تالار گفتمان مانشت
طراحی الگوریتم - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴
کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم - javadjj - 22 آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ

اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی
فکری و جالب درس داده و تست‌ها رو حل کرده من سال قبل مقسمی رو خوندم
اما امسال مقسمی رو تموم کردم و برای دور الان دارم یوسفی رو میخونم و تست میزنم به نظرم یوسفی کامل‌تر هستش

RE: کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم - parsaNA - 22 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی
اما امسال مقسمی رو تموم کردم و برای دور الان دارم یوسفی رو میخونم و تست میزنم به نظرم یوسفی کامل‌تر هستش

javadjj جان مارو به شک انداختی . Smile منم چاپ قدیم الگوریتم یوسفی رو داریم . یه فایل PDF ضمیمه کردم‌، چکیده کتابیه که من دارم( از سایت پوران برداشتم ). یه نگاه بهش بنداز . اگه چاپ جدید هم همینه که هیچی اگه نیست بگو تا بریم بخریم . دستت درد نکنه .

RE: کتاب تست مناسب طراحی الگوریتم - javadjj - 22 آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۲۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۵ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۶ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  اگه عوض میکنند و کتاب یوسفی چاپ ۸۹ رو میتونی بگیری توصیه میکنم این کتاب رو تهیه کنی

javadjj جان مارو به شک انداختی . Smile منم چاپ قدیم الگوریتم یوسفی رو داریم . یه فایل PDF ضمیمه کردم‌، چکیده کتابیه که من دارم( از سایت پوران برداشتم ). یه نگاه بهش بنداز . اگه چاپ جدید هم همینه که هیچی اگه نیست بگو تا بریم بخریم . دستت درد نکنه .

ببین جان دل من خودمم چاپ سوم رو دارم و ولی خوب نمیخواستم این چاپ چهارم رو بخرم دیگه یه جورایی رسید به دستم اره کتابی که الان دست من هستش تمرینات اخر فصلش اضافه شده مثلا برو تو کتابی که داری ببین تو فصل گراف‌ها تو درس و تمرینات دومین بهترین درخت پوشای کمینه یا فراگیر گلوگاه رو بررسی کرده یا تو فصل اول کتاب جدید من ۴ تا ۵ درخت بازگشت رو بررسی کرده اما تو چاپ سوم فقط یکی رو بررسی کرده.
جالبه من هم چاپ سوم و هم چهارم البته چاپ های قبلی از دوستام که قبول شدند گرفتم بیشتر طرفدار مقسمی هستم اما خوب این اقای یوسفی هم انصافا قلم زیبایی داره.
اما خوب نمیخواستم که سر درگم بشی سریعتر انتخاب کن به نظر من زیاد تفاوتی نیست.

یه چی دیگه تو کتاب الگوریتم من زده چاپ سوم زمستان ۸۸ که فک کنم اشتباه چاپی اما مقدمه اقای یوسفی نوشته تابستان ۸۹-در ضمن قیمت جدید ۵۸۰۰ تومن هستش

طراحی الگوریتم - ava.love.91 - 25 دى ۱۳۸۹ ۰۷:۳۴ ب.ظ

سلام
من حل المسائل فارسی طراحی الگوریتم نیپولیتان رو میخوام میشه کمکم کنید.؟

طراحی الگوریتم - jikjik - 25 دى ۱۳۸۹ ۱۰:۴۲ ب.ظ

من از سایت انتشارات ناقوس اینترنتی خریدم ترجمه داورپناه و گلچین۸۷۵۰ تومان خوبه راضیم
ببخشید منظور من حل تمرین clrs بود

طراحی الگوریتم - مجید ق - ۲۶ دى ۱۳۸۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ

اینم لینک کتابی که دوستمون معرفی کردن

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

طراحی الگوریتم - مجید ق - ۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ

راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: طراحی الگوریتم - ۱۲۸qwi - 27 دى ۱۳۸۹ ۰۲:۳۶ ق.ظ

(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

حالا دیگه!

طراحی الگوریتم - مجید ق - ۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۱:۰۸ ق.ظ

حا لا دیگه چیه ؟ من خواستم نظر شمارو هم بدونم چه کاریه حالا دیگه؟؟؟؟؟؟

RE: طراحی الگوریتم - Masoud05 - 27 دى ۱۳۸۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ

(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۰۲:۲۶ ب.ظ)۱۲۸qwi نوشته شده توسط:  میگم حالا با این فرصت کم باقیمونده منبع جدید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه‌، فقط هر جا که ایراد داری از روی کتاب جدید بخون.

RE: طراحی الگوریتم - ۱۲۸qwi - 28 دى ۱۳۸۹ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۲۷ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۳۶ ق.ظ)مجید ق نوشته شده توسط:  راستی من از آقای مهندس یوسفی سوال کردم گفت این کتابم کتاب خوبیه

میگم حالا با این فرصت کم باقیمونده منبع جدید بخونیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

طراحی الگوریتم - مجید ق - ۲۸ دى ۱۳۸۹ ۱۲:۵۴ ق.ظ

بچه‌ها می خواستم نظراتتون رو درباره این ۲ کتاب بدونم آیا خوب هستند و میشود از روش یاد گرفت اگه کسی راهنماییم کنه تشکر میکنم؟؟

طراحی الگوریتم - ف.ش - ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۱۳ ق.ظ

هر دوی این کتابها خوب هستند اگر فرصت دارید بخونید.

RE: طراحی الگوریتم - saye84 - 26 بهمن ۱۳۸۹ ۰۹:۰۴ ب.ظ

دوستانی که کتاب طراحی الگوریتم نیپولیتان رو معرفی کردن میشه بگن کدوم ترجمه و کدوم انتشارات رو بگیریم بهتره
ممنون میشم مشخصات کامل کتاب رو بگذارید

طراحی الگوریتم - مجید ق - ۲۶ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱ ب.ظ

فکر کنم ترجمه نعیمی پور