تالار گفتمان مانشت
فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 27 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۱ ب.ظ

تصویر و قیمت کتاب ها در پیوست
اگر کسی کل کتاب ها رو بخواد قیمت کل تخفیف خوبی داره

خودم از همه کتاب ها استفاده کردم
موفق باشید
به درخواست دوستان عزیز
لیست کتابا :
معماری پوران چاپ دوازدهم ۹۰------ ۱۴۰۰۰با تخفیف ۱۰۰۰۰
ساختمان داده ها پوران ۹۴------------ ۲۲۰۰۰
ساختمان گسسته پوران ۹۳ ----------- ۱۶۰۰۰

هوش مصنوعی راهیان چاپ ۹۰ ----- ۱۴۰۰۰با تخقیف ۹۰۰۰
طراحی الگوریتم ۹۴----------------------۲۴۰۰۰
شیکه پارسه۹۲----------------------------۲۵۰۰۰ با تخفیف ۲۰۰۰۰
معماری پارسه ۹۲-------------------------۲۱۰۰۰ با تخفیف ۱۶۰۰۰
هوش پارسه۹۲----------------------------۲۸۰۰۰ با تخفیف ۲۰۰۰۰

زبان پارسه دو جلد -----------------------۲۶۰۰۰ با تخفیف ۲۰۰۰۰
محاسبات عددی ۹۴ ---------------------۱۲۰۰۰با تخفیف ۱۰۰۰۰
سیستم عامل مقسمی ۹۰--------------- ۷۷۰۰ با تخفیف رایگان برای بیش از خرید سه کتاب
ساختمان گسسته پوران ۹۰-------------۶۹۰۰ با تخفیف رایگان برای بیش از خرید سه کتاب
مدیریت مدرسان ۹۲ ---------------------۱۴۵۰۰ با تحفیف ۱۰۰۰۰
نرم افزار مدرسان ۹۳----------------------۲۳۰۰۰ با تخفیف ۲۰۰۰۰
نرم افزار ترجمه سالخورده سال ۸۹-----۹۰۰۰ با تخفیف رایگان برای بیش از خرید سه کتاب
۹ازمون ارشد پوران ۹۱ -------------------۱۴۰۰۰ با تحفیف ۵۰۰۰
محاسبات عددی پوران ۹۴--------------۱۲۰۰۰ با تخفیف ۱۰۰۰۰
ساختمان داده ماهان ۹۰ --------------۱۴۰۰۰ با تخفیف رایگان برای بیش از خرید سه کتاب

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - zahra95-IT - 27 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ

نمیدونم چرا من نمی تونم هیچ فایلی رو از این سایت دانلود کنم؟؟؟وقتی روی دانلود می زنم ازم می خواد لاگین بشم.من که لاگینم.

RE: فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - edward71 - 27 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)zahra95-IT نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من نمی تونم هیچ فایلی رو از این سایت دانلود کنم؟؟؟وقتی روی دانلود می زنم ازم می خواد لاگین بشم.من که لاگینم.
History و Cookie
های مرورگر رو پاک کنید و دوباره لاگین بشید

RE: فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - zahra95-IT - 27 مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۱۹ ب.ظ)edward71 نوشته شده توسط:  
(27 مهر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ)zahra95-IT نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا من نمی تونم هیچ فایلی رو از این سایت دانلود کنم؟؟؟وقتی روی دانلود می زنم ازم می خواد لاگین بشم.من که لاگینم.
History و Cookie
های مرورگر رو پاک کنید و دوباره لاگین بشید
توی تب جداگانه ای باز کردم دانلود شد.سپاسگزارم.

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 28 مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ

دوستانی که پیام دادین بله این موارد با هم به فروش میرسه و میتونم بگم بهترین منابع هم هستن که خودم استفاده کردم
گسسته دکتر یوسفی دو چاپ
ساختمان داده دکتر یوسفی
طراحی دکتر یوسفی
شبکه پارسه
سیستم عامل پارسه
هوش راهیان ارشد + پارسه
نرم افزار پارسه + مدرسان
مدیریت مدرسان
معماری دکتر یوسفی
پایگاه پارسه
۶۰۰ مسئله دکتر قدسی
کتب زبان پارسه

RE: فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - zahra95-IT - 30 مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ق.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۵ ۰۷:۲۷ ب.ظ)*afsoon* نوشته شده توسط:  دوستانی که پیام دادین بله این موارد با هم به فروش میرسه و میتونم بگم بهترین منابع هم هستن که خودم استفاده کردم
گسسته دکتر یوسفی دو چاپ
ساختمان داده دکتر یوسفی
طراحی دکتر یوسفی
شبکه پارسه
سیستم عامل پارسه
هوش راهیان ارشد + پارسه
نرم افزار پارسه + مدرسان
مدیریت مدرسان
معماری دکتر یوسفی
پایگاه پارسه
۶۰۰ مسئله دکتر قدسی
کتب زبان پارسه
اگه مایل به فروش سه کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی, نرم افزار مدرسان و هوش مصنوعی طارمیان بودین خبرم کنید.
در صورتی که قصد واگذاری اونها رو به صورتی تکی نداشتید هم لطفا اعلام کنید.
از آنجایی که تعداد کتابهاتون زیاده بهتره هر کدوم که فروش رفت لیستتون رو ویرایش کنید.
با تشکر

RE: فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 01 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۳۰ مهر ۱۳۹۵ ۰۸:۱۷ ق.ظ)zahra95-IT نوشته شده توسط:  اگه مایل به فروش سه کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی, نرم افزار مدرسان و هوش مصنوعی طارمیان بودین خبرم کنید.
در صورتی که قصد واگذاری اونها رو به صورتی تکی نداشتید هم لطفا اعلام کنید.
از آنجایی که تعداد کتابهاتون زیاده بهتره هر کدوم که فروش رفت لیستتون رو ویرایش کنید.
با تشکر
دوست عزیز لیست به روز شد و فروش به صورت تکی در صورت تمایل اطلاع دهید

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - morteza@@1375 - 02 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲ ق.ظ

سلام من این کتابهارو میخوام
پایگاه پارسه ۹۲---------------------------۲۸۰۰۰ با تخفیف ۲۳۰۰۰
سیستم عامل پارسه۹۴-------------------۳۷۰۰۰
۰۹۱۹۰۳۹۲۷۱۸
لطفا بهم خبر بدید

من این کتابهارو میخواستم ازتون سیستم عامل پارسه۹۴-------------------۳۷۰۰۰
پایگاه پارسه ۹۲---------------------------۲۸۰۰۰ با تخفیف ۲۳۰۰۰
ایامیشه باشماره من تماس بگیرید یا پیام بدهید ممنونم.۰۹۱۹۰۳۹۲۷۱۸

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 05 آبان ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ

لیست کتاب ها به روز شد

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - zahra95-IT - 08 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ

مهندسی نرم افزار پارسه رو اگه لطف کنین من می خوام.خواهرم دانشگاه تهرانه.

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - nargesy - 14 آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ

سلام ۶۰۰ مساله قدسی واسه چه سالیه؟ من خریدارم وشیرازم

RE: فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 16 آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۰۰ ق.ظ

(۱۴ آبان ۱۳۹۵ ۰۵:۰۸ ب.ظ)nargesy نوشته شده توسط:  سلام ۶۰۰ مساله قدسی واسه چه سالیه؟ من خریدارم وشیرازم

سال ۹۲

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 18 آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ

لیست کتاب ها به روز شد

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - s.h_em - 20 آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ

من نرم افزار پارسه رو میخوام اگر موجود هست اعلام کنید

فروش کتاب های ارشد آی تی تحویل پستی یا دانشگاه تهران - *afsoon* - 24 آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۰ ب.ظ

دوستان پست اول به روز شد