تالار گفتمان مانشت
درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - Citrus - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان گرامی،
اگر از دوستان کسی پسورد فایل های زیر رو داره خواهشمندم به اشتراک بذاره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - blackhalo1989 - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۱۷ ب.ظ

لابد استادش نمیخواسته غیر از دانشجوها بقیه به اسلایدها دسترسی داشته باشند. به استاد درس ایمیل بزنید و درخواست اسلاید ها رو بدید.

درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - Citrus - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ

.....

RE: درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - blackhalo1989 - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۲۲ ب.ظ)Citrus نوشته شده توسط:  بله، من به استاد ایمیل زدم، گفتن حضوری بیا تا کپی کنم رو فلشتون، من دو سال پیش تهران تموم کردم و الانم شهرستان دورم، اینم بهشون گفتم ولی جواب ندادن.
خب پس نظر استاد درس مشخصه دیگه.

درخواست اسلایدهای درس طراحی زبان های برنامه سازی دانشگاه شریف - Citrus - 15 آذر ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ

متأسفانه وقت ندارم بشینم کتاب Mitchell رو بخونم، اگه از دوستان کسی پسورد این فایل ها رو داشت لطفا PM کنه برام.
با تشکر