دعوت به مصاحبه شدن پیامک فرستاده:
داوطلب گرامی با توجه به اعلام اسامی معرفی شدگان رشته‌های دارای شرایط خاص و رشته‌های پروژه‌دار آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۵ ضرورت دارد برای اطلاع‌ از زمان و محل مصاحبه، آزمون عملی و یا علمی به اطلاعیه مورخ ۱۴/۴/۹۵ مندرج در سایت این سازمان و یا نشریه پیک سنجش مراجعه نمایید.سازمان سنجش آموزش کشور