تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
RE: درخواست مقاله - jazana - 17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام تو لینک زیر هست در نظرات خوندم چند نفر تشکر کردن

البته با قند شکن روی لینک زیر Click the button below to register a free account and download the file
کلیک کردم بعد یک plan انتخاب میکنی بعد در مرحله پرداخت master card یا visa card می خواد من با مشکل روبرو شدم .

۹۹ درصد این سایتا ویروسی و برای دزدیدن اطلاعت شخصی هست، اگر یک جمله از نظر رو مثل "I did not think that this would work, my best friend showed me this" گوگل کنی می بینی هزاران جا این نظر رو گذاشتن. حالا خوبه ماها کردیت کارد نداریم.

RE: درخواست مقاله - James Sullivan - 17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۴۳ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  سلام تو لینک زیر هست در نظرات خوندم چند نفر تشکر کردن

البته با قند شکن روی لینک زیر Click the button below to register a free account and download the file
کلیک کردم بعد یک plan انتخاب میکنی بعد در مرحله پرداخت master card یا visa card می خواد من با مشکل روبرو شدم .

۹۹ درصد این سایتا ویروسی و برای دزدیدن اطلاعت شخصی هست، اگر یک جمله از نظر رو مثل "I did not think that this would work, my best friend showed me this" گوگل کنی می بینی هزاران جا این نظر رو گذاشتن. حالا خوبه ماها کردیت کارد نداریم.

مرسی jazana تذکر به جایی بود(من بیشتر نظرم معطوف به نظرات مساعد کاربران بود ) من در سایت های ایرانی اگر بخوام خرید کنم و مشکوک باشم(جدا از علامت قفل و https )اول یک رقم از شماره کارتمو اشتباه وارد می کنم بعد بیبنم اون سایت چه پیامی نشون میده اگر نداد یعنی شماره کارت اشتباه را قبول کرد سایت جعلی هست.در این سایت منظورم در مرحله پرداخت خواستم الکی یه چیزی در قسمت شماره کارت بنویسم که قبول نمی کرد هر جور خواستم این مرحله پرداخت رد شم نشد.البته اینم اضافه کنم در همین مرحله پسورد کارت را نخواست .

RE: درخواست مقاله - stateless - 17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۸:۳۰ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۷ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  من در سایت های ایرانی اگر بخوام خرید کنم و مشکوک باشم(جدا از علامت قفل و https )اول یک رقم از شماره کارتمو اشتباه وارد می کنم بعد بیبنم اون سایت چه پیامی نشون میده اگر نداد یعنی شماره کارت اشتباه را قبول کرد سایت جعلی هست.در این سایت منظورم در مرحله پرداخت خواستم الکی یه چیزی در قسمت شماره کارت بنویسم که قبول نمی کرد هر جور خواستم این مرحله پرداخت رد شم نشد.البته اینم اضافه کنم در همین مرحله پسورد کارت را نخواست .

چه نکته ی کاربردی و جالبی. تشکر.

RE: درخواست مقاله - Behnam‌ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۱ ب.ظ)shabnam111 نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون می شوم اگر این مقالات رو هم برای من بگیرید.

[attachment=21253]

درخواست مقاله - ۲۰۱۲s - 19 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ

سلام
اینکه همش میشه از این مقاله و اون مقاله که دیگران نوشتن و کار کردن و ارائه دادن و ترجمه کردنش و بدون هیچ..(ببخشید جسارت نشه )

پس خودمون کی شروع کنیم به نوشتن؟؟!
اصلا چطور شروع کنیم؟!

یه موضوعی رو عنوان کنیم و در مورد اون و نوشتنش و کار رو اون موضوع فعالیت کنیم.
یعنی یه مقاله دسته جمعی(مقاله مانشتی!)!!

نمیدونم چیکار کنم خووددم..

اصلا ترجمه این مقاله ها و ارائه دادنشون چطوریه؟؟!

درخواست مقاله - MLMSecurity - 22 بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ

با سلام
لطفا مقاله زیر رو برای من دانلود کنید:

ممنون

RE: درخواست مقاله - Behnam‌ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ

(۲۲ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۹ ب.ظ)MLMSecurity نوشته شده توسط:  با سلام
لطفا مقاله زیر رو برای من دانلود کنید:

ممنون

از اینجا خودتون دانلود کنید
sci-hub.cc

درخواست مقاله - slinda - 23 بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ

سلام. لطف میکنید این مقاله رو دانلود کنید؟ ممنونم

RE: درخواست مقاله - Behnam‌ - ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۵۳ ق.ظ

(۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ق.ظ)slinda نوشته شده توسط:  سلام. لطف میکنید این مقاله رو دانلود کنید؟ ممنونم

[attachment=21257]

درخواست مقاله - anyone - 28 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ

سلام
لطفا اگر به مقالات دسترسی دارید زحمت این دو مقاله رو برای من بکشید. سپاسگزارم.

درخواست مقاله - ehsan1374000 - 28 بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۲۱ ب.ظ

ممنون میشم اگر این چندتا رو برام دانلود بفرمائین....

RE: درخواست مقاله - gogooli - 30 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ

(۲۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

RE: درخواست مقاله - anyone - 01 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

با تشکر از توجه شما.
متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد

RE: درخواست مقاله - jazana - 01 اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۲ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد

RE: درخواست مقاله - gogooli - 01 اسفند ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)anyone نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ)anyone نوشته شده توسط:  سلام

از این سایت دانلود کنید:

با تشکر از توجه شما.
متاسفانه از سایت معرفی شده دسترسی به مقالات مورد نظر وجود ندارد
من تست کردم هست.
doi رو وارد کنید.