تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
درخواست مقاله - vahdati - 10 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ

salam bacheha kasi mitoone in maghale ro vasam peida kone

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

maghale dar morede modelsazie
bazam mamnoon

RE: درخواست مقاله - jeraldin - 10 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۲ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  
(10 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۴۶ ق.ظ)jeraldin نوشته شده توسط:  ممنون میشم اگه کسی اینارو دانلود کنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بفرمایید
ممنونم واقعا لطف کردین.

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۱۴ ق.ظ

(۱۰ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۲۵ ب.ظ)vahdati نوشته شده توسط:  salam bacheha kasi mitoone in maghale ro vasam peida kone

maghale dar morede modelsazie
bazam mamnoon
دوست عزیز فینگلیش نوشتن تو سایت ممنوعه لطفا فارسی بنویسید
من امکان دانلود این مقاله رو نداشتم

RE: درخواست مقاله - matin77 - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ

سلام بچه ها یه سوال دارم.
من برای پایان نامه ام احتیاج دارم که پیاده سازی چند تا paper رو داشته باشم. خودم هم دیگه وقتی ندارم که پیاده سازیش کنم. آیا راهی هستش که پیاده سازی شو از نویسنده اش بگیرم یا هر راه دیگه ای که میشه...؟؟؟

RE: درخواست مقاله - blackhalo1989 - 11 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۳۵ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ ب.ظ)matin77 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها یه سوال دارم.
من برای پایان نامه ام احتیاج دارم که پیاده سازی چند تا paper رو داشته باشم. خودم هم دیگه وقتی ندارم که پیاده سازیش کنم. آیا راهی هستش که پیاده سازی شو از نویسنده اش بگیرم یا هر راه دیگه ای که میشه...؟؟؟
به مولفش میل بزنید ممکنه کدشو بهتون بده.

درخواست مقاله - vahdati - 13 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ

سلام بچه ها
خواهش می کنم اگه کسی می تونه این مقاله رو برام بذاره لطفا

ممنون

RE: درخواست مقاله - Breeze - 14 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ

سلام بچه ها.
سه تا مقاله می خواستم اگه کسی دسترسی داره لطف میکنه برام دانلود کنه؟ ممنون میشم

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ

(۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  سلام بچه ها.
سه تا مقاله می خواستم اگه کسی دسترسی داره لطف میکنه برام دانلود کنه؟ ممنون میشم
یکیش رو می تونید دانلود کنید ولی اون دوتای دیگه ادرس خطا میده لطف کنید و عنوان مقاله رو بذارید.
--------
دوستان دیگه هم اگه لطف کنند موقع دادن لینک عنوان مقاله رو هم بگند ممنون می شیم.

RE: درخواست مقاله - Breeze - 15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  یکیش رو می تونید دانلود کنید ولی اون دوتای دیگه ادرس خطا میده لطف کنید و عنوان مقاله رو بذارید.
--------
دوستان دیگه هم اگه لطف کنند موقع دادن لینک عنوان مقاله رو هم بگند ممنون می شیم.
یه دنیا ممنونم... امیدوارم به خاطر این کمک هایی که به بچه ها میکنید خدا هر چی دوست دارید بهتون بده..
اسم پیپر ها رو هم گذاشتم با لینکش.. ایشالله اینبار خطا نگیره
بازم ممنون
Incremental linear discriminant analysis for classification of data streams

A classification algorithm for noisy data streams

A learning algorithm for one-class data stream classification based on ensemble classifier

نمیدونم دلیلش چیه . ولی ۲ تا لینک اول بازم خطا میگیره!!!؟؟؟؟!

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۶ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  یه دنیا ممنونم...
خواهش می کنم انشاالله که خدا به همه اونچه که به خیر و صلاحشونه عنایت کنه.Smile

درخواست مقاله - jaroon - 15 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۴۷ ب.ظ

سلام.کسی میتونه مقاله ای با موضوع کاربرد datamining بهم معرفی کنه؟

درخواست مقاله - نیلو - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۲۹ ب.ظ

سلام دوستان
من یه موضوع مقاله برای درس الگوریتم موازی میخوام که اگه در رابطه با الگوریتم ژنتیک باشه هیلی عالی میشه

RE: درخواست مقاله - لهمشد - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ

سلام :
ممکنه این مقاله ها رو برا من بگیرید ممنون واسه IEEE
مقاله اول:

عنوان :Fast forwarding table lookup exploiting GPU memory architecture
مقاله دوم:

RE: درخواست مقاله - انرژی مثبت - ۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ

(۱۵ اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۲۴ ب.ظ)لهمشد نوشته شده توسط:  سلام :
ممکنه این مقاله ها رو برا من بگیرید ممنون واسه IEEE
مقاله اول:

عنوان :Fast forwarding table lookup exploiting GPU memory architecture
مقاله دوم:
مقاله دوم رو نمی تونم لینکش رو باز کنم . عنوانش رو لطف کنید بذارید.
مقاله اول رو واستون میذارم.

درخواست مقاله - vahdati - 15 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۰۱ ب.ظ

چرا مقاله منو کسی پیدا نمی کنه؟