تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - mohaddeseh70 - 10 آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷ ب.ظ

[attachment=17338]سلام
بفرمایید.سهمیه منم تموم شده بودو دیشب مجددا شارژ شد،همون دیشب درخواست دانلود دادم که امروز مقاله‌تون تامین شد.

(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۱۲ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  من سهمیه ام تموم شده Sad محدثه جون بیا مقاله دوستمو دانلود کن اگه از سهمیه ات چیزی مونده
(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۳۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  این مقاله رو کسی میتونه بگیره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست مقاله - tofan - 11 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۳۳ ب.ظ

(۰۹ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ)tofan نوشته شده توسط:  سلام دوستان خسته نباشید.
من میخام برای مهندسی نرم افزار پیشرفته روی موضوع constructive quality assurance in testing کار کنم و چند تا مقاله (حداقل ۶ یا ۷ تا)
پیدا کنم و خلاصه ای از اونها را برای استاد بدم.
سایت های
elernica
freepapers
google scholar
...
و چند تا از سایت هایی که از دوستان در اینجا معرفی کرده بودند جستجو کردم ولی چیز مفیدی پیدا نکردم .اگه کسی از دوستان وقت داشت
لطفا در مورد این موضوع برای من مقاله دانلود کنه پیشاپیش ممنون هستم .مرسی

واقعا کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درخواست مقاله - fas - 14 آذر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۰ ب.ظ

میدونم اینجا جاش نیست ولی ب خدا چند روزه گیرشم!!
از بچه ها کسی میتونه این نرم افزار که تو این لینک مسیرشو گفته برام دانلود کنه؟ متاسفانه هرکاری میکنم نمیشه ،id هم ساختم نمیشه، یکی ب دادم برسه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خواهش میکنم کمکم کنید.

درخواست مقاله - one hacker alone - 15 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ق.ظ

با یاد خدا
سلام دوستان
من برای پژهشم باید این مقاله که ظاهرا تنها مقاله هم هست رو دانلود کنم
متاسفانه سایت اصلی ژورنال هم رفتم نتیجه نگرفتم
کسی میتونم کمک کنه؟
فقط این دو لینک هم ازش گیر اوردم . هر دو یه مقاله اس

درخواست مقاله - one hacker alone - 15 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۲ ب.ظ

خدا خیرت بده انشالله ممنون
میشه بگید از طریق کدوم سایت دانلود کردید؟

درخواست مقاله - diligent - 15 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ب.ظ

با اجازه شون من جواب میدم . از این سایت گرفتن:

از هر کدوم از سایتای زیر میتونید به رایگان مقاله تونو بگیرید :

درخواست مقاله - reza_rouhi - 15 آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

سلام
میشه مقاله زیر رو اینجا آپ کنید :
Fractional Fuzzy Adaptive Sliding-Mode Control of a 2DOF Direct-Drive Robot Arm

تشکر از دوستان

درخواست مقاله - diligent - 15 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۸ ب.ظ

(۱۵ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ)reza_rouhi نوشته شده توسط:  سلام
میشه مقاله زیر رو اینجا آپ کنید :
سلام. مقاله تون توی اسکولار به رایگان هست:

اول لینک سمت راستی PDF رو بزنین

درخواست مقاله - ali007 - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ

سلام
لطفا اگه میشه این فصل کتابو آپ کنید:

مرسی

درخواست مقاله - irpersian20 - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ب.ظ

سلام
عزیزان اعتبار این مقاله چطوره؟ این طور زیرش نوشته
Journal
ACM Transactions on Storage (TOS) TOS Homepage archive
Volume 6 Issue 2, July 2010
Article No. 4
ACM New York, NY, USA

RE: درخواست مقاله - tofan - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۵۱ ب.ظ

.......از سایت هایی که خودتون نوشتید مقاله رو بگیرید......
[/quote]
ممنون.....

درخواست مقاله - ASedJavad - 16 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۰۴ ب.ظ

(۱۶ آذر ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴ ق.ظ)ali007 نوشته شده توسط:  سلام
لطفا اگه میشه این فصل کتابو آپ کنید:

مرسی
سلام
تا وقتی دوستان کتاب رو پیدا کنن (البته اگه پیدا بشه) شما میتونید تو گوگل بوک این فصل رو بخونید (تقریبا اکثر صفحاتش قابل مشاهده است بجز ۱۰ صفحه)

درخواست مقاله - محمد۹ - ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۲ ق.ظ

موضوع پروزه که باید اراعه بدم "مدیریت منابع تطبیقی در محاسبات ابری هست." در این مورد نیازمند یاری سبزتان هستم.
an adaptive resource management scheme in cloud computing اینه مضوع مقاله ای که باید اراعه بدم. مرسیShy

RE: درخواست مقاله - mammad_asir - 18 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

سلام
کسی میتونه اینو برام بگیره؟!
from formal semantic to verified slicing

متشکر

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 18 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۰۵ ب.ظ

(۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  سلام
کسی میتونه اینو برام بگیره؟!
from formal semantic to verified slicing
متشکر

(من فقط عنوان رو در گوگل سرچ و در همون صفحه اول لینک بالا رو دنبال کردم)