تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - sina_bhh - 24 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

با سلام
امکانش هست این مقالات رو برام دانلود کنید. تا فردا لازم دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمیدونم چرا روی این لینک ها کلیک میکنم باز نمیشه.توی یه text لینک ها رو نوشتم

ممنون

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۵ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۱ ق.ظ

(۲۴ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  با سلام
امکانش هست این مقالات رو برام دانلود کنید. تا فردا لازم دارم

نمیدونم چرا روی این لینک ها کلیک میکنم باز نمیشه.توی یه text لینک ها رو نوشتم

ممنون

سلام. بفرمایید

RE: درخواست مقاله - sina_bhh - 25 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ

ممنون از شما ریحانه خانم... انتظار نداشتم به این زودی جواب بگیریم.بازم ممنون

درخواست مقاله - engeneer_19 - 25 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ

(۲۳ تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۷ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  کسی نیست به من کمک کنه؟

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 25 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۲۶ ق.ظ)پری نوشته شده توسط:  سلام
منم چند تا مقاله میخواستم در رابطه با مهندسی برق و تاثیر محاسبات نرم و منطق فازی بر روی آن ممنون میشم کمکم کنید
۶ یا ۷ مقاله بازم ممنون

سلام؛
زمینه ای که مشخص کردید خیلی وسیعه؛
پیشنهاد می کنم ابتدا یکی از مسائل بهینه سازی مطرح در مهندسی برق رو انتخاب کنید و بعد کاربرد پردازش نرم و فازی رو در اون جستجو کنید؛
تا جائیکه من می دونم غالبا بچه های برق قدرت از تکنیک های پردازش نرم استفاده می کنند؛ مسئله هایی مثل load forcasting، dynamic pricing، trasnmisson planning، economic dispath، و ... بصورت یک مسئله بهینه سازی قابل تعریفن؛
کافیه شما یکی از اینها رو با یکی از الگوریتم پردازش نرم مثلا الگوریتم ژنتیک، یا کلونی مورچه ها ... و یا منطق فازی سرچ کنید؛ مقاله های فراوونی وجود دارند؛ البته بعید میدونم مقاله فارسی گیر بیارید؛ چون ترکیب رویکردهایی از هوش مصنوعی مثل محاسبات نرم و منطق فازی در زمینه های تحقیقاتی سیستم های برق قدرت کمی جدید و داغه؛ مثلا مقاله لینک زیر مقاله بسیار خوبی است که چگونگی استفاده از genetic algorithm رو در مسئله transmission planning نشون میده؛

البته کساییکه روی پردازش سیگنال و بخصوص پردازش تصویر هم کار می کنند (گرایش برق-الکترونیک) از رویکردهای پردازش نرم زیاد استفاده می کنند که توی این زمینه مقاله فارسی و انگلیسی فراوونه؛ منتها اگه میخاید مهندسی برق پر رنگ تر باشه در مقالات، بهتره از موضوعات پاراگرف قبل استفاده کنید؛ (البته اطلاعات من از برقی ها در حد یک نرم افزاریه Smile )

RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ

Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

سلام. بفرمایید

RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  
(26 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  Blushسلام به همگی .. میشه یه نفر لطف کنه این مقاله ها رو برای من دانلود کنه؟ واقعا ممنون میشم...

سلام. بفرمایید

سلام نمی دونم چه جوری ازتون تشکر کنم خانم ریحانه !
آرزوی موفقیت براتون دارم!!!

درخواست مقاله - engeneer_19 - 27 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ

کسی نبود به من کمک کنه!!!!!
ممنون!!!!!

درخواست مقاله - The BesT - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ

سلام دوستان عزیز
میشه این مقالات را برای من دانلود کنید؟Smile
۷-۸ تا بیشتر نیست.
مرسیHeartHeart
===============
ببخشید پست را ویرایش کردم.این مقاله را میخام

در ضمن مقاله ای هم که در این لینک زیر هست به زبان چینی هست.برای ترجمه اش باید چکارکنم؟

دیکشنری انلاین چینی به انگلیسی نمیتونه ترجمه کنه و خطا توی کدها میده.موقع کپی و پیست کردن نوشته های چینی در دیکشنری آنلاین ،خطا توی نوشته های چینی هست و ترجمه نمیکنه.باید چکارکنم؟؟

RE: درخواست مقاله - Bache Mosbat - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ)engeneer_19 نوشته شده توسط:  کسی نبود به من کمک کنه!!!!!
ممنون!!!!!

دوست عزیزم . بهتره به جای اسپم کردن اینجا، خودتون در گوگل جستجو کنین. و اگر در دانلود کردن مقاله ای مشکل داشتین از بچه هایی که دسترسی دارن بخواین براتون دانلود کنن Smile

RE: درخواست مقاله - ف.ش - ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز
میشه این مقالات را برای من دانلود کنید؟Smile
۷-۸ تا بیشتر نیست.
مرسیHeartHeart
===============
دوستان من خودم دسترسی ندارم اگر کسی دسترسی داره لطفا حداقل یکی از اینها رو دانلود کنه که کار دوستمون هم راه بیفته.
ممنون

نمیدونم این لینک میتونه مفید باشه یا نه :

درخواست مقاله - Bache Mosbat - 27 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۷ ب.ظ

من ایشالا فردا صبح می رم دانشگاه سعی می کنم دانلود کنم. سرعت خونه پایینه نمی تونم از دانشیار دانلود کنم.

RE: درخواست مقاله - ریحانه - ۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

[quote='Alidousti' pid='111995' dateline='1342527124']

===============
ببخشید پست را ویرایش کردم.این مقاله را میخام

فقط لینک اول

بقیه لینک هاتون، مقاله به زبانی غیر از انگلیسی هست

RE: درخواست مقاله - Bache Mosbat - 27 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۰ ب.ظ

(۲۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ)Alidousti نوشته شده توسط:  دیکشنری انلاین چینی به انگلیسی نمیتونه ترجمه کنه و خطا توی کدها میده.موقع کپی و پیست کردن نوشته های چینی در دیکشنری آنلاین ،خطا توی نوشته های چینی هست و ترجمه نمیکنه.باید چکارکنم؟؟

لازم نیست مقاله چینی بخونین. اسم نویسنده رو تو یه پایگاه داده مثل scopus سرچ کنین و مقاله های انگلیسیش حتما در رابطه با همون موضوع هست. معمولا مقاله های غیر انگلیسی ارزش علمی زیادی ندارن.