تالار گفتمان مانشت
فرصت شش ماه پایان نامه - نسخه‌ی قابل چاپ

فرصت شش ماه پایان نامه - irpersian20 - 19 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ب.ظ

با سلام
دوستان یک سوال:
بعضی رشته ها هستن، که فرد یک ادعایی میکنه و ارزیابی باید انجام بده،بره پرسش نامه مثلا جمع کنه، نمیدونم داده جمع کنه و این چیزها
اما در رشته کامپیوتر خیلی وقت ها، ایده فرد، توی نرم افزار زده میشه و خروجی میگیره
الان من به استاد گفتم فلان مورد برای تز خوبه؟ گفت تست کن نتایج رو بیار
خوب من تست میکنم و استاد هم میگه خوب و قابل قبول
بعد تصویب بشه. شش ماه دیگه برای چه کاری هست؟ من که خروجی ام گرفتم رفته. دیگه کاری ندارم Exclamation

RE: فرصت شش ماه پایان نامه - irpersian20 - 21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ

سلالم اگر ممکنه Huh

RE: فرصت شش ماه پایان نامه - αɾια - ۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ

(۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  سلالم اگر ممکنه Huh

سلام فکر میکنم باید از اول تا آخر کارایی که انجام دادین ،نرم افزاری که استفاده کردین ، کدها و .. رو داکیومنت کنید
خیلی محکم و سفت
با سند و مدرک Confused

RE: فرصت شش ماه پایان نامه - irpersian20 - 24 مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ

(۲۲ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۰۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۵۴ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  سلالم اگر ممکنه Huh

سلام فکر میکنم باید از اول تا آخر کارایی که انجام دادین ،نرم افزاری که استفاده کردین ، کدها و .. رو داکیومنت کنید
خیلی محکم و سفت
با سند و مدرک Confused

حالا بر فرض من تونستم نتیجه بگیرم.و الگوریتم که مثلا قبلا ارائه شده رو من بهترش کردم. و استاد هم قبول کرد.
حالا چجور هست که استاد میگه درصورتی که تا شش ماه بتونی دفاع کنی، من قبول میکنم این موضوع رو. خوب الگوریتمی که پیاده شده و تست شده و نتیجه اش رو میبینی. چطور میشه نتونه دفاع کنه؟ این که همه چیزش امادست! طرف جواب هم گرفته. فقط میمونه مستند سازی و داکیومنت و این کارها
غیر از اینه؟

RE: فرصت شش ماه پایان نامه - αɾια - ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۷ ب.ظ

(۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۵۰ ب.ظ)irpersian20 نوشته شده توسط:  حالا بر فرض من تونستم نتیجه بگیرم.و الگوریتم که مثلا قبلا ارائه شده رو من بهترش کردم. و استاد هم قبول کرد.
حالا چجور هست که استاد میگه درصورتی که تا شش ماه بتونی دفاع کنی، من قبول میکنم این موضوع رو. خوب الگوریتمی که پیاده شده و تست شده و نتیجه اش رو میبینی. چطور میشه نتونه دفاع کنه؟ این که همه چیزش امادست! طرف جواب هم گرفته. فقط میمونه مستند سازی و داکیومنت و این کارها
غیر از اینه؟

بله ،راستش من زیاد اطلاع ندارم
اگه از سال بالایی ها یا هم ترماتون بپرسین بهتر میتونن جوابتونو بدن