تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ

از دوستانی که براشون مقدوره خواهش می کنم این مقاله رو برام زحمتش رو بکشن
خیلی بهش نیاز دارم.

A novel architecture of quantum-based nanosensor node for future wireless sensor networks

توی سایت ieee
Browse Conference Publications > Nanotechnology, 2005. 5th IE
نیازمند یاری سبزتان!

(۱۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(18 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  سلام دوستان اگه کسی براش مقدوره این مقاله رو

Self Organized Mobility in Nanosensor Network Based on Particle Swarm Optimization and Coverage Criteria
بگیره از :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون میشم!

سلام. بفرمایید.

خیلی ممنون آقا mehdi

RE: درخواست مقاله - MEHDI_M - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  از دوستانی که براشون مقدوره خواهش می کنم این مقاله رو برام زحمتش رو بکشن
خیلی بهش نیاز دارم.

A novel architecture of quantum-based nanosensor node for future wireless sensor networks

توی سایت ieee
نیازمند یاری سبزتان!

RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۵۹ ب.ظ)MEHDI_M نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  از دوستانی که براشون مقدوره خواهش می کنم این مقاله رو برام زحمتش رو بکشن
خیلی بهش نیاز دارم.

توی سایت ieee
نیازمند یاری سبزتان!

بازم لطف کردید آقا mehdi
انشاالله بتونم یه روز جبران کنم.

RE: درخواست مقاله - mamani - 19 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۹ ب.ظ

بفرمایین

درخواست مقاله - delta - 19 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ

من تا ۳۱ ام باید مقاله هام بفرستم بره دوستان یاری کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - MEHDI_M - 20 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  من تا ۳۱ ام باید مقاله هام بفرستم بره دوستان یاری کنید

درخواست مقاله - engeneer_19 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ب.ظ

مقاله فارسی درباره self healing در شبکه سراغ ندارید؟
پایان نامه من این موضوعه گیر کردم
از طرفی کسی نمونه پایان نامه کارشناسی داره ببینم؟

درخواست مقاله - پری - ۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ق.ظ

سلام
منم چند تا مقاله میخواستم در رابطه با مهندسی برق و تاثیر محاسبات نرم و منطق فازی بر روی آن ممنون میشم کمکم کنید
۶ یا ۷ مقاله بازم ممنون

درخواست مقاله - پری - ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ق.ظ

کسی از بچه ها نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درخواست مقاله - Potential - 22 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ

سلام

اگه امکان پذیر بود، ممنون میشم این دو مقاله را برام دانلود کنید:

متشکرم

و این

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۳ ب.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  سلام

اگه امکان پذیر بود، ممنون میشم این دو مقاله را برام دانلود کنید:

متشکرم

و این

سلام بفرماییدSmile

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۲ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  کسی از بچه ها نمیتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما راجب موضوع مورد نظرت سرچ کن، اسم و لینک مقاله ای که نتونستی بگیری، اینجا بذار، هر کسی که دسترسی داشته باشه به اون سایت، براتون میگیره

RE: درخواست مقاله - Potential - 22 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ

مرسی ریحانه جان ... خیلی خیلی لطف کردی Heart

درخواست مقاله - engeneer_19 - 22 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ب.ظ

کسی نتونست کمکی کنه؟
( مقاله فارسی درباره self healing در شبکه سراغ ندارید؟
پایان نامه من این موضوعه گیر کردم
از طرفی کسی نمونه پایان نامه کارشناسی داره ببینم؟ )

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۵ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  
(22 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  

سلام دوستان.ممنون میشم هر کس بتونه این لینکهارو واسه من دانلود کنه.

سلام. لینک های ۷، ۸ و ۱۰ دانلود نشد.
لینک آخرتون هم تکراری بود

درخواست مقاله - engeneer_19 - 23 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ

کسی نیست به من کمک کنه؟