تالار گفتمان مانشت
طراحی الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
طراحی الگوریتم - fe_atash - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ق.ظ

سلام کسی می دونه این ترجمه چطوره؟ بخرمش یا نه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقدمه ای بر الگوریتم ها
چارلز لیزرسان، توماس اچ کورمن، رونالد ال رایوست، کلیفورد استین، علی دهقان طرزه (مترجم)، یحیی تابش (زیرنظر

RE: طراحی الگوریتم - popp - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۹ ق.ظ

(۰۴ مهر ۱۳۹۰ ۰۶:۵۴ ق.ظ)fe_atash نوشته شده توسط:  سلام کسی می دونه این ترجمه چطوره؟ بخرمش یا نه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مقدمه ای بر الگوریتم ها
چارلز لیزرسان، توماس اچ کورمن، رونالد ال رایوست، کلیفورد استین، علی دهقان طرزه (مترجم)، یحیی تابش (زیرنظر

من دو جلدشم خریدم
میگن خوبه ولی من هنوز شروع نکردم به خوندنش. حل تمرینشم هست خواستی بگیر

طراحی الگوریتم - hanif - 04 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۴۴ ب.ظ

دوست عزیز این مطلب به طور کامل بحث شده و تقریبا نتیجه گیری این بوده که از بین ترجمه های مختلف این تقریبا از همه بهتره.

RE: طراحی الگوریتم - hossein63 - 05 مهر ۱۳۹۰ ۰۱:۱۱ ق.ظ

من کتاب نیپولیتان رو کتاب خوب و مفهومی دیدم . حالا به درد تست زدن میخوره خدا داند.

طراحی الگوریتم - morka - 20 مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ق.ظ

دوستان می شه بگید چه فصلهایی از clrs مهمه و واس خوند؟

RE: طراحی الگوریتم - Shady205 - 20 مهر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۲۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۱:۴۷ ق.ظ)morka نوشته شده توسط:  دوستان می شه بگید چه فصلهایی از clrs مهمه و واس خوند؟

file peivasto ye negahi bendazin motvaje mishid

RE: طراحی الگوریتم - hamid1359 - 20 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۱ ق.ظ

ببخشید که این درخواستو میکنم
ولی لینکهای کتاب CLRS همه مشکل دارن
کسی میتونه یه لینک سالم بزاره؟

RE: طراحی الگوریتم - Aurora - 20 بهمن ۱۳۹۰ ۰۹:۳۴ ق.ظ

خود کتاب از لینک زیر

حل تمرین

دانلود ویرایش سوم clrs از تورنت - mehrdad66 - 22 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
این فایلی که بیشتر دوستان برای دانلود قرار دادن مربوط به ویرایش دوم کتاب clrs هست البته چندان فرق نداره فقط گفتم اگه دارید دانلود میکنید لااقل به روزترین نسخه اونرو دانلود کنید
من هر چقدر توی وب گشتم تا سایت های اشتراک فایل(رپیدشیر، مگاآپلود، فورشیرید و ..) پیدا کنم نتونستم و از تورنت دانلود کردم
کار با تورنت خیلی راحت هست فایل معرفی تورنت رو به نرم افزار میدی و به صورت خودکار شروع میکنه به دانلود اسم نرم افزار برای ویندوز uTorrent هست و آخرین نسخه اونرو با حجم ۷۰۰ کیلوبایت میتونید از لینک زیر دریافت کنید

(البته من در لینوکس اوبونتو دانلود کردم با نرم افزار Transmission که به صورت پیش فرض نصب بود و مثل بچه آدم دانلود کرد)

بعد از نصب فایل تورنت زیر رو دانلود کنید و به نرم افزار معرفی کنید

البته زیپ هست از حالت فشرده در بیارید بعد معرفی کنید.
۱۴ مگابایت حجم کتاب هست
من دانلود کردم دوستان اگه مشکلی در دانلود بود خبر بدن من جای درست حسابی کتاب رو آپ کنم

طراحی الگوریتم - jalal776 - 09 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۵ ب.ظ

خیلی ممنون از همه
من قصد دارم یه کلاس طراحی الگوریتم برم
۱-شما کلاس طراحی الگوریتم کدوم استاد رو پیشنهاد می کنید( جوادی ، یوسفی ...)
۲- کلاس ها از کی شروع می شن(مثلا ترم تابستون)
۳- یه درس هفته ای چند جلسه برگزار میشه چون می خوام از شهرستان بیام ببینم می تونم برنامه ریزی کنم روش
۴-کدوم موسسه و حدود قیمت کلاس چقدره
دوستان عزیز چون من از شهرستان می خوام بیام پس باید حتما واسم مفید باشه و بتونم درصد خوب از اونو بزنم
با فرض اینکه خودم تلاش کافی می کنم

RE: طراحی الگوریتم - hatam.hajiheydari - 24 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ

سلام
بچه ها من ۲ تا سوال دارم
۱)برای کنکور ارشدم همین منابه که تو انجمن گفته شده خوبه؟(برای همه درس های گرایش نرم افزار میپرسم)
۲)برای درس مهندسی نرم افزار که جزو درس های ارشد هست چی باید بخونیم؟

نسخه سوم CLRS - m450ud - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ

نسخه سوم CLRS و حل بعضی تمرینات

Introduction to Algorithms , CLRS, Third Edition 4.8MB

CLRS 3rd Selected set Solutions.rar 366KB

طراحی الگوریتم - Amir V - 31 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

دوستان من CLRS نسخه سوم رو دیدم تو مغازه با ترجمه ابراهیم زاده قلزم. اما ۱ جلده! همین اوکیه بگیرم بخونم؟؟ ترجمش خوبه؟ اونی که دو جلدیه چیه؟ این که گفتم با این دو جلدیه فرق داره؟

طراحی الگوریتم - Amir V - 31 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۰ ب.ظ

یعنی چی علائمش عوض شده؟

پس ویرایش ۳ نخرم برم ۲ بخرم؟! ویرایش ۳ ترجمه خوب نداره؟

RE: طراحی الگوریتم - equilibrium - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۹ ب.ظ

سلام؛

کتاب زبان اصلی CLRS هم در بازار موجوده؟
دوستانی که در تهران حضور دارند احتمالا باید بدونند؛
البته من قبلا نسخه چاپ شده داخلیش رو دیده بودم که نمی دونم الان هم پیدا میشه یا نه؛