تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ

قبولی روزانه شهید بهشتی (بدون گرایش)

RE: رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - benz1372 - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  شهید بهشتی (بدون گرایش)
همون که خودم فکر میکردم

آقا تبریک

رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - gaslakh - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ

تبریک فراوان

RE: رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - amircs - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۰ ب.ظ

تبریک فراوان همکلاسی

RE: رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - Rezarahaee - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ

مبارک باشه

رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - RezaTaheri - 08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۹ ب.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ)benz1372 نوشته شده توسط:  آقا تبریک

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۳۰ ب.ظ)amircs نوشته شده توسط:  تبریک فراوان همکلاسی

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ب.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  تبریک فراوان

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۴۷ ب.ظ)Rezarahaee نوشته شده توسط:  مبارک باشه

ممنون

رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - mirhadimahmoodi - 09 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۳۸ ب.ظ

تبریک دوست عزیز. من ۱۲۴ بودم علوم بدون گرایش قبول نشدم. ولی احتمالا چندتا درسی با هم داشته باشیم همکلاسی. Smile

رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - sinamohammadi0936 - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ق.ظ

tabrik moafagh bashi

RE: رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - darush12 - 13 شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ق.ظ

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۱۰ ب.ظ)RezaTaheri نوشته شده توسط:  شهید بهشتی (بدون گرایش)
همون که خودم فکر میکردم

موفق باشید

RE: رتبه ۱۶۶ علوم کامپیوتر - روزانه شهید بهشتی (با شاگرد اولی) - zarisa - 21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲ ب.ظ

با تشکر. زحمت کدگشاییش با شما.