تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ

سلام
ممنون می شم اگه این مقاله رو هم واسه من دانلود کنید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عنوان:
A Two-Layer Hidden Markov Model for the Arrival Process of Web Traffic

RE: درخواست مقاله - blackhalo1989 - 07 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۸ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  سلام
ممنون می شم اگه این مقاله رو هم واسه من دانلود کنید Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

عنوان:
A Two-Layer Hidden Markov Model for the Arrival Process of Web Traffic

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  سلام .دوستان میتونید این مقالات رو برای من دانلود کنید.ممنون.
سلام

[attachment=6347]
[attachment=6348]
[attachment=6349]
[attachment=6350]
[attachment=6351]
[attachment=6352]
[attachment=6353]
[attachment=6354]
[attachment=6355]
[attachment=6356]

پ.ن: راستی دقت کردید بعضی ها چه پارتی بازی ای می کنن ؟! (:

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 09 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ

(۰۷ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  ...

درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

ممنون می شم اگه این مقاله رو واسم بگیرید Smile

Study and Application of High-Speed Campus Network Model

پیشاپیش ممنونم

RE: درخواست مقاله - mehrdad66 - 09 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)Giasoddin نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۷ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  ...

این مقالات هر کدوم ۴ بار دانلود شده ولی نه یدونه مثبت خرده و نه تشکر
دوستان وقتی ۴ بار دانلود شده یعنی ۴ نفر دانلود کردن، ولی چرا برای تشکر از عزیزی که وقتشو میزاره و تهیه میکنه و برای دانلود کسی که درخواست کرده و شما دوباره آپلود میکنه تقدیر و تشکر نمیکنید

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۱ ق.ظ

(۰۹ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ممنون می شم اگه این مقاله رو واسم بگیرید Smile
Study and Application of High-Speed Campus Network Model
پیشاپیش ممنونم
بفرمایید
[attachment=6378]

درخواست مقاله - ۲FA - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ

سلام و وقتتون به خیر ممنون می شم اگر این مقالات را برای من دانلود کنید
fuuzy support vector machine

A multiclassification model based on FSVMs

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  Multi-robot path planning for dynamic environments: a case study

ممنون
من فقط این دومی رو از غیر ieee تونستم دانلود کنم Smile

RE: درخواست مقاله - blackhalo1989 - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  Multi-robot path-planning using artificial bee colony optimization algorithm
Path Planning Based on Ant Colony Algorithm and Distributed Local Navigation for Multi-Robot Systems

درخواست مقاله - ۲FA - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۴۴ ب.ظ

سلام و وقتتون به خیر ممنون می شم اگر این مقالات را برای من دانلود کنید
fuuzy support vector machine

A multiclassification model based on FSVMs

RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ

سلام و وقتتون به خیر ممنون می شم اگر این مقالات را برای من دانلود کنید:

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  سلام و وقتتون به خیر ممنون می شم اگر این مقالات را برای من دانلود کنید:

البته اشتراک ieeeندارین از یه سایت دیگه گرفتم Smile (فقط واسه این گفتم که مقالات ارسالهای قبلی رو نمی تونستم دانلود کنم Smile)

RE: درخواست مقاله - پروفسور - ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۳ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  سلام و وقتتون به خیر ممنون می شم اگر این مقالات را برای من دانلود کنید:

البته اشتراک ieeeندارین از یه سایت دیگه گرفتم Smile (فقط واسه این گفتم که مقالات ارسالهای قبلی رو نمی تونستم دانلود کنم Smile)

نمی دونم چطور ازتون تشکر کنم!!! ممنون از انرژی مثبتی که به بقیه میدین!!!!

درخواست مقاله - jaroon - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

لطفا اینا روواسم بگیرید
۱--A Recommender System Based on Web Data Mining for Personalized E-Learning
A data mining framework for building a Web-page recommender system2--
An Apparel Recommender System Based on Data Mining--3