تالار گفتمان مانشت
راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - Azadeh69 - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام
از دوستان می خوام که به این سوال حتی اگه شده خلاصه جواب بدن ،هدف کم کردن استرس ساعات مطالعاتی است (البته شاید برای بعضی‌ها افزایش استرس باشه )،می خوایم بدونیم دوستان مانشتی چقدر مطالعه دارن‌! (البته می دونیم که مهم کیفی خوندنه نه کمی خوندن )

۱-به طور میانگین روزی چند ساعت مفید می خونید و احتمال می دید نهایت تا چند ساعت برسه ؟
۲-در هفته چند ساعت رو به تفریح با سرگرمی اختصاص می دید ؟
۳-شب‌ها رو به مطالعات چه دروسی اختصاص می دهید؟

من:
۱-با کلومتر ساعت مطالعه‌ام رو اندازه گرفتم،میانگین روزی ۷ ساعت مفید ،احتمال میدم تا روزی ۱۰ ساعت برسونم
۲-روزی ۲ تا ۳ ساعت در هفته میشه ۲۴ ساعت !
۳-شب‌ها رو زبان و مبانی مدیریت می خونم .

شما ؟

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - انرژی مثبت - ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ق.ظ

فکر کنم بهتره این تاپیک در بهش مشاوره درسی اورده شود

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - Maryam-X - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۵ ق.ظ

یک نظر سنجی درست کن عزیزم تا بقیه توش شرکت کنند.
فکر کنم اینجوری بهتر باشه

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - deledivouneh - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۱۸ ق.ظ

۸-۱۲
۲-۵
۷-۱۰
کلا میشه ۱۰ ساعت.ولی از هر وعده ۱ ساعت مفید نیست

پس ۱۰ ساعت مطالعه و ۷ ساعت مفید

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - nasogh - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ

کل ۱۲ ساعت
مفید ۱۰ ساعت
شب‌ها نکات درس های روز رو میخونم

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - مازیار صفایی - ۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ

روزی ۷ ساعت مفید
تفریح هفته ۲ یا ۳ ساعت
روزی ۷ ساعت کار

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - firouzi.s - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۲:۳۲ ب.ظ

روزی ۷ ساعت درس میخونم
بعداز ظهر از ساعت ۵ به بعد درس نمی خونم روی پروژه‌ام کار میکنم
تفریحاتم هم تا حالا زمان نگرفتم.
شبا هیچ درسی نمی خونم فقط موقع خواب سعی میکنم اون درسایی که درروز خوندم تو ذهنم مرور کنم.

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - Xilinx - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ

میانگین روزی ۶ ساعت در هفته میخونم !
شب‌ها هیچی نمیخونم
بقیشم که همش تفریحه Big Grin

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - leilast - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۸ ب.ظ

(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  میانگین روزی ۶ ساعت در هفته میخونم !
شب‌ها هیچی نمیخونم
بقیشم که همش تفریحه Big Grin
آفرین فرزندمBig Grin

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - kashir - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۳:۱۸ ب.ظ

۱۰ تا ۱۵ منهای تایم صبحانه و ناهار (حدودا ۳ ساعت)
۱۵ تا ۱۸ استراحت(نمیخونم)
۱۸ تا ۳ یا ۴ یا ۵ صبح!!!! منهای عصرانه و شام (حدودا ۴ تا ۵ ساعت)
شبا معمولا ریاضیات(خودتون میدونین که تقریبا اکثر دروس شبیه ریاضی هستن مثل نظریه الگوریتم ساختمان و ...)

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - yarandish - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ

روزی ۷ ساعت مفید ،نهایت تا ۸ ساعت اگه برسه چون سرکار می رم .
تفریحم کارمه که ۸ ساعت در روز میشه .
شب‌ها سرکارم ولی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ که سرم خلوت میشه زبان می خونم

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - no0shin - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۵:۲۸ ب.ظ

اگر کتابخونه برم مفید ۷ تا ۷:۳۰ ساعت می خونم اگر خونه باشم گاهی روزا خیلی کم گاهی روزا هم ۴ ساعت اینا! البته بیشتر روزا میرم کتابخونه Rolleyes
پنجشنبه و جمعه‌ها تا آخر آذر وقت نمی کنم واسه کنکور بخونم ساعات تفریحمم تو همین روزاس
کلا از ۷- ۸ شب به بعد درس نمی خونم اما اگر بخوام بخونم زبان میخونم .

راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - dasthayekhaly - 25 آبان ۱۳۹۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ

وااااااااااااااای خدایا باورم نمیشه!
شما چجوری در روز ۱۲ ساعت درس میخونین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۱-من در حالت عادی ۴تا۵ ساعت! خودمو کشتم رکورد زدم شد۷ ساعت!(توی این دوماهی که دارم میخونم فقط یک روز ۷ساعت خوندم) به نظرم نهایتا همون ۷ ساعت بتونم ثابت نگه دارم خوبه!
۲-ظاهراً نسبت به بقیه همش درحال استراحتم!Big Grin
۳-شبها بازدهیم بهتره. درسهای مفهومی‌تر میخونم معمولا دروس مشترک
البته فارغ التحصیل نیستم و کارای خونه هم انجام میدم! پروژه و مقاله هم دارم
واقعاً چطوری ساعات مطالعه‌ام رو بالا ببرم؟ConfusedHuh

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - Azadeh69 - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۰:۱۰ ب.ظ

(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۴:۴۱ ب.ظ)yarandish نوشته شده توسط:  روزی ۷ ساعت مفید ،نهایت تا ۸ ساعت اگه برسه چون سرکار می رم .
تفریحم کارمه که ۸ ساعت در روز میشه .
شب‌ها سرکارم ولی از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۱:۳۰ که سرم خلوت میشه زبان می خونم

چطور شما هم درس می خونید هم کار میکنید؟اصلا این چه کاریه که تا ۱۱:۳۰ طول میکشه ؟
یه خورده کنجکاو شدم‌! (البته اگه فضولی نباشه )
(۲۵ آبان ۱۳۹۰ ۰۲:۱۴ ق.ظ)باد نوشته شده توسط:  روزی ۷ ساعت مفید
تفریح هفته ۲ یا ۳ ساعت
روزی ۷ ساعت کار

لطفا بگید کارتون چیه که مشغله فکری برای خوندتون ایجاد نمی کنه و می تونید ۷ ساعت مفید بخونید ؟

RE: راستشو بگید روزی چند ساعت برای ارشد ۹۱ می خونید ؟ - Ali-B - 25 آبان ۱۳۹۰ ۱۱:۰۲ ب.ظ

من در بهترین حالت ۵ ساعت مفید میخونم Undecided، مشکلم اینه که انگیزه ندارم صبح زود پاشم
شب‌ها هم که اصلا نمی‌تونم درس بخونم، از بچگی همینطوری بودم، هوا که تاریک میشه، درس تعطیل Big Grin