تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 19 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  سلام
دوستان عزیز به تجربتون نیاز دارم ممنون میشم اگه کسی محبت کنه فایل این مقاله رو برام دانلود کنه ...
اسم مقاله : A novel quantum steganography protocol based on probability measurements
لینک مقاله :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لینک اسکولار مقاله :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بفرمایید

واقعا از لطفتون سپاسگزارم ببخشید جسارتا میشه بفرمایید که چطوری باید اینجور مقاله های رو دانلود کرد ؟
متشکرم اگه محبت بفرمایید.(خیلی نیاز دارم)

RE: درخواست مقاله - arefeh.hp - 19 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۱۱ ب.ظ

(۱۹ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۰۳ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۱۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۸ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  سلام
دوستان عزیز به تجربتون نیاز دارم ممنون میشم اگه کسی محبت کنه فایل این مقاله رو برام دانلود کنه ...
اسم مقاله : A novel quantum steganography protocol based on probability measurements
لینک مقاله :

لینک اسکولار مقاله :

بفرمایید

واقعا از لطفتون سپاسگزارم ببخشید جسارتا میشه بفرمایید که چطوری باید اینجور مقاله های رو دانلود کرد ؟
متشکرم اگه محبت بفرمایید.(خیلی نیاز دارم)

خواهش می کنم
سایت های زیادی برای دانلود رایگان مقالات وجود داره مثل paperdl,freepaper

درخواست مقاله - mahsa123456 - 21 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ

میشه اینو هم برای من بگیرین؟

RE: درخواست مقاله - so@ - 21 آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ

(۲۱ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۸ ق.ظ)mahsa123456 نوشته شده توسط:  میشه اینو هم برای من بگیرین؟

به تجربتون نیاز دارم .... - ha_shababi - 22 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ

عرض سلام و ادب و احترام
دوستان گرامی شدیدا به این سه کتاب نیاز دارم ممنون میشم اگه محبت کنید، زحمت دانلودشون رو بکشید.
clood computing from the beginning
clood computing concepts
clood-computing hands on approach

درخواست مقاله - solaris_cs - 22 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۵۹ ب.ظ

با سلام
دوستان من این پایان نامه رو می خواستم

امکان دسترسی بهش هست؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

این مقاله رو هم می خواستم

با سپاس

RE: درخواست مقاله - arefeh.hp - 22 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  عرض سلام و ادب و احترام
دوستان گرامی شدیدا به این سه کتاب نیاز دارم ممنون میشم اگه محبت کنید، زحمت دانلودشون رو بکشید.
clood computing concepts

اسم و مشخصات کتاب ها رو کامل بنویسید تا شاید بشه پیداشون کرد.

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 22 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۱۸ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  عرض سلام و ادب و احترام
clood computing concepts

یه دنیا ممنون میشم اگه هر کی این کتاب ها رو برام پیدا کنه.
اینم عکس جلد کتاب ها رو ضمیمه کردم-منتظر کمکتونم

RE: درخواست مقاله - arefeh.hp - 22 آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
clood computing concepts

این لینک برای کتاب cloud computing concepts هست.

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 22 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۰۶ ب.ظ

(۲۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۲۴ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  
(22 آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۳۷ ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط:  
clood computing concepts

این لینک برای کتاب cloud computing concepts هست.

تشکر این فقط ۵۰ صفحه از کتابه!!HuhHuhHuh

درخواست مقاله - ezra - 23 آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ق.ظ

cloud computing concepts

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 23 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۱۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  cloud computing concepts

ازلطفتون واقعا سپاسگزارم
ولی سرفصل های این کتاب باکتاب فوق که ۵۰ صفحه ازش موجوده یکی نیست،نتیجتا این کتاب مشابه کتاب اصلیست.
دوستان کسی نیست ما رو یاری کنه ، ببخشید که زیاد پست میزارم واقعا شدیدا به این کتاب ها نیاز دارم .

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 23 آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۱ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(23 آبان ۱۳۹۴ ۰۱:۲۱ ب.ظ)ha_shababi نوشته شده توسط:  دوستان کسی نیست ما رو یاری کنه ، ببخشید که زیاد پست میزارم واقعا شدیدا به این کتاب ها نیاز دارم .
لطفا لینک کتاب ها رو بزارید نه عکسش. این طوری سخته.

متاسفانه با عرض پوزش لینکی ازشون در دسترس نیست هر چند یه لینک های پولی موجوده:

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 23 آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۴۷ ب.ظ)Algorithmix نوشته شده توسط:  ha_shababi
نسخه Epub:
rghost.ru/private/8Z4jLZmfp/bcf21982c94c17bed4004eef7fc5f2ae
و مطمئن باشید برای دو کتاب دیگه در حال حاضر شانسی وجود نداره جز اینکه نسخه کاغذی خریداری شه ، چون نویسنده های کتاب هنوز نسخه الکترونیکی رو برای فروش release نکردن.

ببخشید دقیقا این رو متوجه نشدم ، لطف می کنید بیشتر توضیح بدید:
نسخه Epub:
rghost.ru/private/8Z4jLZmfp/bcf21982c94c17bed4004eef7fc5f2ae

RE: درخواست مقاله - ha_shababi - 23 آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۲ ب.ظ

(۲۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۳:۲۷ ب.ظ)Algorithmix نوشته شده توسط:  دو کتاب دیگه متعلق به انتشارات
هستن، این انتشارات حق اصلی کتاب رو به مولفین میده و مولفین تصمیم می گیرن که چه موقع کتاب عرضه الکترونیک بشه.

سپاس
دوستان اگه راهنمایی بفرمایند که حتی در کدوم کتابخانه های ایرانی موجوده،بازم یه دنیا ممنون میشم
فوقش اینه که عکس می گیرم.IdeaIdeaIdea