تالار گفتمان مانشت
درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - H.Mohammadi - 28 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ

سلام دوستان
من ترم اول هستم و این درس رو برداشتم اما جزوه یا کتاب خوب براش پیدا نکردم. اگه کسی میدونه معرفی کنه.
ممنون

RE: درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - diligent - 28 مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من ترم اول هستم و این درس رو برداشتم اما جزوه یا کتاب خوب براش پیدا نکردم. اگه کسی میدونه معرفی کنه.
ممنون
سلام
کتاب automatic network management principles

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری اسلاید هم دارم ولی نمیدونم اسلایدهای این کتاب هست یا نه

استادتون بهتون رفرنس رو نداده؟

RE: درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - H.Mohammadi - 28 مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۴:۱۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون
سلام
کتاب automatic network management principles

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یه سری اسلاید هم دارم ولی نمیدونم اسلایدهای این کتاب هست یا نه

استادتون بهتون رفرنس رو نداده؟

ممنون از شما.
خیر متاسفانه منبعی معرفی نکرده. خودش چنتا اسلاید داره فقط از رو اونا جزوه میگه.خیلی سریع که نمیشه یادداشت کرد! دی:
منبع فارسی سراغ ندارین؟

RE: درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - diligent - 28 مهر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۹ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۸ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  ممنون از شما.
خیر متاسفانه منبعی معرفی نکرده. خودش چنتا اسلاید داره فقط از رو اونا جزوه میگه.خیلی سریع که نمیشه یادداشت کرد! دی:
منبع فارسی سراغ ندارین؟

ویس بردارین
منبع فارسی برا این درس نیست، بعید میدونم. همون اسلایدها در کنار رفرنس و اینترنت، یه منبع کامل هست

RE: درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری - negarin_ - 03 آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)H.Mohammadi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
ممنون

سلام
منم این درس رو داشتم اما یادمه هیچ جزوه یا مطلب فارسی برایش پیدا نکردیم(شایدم ما پیدا نکردیم)اما از روی یه کتاب انگلیسی و اسلایدها خوندیم.. سوال های امتحان، سوالات خیلی مشخصی بودند مثلا مطالب کتاب که نگاه میکردی قشنگ میشد فهمید کدوم ها مهم بودن