تالار گفتمان مانشت
درخواست مقاله - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸ ۱۹ ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۴۱ ۴۲ ۴۳ ۴۴ ۴۵ ۴۶ ۴۷ ۴۸ ۴۹ ۵۰ ۵۱ ۵۲ ۵۳ ۵۴ ۵۵ ۵۶ ۵۷ ۵۸ ۵۹ ۶۰ ۶۱ ۶۲ ۶۳ ۶۴ ۶۵ ۶۶ ۶۷ ۶۸ ۶۹ ۷۰ ۷۱ ۷۲ ۷۳ ۷۴ ۷۵ ۷۶ ۷۷ ۷۸ ۷۹ ۸۰ ۸۱ ۸۲ ۸۳ ۸۴ ۸۵ ۸۶ ۸۷ ۸۸ ۸۹ ۹۰ ۹۱ ۹۲ ۹۳ ۹۴ ۹۵ ۹۶ ۹۷ ۹۸ ۹۹ ۱۰۰ ۱۰۱ ۱۰۲ ۱۰۳ ۱۰۴ ۱۰۵ ۱۰۶ ۱۰۷ ۱۰۸ ۱۰۹ ۱۱۰ ۱۱۱ ۱۱۲ ۱۱۳ ۱۱۴ ۱۱۵ ۱۱۶ ۱۱۷ ۱۱۸ ۱۱۹ ۱۲۰ ۱۲۱ ۱۲۲ ۱۲۳ ۱۲۴ ۱۲۵ ۱۲۶ ۱۲۷ ۱۲۸ ۱۲۹ ۱۳۰ ۱۳۱ ۱۳۲ ۱۳۳ ۱۳۴ ۱۳۵ ۱۳۶ ۱۳۷ ۱۳۸ ۱۳۹ ۱۴۰ ۱۴۱ ۱۴۲ ۱۴۳ ۱۴۴ ۱۴۵ ۱۴۶ ۱۴۷ ۱۴۸ ۱۴۹ ۱۵۰ ۱۵۱ ۱۵۲ ۱۵۳ ۱۵۴ ۱۵۵ ۱۵۶ ۱۵۷ ۱۵۸ ۱۵۹ ۱۶۰ ۱۶۱ ۱۶۲ ۱۶۳ ۱۶۴ ۱۶۵ ۱۶۶ ۱۶۷ ۱۶۸ ۱۶۹ ۱۷۰ ۱۷۱ ۱۷۲ ۱۷۳ ۱۷۴ ۱۷۵ ۱۷۶ ۱۷۷ ۱۷۸ ۱۷۹ ۱۸۰ ۱۸۱ ۱۸۲ ۱۸۳ ۱۸۴ ۱۸۵ ۱۸۶ ۱۸۷ ۱۸۸ ۱۸۹ ۱۹۰ ۱۹۱ ۱۹۲ ۱۹۳ ۱۹۴ ۱۹۵ ۱۹۶ ۱۹۷ ۱۹۸ ۱۹۹ ۲۰۰ ۲۰۱ ۲۰۲ ۲۰۳ ۲۰۴ ۲۰۵ ۲۰۶ ۲۰۷ ۲۰۸ ۲۰۹ ۲۱۰ ۲۱۱ ۲۱۲ ۲۱۳ ۲۱۴ ۲۱۵ ۲۱۶ ۲۱۷ ۲۱۸ ۲۱۹ ۲۲۰ ۲۲۱ ۲۲۲ ۲۲۳ ۲۲۴ ۲۲۵ ۲۲۶ ۲۲۷ ۲۲۸ ۲۲۹ ۲۳۰ ۲۳۱ ۲۳۲ ۲۳۳ ۲۳۴ ۲۳۵ ۲۳۶ ۲۳۷ ۲۳۸ ۲۳۹ ۲۴۰ ۲۴۱ ۲۴۲ ۲۴۳ ۲۴۴ ۲۴۵ ۲۴۶ ۲۴۷ ۲۴۸ ۲۴۹ ۲۵۰ ۲۵۱ ۲۵۲ ۲۵۳ ۲۵۴ ۲۵۵ ۲۵۶ ۲۵۷ ۲۵۸ ۲۵۹ ۲۶۰ ۲۶۱ ۲۶۲ ۲۶۳ ۲۶۴ ۲۶۵ ۲۶۶ ۲۶۷ ۲۶۸ ۲۶۹ ۲۷۰ ۲۷۱ ۲۷۲ ۲۷۳ ۲۷۴ ۲۷۵ ۲۷۶ ۲۷۷ ۲۷۸ ۲۷۹ ۲۸۰ ۲۸۱ ۲۸۲ ۲۸۳ ۲۸۴ ۲۸۵ ۲۸۶ ۲۸۷ ۲۸۸ ۲۸۹ ۲۹۰ ۲۹۱ ۲۹۲ ۲۹۳ ۲۹۴ ۲۹۵ ۲۹۶ ۲۹۷ ۲۹۸ ۲۹۹ ۳۰۰ ۳۰۱ ۳۰۲ ۳۰۳ ۳۰۴ ۳۰۵ ۳۰۶ ۳۰۷ ۳۰۸ ۳۰۹ ۳۱۰ ۳۱۱ ۳۱۲ ۳۱۳ ۳۱۴ ۳۱۵ ۳۱۶ ۳۱۷ ۳۱۸ ۳۱۹ ۳۲۰ ۳۲۱ ۳۲۲ ۳۲۳ ۳۲۴ ۳۲۵ ۳۲۶ ۳۲۷ ۳۲۸ ۳۲۹ ۳۳۰ ۳۳۱ ۳۳۲ ۳۳۳ ۳۳۴ ۳۳۵ ۳۳۶ ۳۳۷ ۳۳۸ ۳۳۹ ۳۴۰ ۳۴۱ ۳۴۲ ۳۴۳ ۳۴۴ ۳۴۵ ۳۴۶ ۳۴۷
درخواست مقاله - hastitehrani - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ

سلام لطف می کنید این مقاله رو برای من بگیرید:
A knowledge management paradigm in the supply chain
&http://www.emeraldinsight.com/journals.htm?articleid=1598034

درخواست مقاله - sepideh_a1360 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ

سلم اگه میشه این مقاله را هم برام دانلود کنید میرسی
An O(log n) parallel algorithm for constructing a spanning tree on permutation graphs

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست مقاله - robot2050 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ

من به این مقاله نیاز دارم.مرسی
Text Clustering by 2D Cellular Automata Based on the N-Grams

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

A Survey on Cellular Automata and Its Applications

RE: درخواست مقاله - عاصفه - ۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۳ ق.ظ)sepideh_a1360 نوشته شده توسط:  سلم اگه میشه این مقاله را هم برام دانلود کنید میرسی
An O(log n) parallel algorithm for constructing a spanning tree on permutation graphs

بفرمایید
[attachment=8361]

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)hastitehrani نوشته شده توسط:  سلام لطف می کنید این مقاله رو برای من بگیرید:
A knowledge management paradigm in the supply chain
&http://www.emeraldinsight.com/journals.htm?articleid=1598034

بفرمایید
[attachment=8362]

RE: درخواست مقاله - equilibrium - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ب.ظ)robot2050 نوشته شده توسط:  من به این مقاله نیاز دارم.مرسی
Text Clustering by 2D Cellular Automata Based on the N-Grams
A Survey on Cellular Automata and Its Applications
سلام
[attachment=8366][attachment=8368]

(۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ)malayer نوشته شده توسط:  من به این مقالات نیاز دارم .ممنون میشم واسم دانلود کنید.
Outlining a Model Integrating Risk Management and Agile Software Development
A New Perspective on GDSD Risk Management: Agile Risk Management
Towards agile security risk management in RE and beyond
Analyse Changing Risk of Organizational Factors in Agile Project Management
Defining Agile Software Quality Assurance
سلام

[attachment=8365][attachment=8364][attachment=8367][attachment=8369][attachment=8370]

درخواست مقاله - robot2050 - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۴ ب.ظ

خیلی خیلی ممنون

درخواست مقاله - delta - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ ب.ظ

با سلام به دوستای خوب و مهربون مانشتیم
بچه ها هر کی می تونه این مقالرو واسه من بگیره خیلی به من لطف کرده.

Bibliography of Statistical Quality Control Chart Techniques, 1970-1980

The Economic Design of Control Charts: A Review and Literature Survey

Weakness of the economic design of control CHARTS

Economic statistical control chart designs with an application to X and R charts

Multiple-criteria optimal design of X¯ control charts

The economic design of X charts when there is a multiplicity of assignable causes

Economic Design of Control Charts with Different Control Limits for Different Assignable Causes

An algorithm for computing the economically optimal X bar-control chart for a process with multiple assignable causes

Economic Design of np Charts for Processes Subject to a Multiplicity of Assignable Causes

Optimization of design parameters for control charts with multiple assignable causes

Multiple Objective Decision Making — Methods and Applications

ببخشید زیاد شد ولی خیلی مهمند مخصوصا اونایی که توشون MULTIPLE ASSIGNABLE CAUSES داره
خیلی ممنون

درخواست مقاله - sdb_i - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان

اگه می شه این مقاله ها رو برای من دانلود کنید.

RE: درخواست مقاله - maryami - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۷ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ب.ظ)sdb_i نوشته شده توسط:  سلام دوستان

اگه می شه این مقاله ها رو برای من دانلود کنید.

سلام
بفرمایید

درخواست مقاله - Potential - 21 آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ

با سلام

لطفا اگه کسی به مقاله زیر دسترسی داره برام دانلود کنه ... خیلی ممنون میشم ... خیلی جالبه که تو گوگل اسکالر هست اما دانلود نمیشه!

RE: درخواست مقاله - maryami - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۲۱ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  با سلام

لطفا اگه کسی به مقاله زیر دسترسی داره برام دانلود کنه ... خیلی ممنون میشم ... خیلی جالبه که تو گوگل اسکالر هست اما دانلود نمیشه!

سلام. من دسترسی دارم و براتون گرفتم

درخواست مقاله - Potential - 21 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

خیلی خیلی ممنونم Smile

درخواست مقاله - majid.taheri80 - 22 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ق.ظ

سلام دوستان خوبم اگر میشه لطف کنید این مقاله رو برای من دانلود کنید ممنون میشم
Power Control Algorithms in Wireless Cellular Networks

درخواست مقاله - majid32 - 22 آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ

سلام
کسی می تونه این مقلات برام دانلود کنه
ممنون

۴/ Ding, M., Chen, D., Xing, K., Cheng, X. ,” Localized fault-tolerant event boundary detection in sensor networks”, In: Proceeding of the 24th Annual Joint Conference of the IEEE Computer and Communications Societies(INFOCOM ‘۰۵) Miami, USA, March 2005.

۵/ Sung-Jib Yim and Yoon-Hwa Choi,. “ Fault-Tolerant Event Detection using Two Thresholds in Wireless Sensor Networks” ۲۰۰۹ ۱۵th IEEE Pacific Rim International Symposium on Dependable Computing

۶/ Mahapatroa,A, Khilar,p,.”Transient Fault Tolerant Wireless Sensor Networks “,۲۰۱۱ Published by Elsevier Ltd. Selection and/or peer-review under responsibility of C3IT

۸/ Zhang, C.Ren, J.Gao, C.Yan, Z.Li, L.“Sensor fault detection in wireless sensor networks”Wireless Mobile and Computing (CCWMC 2009), IET International Communication Conference on

۹/ Huang, R.Qiu, X.Ye, L.“Probability-based fault detection in wireless sensor networks”
Network and Service Management (CNSM), 2010 International Conference on

درخواست مقاله - sahar20 - 22 آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۳ ب.ظ

سلام
ممنون میشم اگر این مقالات رو برای من بگیرید
۱-The design and
application of a fast fuzzy automata machine

۲-Image Processing Based on Fuzzy Cellular
Automata Model

۳-Fuzzy cellular automata: from theory to
applications

۴-A fuzzy cellular automaton model based on
NaSchH model