تالار گفتمان مانشت
عکسایی که خودتون گرفتید - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - kashir - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۴:۰۶ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)a.hooshmand نوشته شده توسط:  شما سطح مصرف انرژیتان... ببخشید حجابتان چند است؟Big Grin
این بنرو دیروز دیدم، جالب بود اینجا گذاشتم!!!
اگه این سطح بندی واسه آقایون هم صدق کنه مسلما A نیستم! شاید B و شایدم C !!! Big GrinTongue

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hkarimi - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ب.ظ

سلام.
اولی حیاط خونمونه. دومی و سومی از برداشت گندم هستن. سومی رو زوم کنید. پانورماس ولی متاسفانه نور یخورده خرابش کرده...

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - zzsnowdrop - 01 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ب.ظ

قبل هر چیز ببخشید که عکسا کیفیت نداره.
امروز صبح که از خواب بیدار شدیم یه صدایی مثل صدای جوجه از توی خونه میومد.
بالاخره بعد کلی گشتن منبع صدا رو پیدا کردیم. Big Grin
مثل اینکه خانم گربه برا بچه های تازه دنیا اومدش جایی بهتر از پشت تلویزیون خونمون ندیده!!!!!
مجبور شدیم بزاریمشون توی سبد توی حیاط.تا الان مامانشو دو تاشونو برده ولی هنوز سه تا موندن.Tongue

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۳۹ ب.ظ)goldoonehkhanoom نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یکسری کیک خوشمزه که تازگی ها درست کردم.
بفرمایید کیک!!!!!!!!
خیلی هنرمندیدTongueمن که این هنراروندارمBlush

عزیزم عکس شالگردنی که بافتی بزار.خودش یک دنیا هنره.
بزار بخش فشارهای روجی بعد از کنکور Big Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hkarimi - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ

اینم چنتا عکس از تاکستانای اطراف کازرون. روستای دوان...

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - narges_r - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ

ما تو خونمون باغچه نداریم اما هرکی یه گل داره برای خودش..Rolleyes
اینها عکسهای گل منهSmileHeart

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - mosaferkuchulu - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ق.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  ما تو خونمون باغچه نداریم اما هرکی یه گل داره برای خودش..Rolleyes

از دقت به این عکسا میشه تشخیص داد کلی خوش سلیقه ایداااا!رنگ پاپبون دور گلتون هم با رنگ پرده و رو تختی سته!Big GrinBig Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - goldoonehkhanoom - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ق.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۴ ق.ظ)narges_r نوشته شده توسط:  ما تو خونمون باغچه نداریم اما هرکی یه گل داره برای خودش..Rolleyes
به به روحم تازه شدTongue

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - hadi_m - 28 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ق.ظ

استان : فارس
شهر : شیراز
زمان : زمستان - اسفند ماه ۹۰
مکان : کوه دراک - پناگاه غدیریه
عکس : hadi_m
توضیح : کوه دراک (کوه برفی، کوه مستسقی، کوه مادر)، کوهی است در شهر شیراز که از غرب این شهر آغاز شده و با گذشتن از شمال غرب شهر ادامه یافته و به روستای علی آباد منتهی می‌شود.بنایی در قلهٔ کوه ساخته شده است که در آن مشخصات کوه و قله به صورت مکتوب بر روی یک لوح وجود دارد. قله این کوه حدود ۲۹۰۰ متر از سطح دریا ارتفاع دارد و وجه شمالی آن معمولا از اوایل آذر تا اواخر اسفند پوشیده از برف است

منبع :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - rozh66 - 03 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ب.ظ

سلام به همه دوستان مانشتی.امروزگفتم منم دست به کارشم عکسایی رو خیلی وقته گرفتم رو بزارم شماهم کیف کنید.بگم من عاشق آسمونم ودوست دارم خدا هرنقشی رو بوم آسمون جلوی پنجره اتاقم میزنه با دوربین موبایلم ثبت کنم واقعااون لحظه که خود م این تصاویر رو میبینم کیف میکنم به معنای واقعی شاید عکس ها نتونند این حس رو به شما دوستان عزیزم منتقل کنه.ولی به شما هم توصیه میکنم ازاین به بعد به آسمون وابراش بیشتردقت کنید.البته بگم من ازاتاقم غروب آفتاب رو نمیبنم.متاسفانه ولی ماه رو که ازپشت کوه میادبیرون قشنگ میبینم ولی چون دوربینم توشب کیفیت نداره نمیتوتم ثبتشون کنم.!!!!!!!کاش میشد غروب رو هم ببینم.ناشکری نباشه طلوع هاشم خیلیخوشکله......قربون نقاشی های خدابرم.چقدرحرف زدم.....ببخشید.
راستی برش دادم که فقط آسمون دیده بشه ماهرانه نیستند چون عکاسی بلدنیستم
این شماواینم عکسای من

چندتای دیگه

Big GrinTongueBig GrinBig Grin

چقدرزیادشد پلیس سایت نیادگیربده

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - alirrrrrr - 03 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

(۲۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چند تا عکس از گلدون و آکواریوم Smile

بارک ا... ماهی پرت دارید.یه دونه اسکار بنداز کنارش خیلی آکواریومت جذاب میشهTongue. قشنگ عصر هیجان رو وارد میشه توش.دیگه می تونی یه راز بقای اساسی اونم بدون هیچ سانسوری!!! از جمله کمین و حمله و شکار تا مرحله ولع و ناهار ببینی!!!!Big Grin

منم دو تا دوست توریست دارم اهل کشور چک هستن .ولی من دوربینم باتری نداشت!!!عکس این دوستامو از اینترنت گرفتم واستون می زارم!بس که اینا خاطر خاه دارنBig Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - انرژی مثبت - ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۸ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  خاطر خاه
خاطر خواه Big Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - alirrrrrr - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(03 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(27 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  چند تا عکس از گلدون و آکواریوم Smile

بارک ا... ماهی پرت دارید.یه دونه اسکار بنداز کنارش خیلی آکواریومت جذاب میشهTongue. قشنگ عصر هیجان رو وارد میشه توش.دیگه می تونی یه راز بقای اساسی اونم بدون هیچ سانسوری!!! از جمله کمین و حمله و شکار تا مرحله ولع و ناهار ببینی!!!!Big Grin

آره دو تا اسکار هم دارم. ولی با هم کاری ندارند. فقط این پرت بعضی وقتا یکی از اسکارا رو اذیت می کنه.

عجیبه!!نمیدونم شاید مشکل از آکواریوم منه.آخه من یه چند تا ماهی گیاه خوار و پرت و اسکار توش داشتم.که روزگار این پرت بیچاره از دست اسکارم سیاه شده بود.بعد یه مدت می دیدم بعضی ماهیام نیستن!!!با خودم می گفتم که حتما تو گیاها قایم شدن،،تا اینکه یه روز یکیشونو نصفه رو آب دیدمBig GrinBig Grin.نمیدونم فک کنم تو آکواریومم یه ویروسه که هر نوع ماهیی میندازم توش خون آشام میشنTongueBig Grin

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - ماه بانو - ۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ

[تصویر:  105639_1_1379091601.JPG]

[تصویر:  105639_2_1379091601.JPG]
نه نه نه
اشتباه نکنید
این کیک تولد ۲ سالگی کسی نیست

کیک تولد ۲۲ سالگی منه Big Grin

عکسایی که خودتون گرفتید - SaMiRa.e - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  نه نه نه
اشتباه نکنید

کیک تولد ۲۲ سالگی منه

به به مبارک Smile
آخه این عکسا چیه میزارید ، نمیگید آدم دلش میخواد Big GrinTongue
انشاالله ۱۲۲ ساله بشید Wink

RE: عکسایی که خودتون گرفتید - alirrrrrr - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۷ ب.ظ

(۰۴ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۳ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  
نه نه نه
اشتباه نکنید

کیک تولد ۲۲ سالگی منه Big Grin

اون عروسکاشم خوردینBig Grin،حیفن نخورشون گناه دارن!!!