تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
درخواست مقاله - reza_rouhi - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ

سلام به دوستان عزیز
میشه این سه تا مقاله رو اینجا آپ کنید؟
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm

ممنونم از شما

RE: درخواست مقاله - happy07 - 21 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ

سلام
مقالات درخواستی کاربر محترم reza_rouhi
عنوان وسطی رو من سرچ زدم ولی تو سیستم پیداش نکردم، اگه این عنوان از بین عناوین پیشنهادی بنده توی چند پست قبلی هست، یک بررسی بفرمایید و عنوان صحیح رو بدین تا دانلود کنم براتون.

[attachment=17235]

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۰۳ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  سلام به دوستان عزیز
میشه این سه تا مقاله رو اینجا آپ کنید؟
An Algorithm for Stabilization of Fractional-Order Time Delay Systems Using Fractional-Order PID Controllers
Studies in Computational Intelligence] Intelligent Fractional Order Systems and Control Volume 438 || Enhancement of Fuzzy PID Controller with Fractional Calculus
Fractional order PID controller design for LFC in electric power systems using imperialist competitive algorithm

ممنونم از شما

اینکه خیلی عالیه که همه‌مون چه دسترسی داریم به پایگاه داده‌های مختلف چه نداریم راه‌های مختلف رو بلد باشیم، ولی اگه بازم تو استفاده و یا دسترسی، دوستان به مشکلی می‌خورند اشکالی نداره، بگن، دانلود می‌کنیم براشون.
بازم ممنون از زحمات شما Aurora جان
(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۱۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  بچه ها خیلی راحت می تونید مقاله ها رو از سایت های مختلف بگیرید. اینا رو برای این میگم که هم خودتون خیلی سریع مقاله رو بگیرید و راحت تر باشید هم دوستانی که مقاله می گیرن. خیلی از جاها رو پشتیبانی می کنن.
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کافیه لینک مقاله رو بزارید.
سایت elearnica.ir اینجا هم لینک مقاله رو بزارید. (از این سایت فصل کتاب هم می تونید بگیرید)
سایت
کافیه در قسمت Search in DOI شماره doi و یا اسم مقاله رو بزارید. (اینجا لینک نمیتونید بزارید فقط اسم مقاله باشه)
و سایت های دیگه که یادم نیست و تو قسمت های مختلفی معرفی شده.

درخواست مقاله - reza_rouhi - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
عنوان وسطی رو من سرچ زدم ولی تو سیستم پیداش نکردم، اگه این عنوان از بین عناوین پیشنهادی بنده توی چند نت پست قبلی هست، یک بررسی بفرمایید و عنوان صحیح رو بدین تا دانلود کنم براتون.

[attachment=17235]

[quote='reza_rouhi' pid='315519' dateline='1415799195']
دستتون درد نکنه. بله دقیقن من همون عنواینی که خودتون دادید رو کپی کردم. خط ۱۲ و ۱۳ بود :
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــ

RE: درخواست مقاله - happy07 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ

خواهش می‌کنم، کاری نکردم که.
این یکی رو
لینکش رو تو ارسال قبلی‌ام گذاشته بودم، اینجا آپ نمی‌شد، از اینجا دان بفرمایید.

آها بلاخره سومی رو پیدا کردم!! خدمت شما
[attachment=17238]

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۸ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۱ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
عنوان وسطی رو من سرچ زدم ولی تو سیستم پیداش نکردم، اگه این عنوان از بین عناوین پیشنهادی بنده توی چند پست قبلی هست، یک بررسی بفرمایید و عنوان صحیح رو بدین تا دانلود کنم براتون.

[quote='reza_rouhi' pid='315519' dateline='1415799195']
دستتون درد نکنه. بله دقیقن من همون عنواینی که خودتون دادید رو کپی کردم. خط ۱۲ و ۱۳ بود :
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــ

درخواست مقاله - reza_rouhi - 22 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خواهش می‌کنم، کاری نکردم که.
این یکی رو

[attachment=17238]
دستتون درد نکنه دوست عزیز Smile
ظاهراً سومی خوب آپ نشد!

RE: درخواست مقاله - happy07 - 22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۰۷ ب.ظ

خواهش می‌کنم، بفرمایید لینک سومی:

(۲۲ آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ق.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۰ ق.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  خواهش می‌کنم، کاری نکردم که.
این یکی رو

دستتون درد نکنه دوست عزیز Smile
ظاهراً سومی خوب آپ نشد!

RE: درخواست مقاله - nadiaal - 24 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۴ ق.ظ

سلام دوستان
۲-۳ تا مقاله در رابطه با پایگاه داده با ترجمه میخوام. اگر پیاده سازی هم داشته باشه ممنون میشم.
موضوع مهم نیست، فقط پایگاهی باشه. مرسی

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)arshyaboxing نوشته شده توسط:  سلام..شما رو این مقاله ها کار کردید؟ ترجمشونو دارید؟
سلام
ممنون میشم اینا رو دانلود کنید
IEEE:
The Research of the Data Mining Based on the Spatial Database Technology
A Data Mining Model and Methods Based on Multimedia Database
Virtual Database Technology for Distributed Database
Database roles analysis using data mining
Automation of data mining for telemetry database of computer systems

درخواست مقاله - saria - 24 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۱۸ ب.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا این رو واسم دانلود کنین
سایت هایی که دانلود رایگان هست مثل elearnica دانلود نمی کنه

A Disaster Invariant Feature for localization

خیلی خیلی ممنون فقط فوریه Smile

درخواست مقاله - saria - 24 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۳ ب.ظ

سلام دوستان
میشه لطفا این رو واسم دانلود کنین
سایت هایی که دانلود رایگان هست مثل elearnica دانلود نمی کنه

A Disaster Invariant Feature for localization

خیلی خیلی ممنون فقط فوریه Smile

درخواست مقاله - nadiaal - 24 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ب.ظ

بچه ها کسی ۳تا مقاله با ترجمه داره؟ موضوع مهم نیست

درخواست مقاله - ASedJavad - 25 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۴ ب.ظ

سلام
این تز رو کسی میتونه برام گیر بیاره؟
اگه بشه که خیلی ممنون خواهم شد:

درخواست مقاله - fulgent - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ

سلام
میشه لطف کنید این رو دانلود کنید؟

متشکرم

درخواست مقاله - ASedJavad - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۹ ب.ظ)fulgent نوشته شده توسط:  سلام
میشه لطف کنید این رو دانلود کنید؟

متشکرم
سلام:
ذر آدرس زیر، لینکهایی رو که در جلوی Mirror: نوشته امتحان کنید، معمولا یکی دو تاشون با لینک مستقیم دانلود میشه (خصوصا اونایی که عنوان لینک libgen.org هست)

درخواست مقاله - H-Arshad - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۰ ب.ظ

سلام
میدونم ربطی نداره اما من به این مقاله شدید نیاز دارم کسی میتونه پیدا کنه؟

درخواست مقاله - kavehn - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ

باسلام
لطفا چنانچه دسترسی دارید این پایان نامه ها بگیرید :
کد:
http://ganj.irandoc.ac.ir/articles/580179
http://ganj.irandoc.ac.ir/articles/555221
http://ganj.irandoc.ac.ir/articles/3050

باتشکر