تالار گفتمان مانشت
آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - parvaz_hj - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ق.ظ

خیلی وقت بود اینجا نیمده بودم...تقریبا از زمانی که ارشد قبول شدم...
دلم میخواد این پست همه یه دعا هرچند کوچیک برای همه‌ی ارشدیای مانشتی (و البته بقیه) که واقعا زحمت کشیدند، بکنند...
ممنونم

پس بسم الله:

خداوندا یاریم کن که آنچه را که تو دیر می خواهی، من زود نخواهم...

موفق باشید. Smile

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - f.b - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۱۰:۵۷ ق.ظ

*خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار*
با ارزوی موفقیت برای همه‌ی دوستان خوب مانشتی

RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - homa - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ق.ظ

تمام مردم شهر و دیار را سپرده‌ام که بگویند

به هرآن کجا که هستی خدا به پشت و پناهت

"آرزوی موفقیت برای همه‌ی دوستان"

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - zzsnowdrop - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۳۸ ب.ظ

انشاالله امسال نتیجه زحماتامونو میبینیم.

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - پشتکار - ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۱۲:۴۸ ب.ظ

با آرزوی موفقیت و سربلندی برای تمامی دوستان مانشتی

RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - firouzi.s - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ

آرزو میکنم که خدا سر جلسه بهمون ارامش بده تابتونیم از دانسته هامون استفاده کنیم
آرزو میکنم همه دوستای مانشتی گلم همیشه موفق وسربلند باشند
خدایا خودت پشت وپناه همه دوستان مانشتی باش
یا خیرالناصرین

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - blackhalo1989 - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ

آرزو میکنم نتایجتون بهتر از انتظارتون باشه.

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - مازیار صفایی - ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ

آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند
آرزو می کنم سوالات دو تا گزینه درست نداشته باشند
آرزو می کنم سوالات به خاطر غلط بودنشون حذف نشن
آرزو می کنم توزیع موضوعی عادلانه باشه و نچسبن به یک موضوع
آرزو می کنم که آرزو های بالام برآورده بشه که هر کدام اتفاق بیفتد به همراهش آرامش رو در سر جلسه برامون به ارمغان میاره....

آرزو می کنم خدا گزینه های درست رو روی پاسخ برگ نورانی کنه بفهمیم چی درسته چی غلط Big Grin

RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - Xilinx - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند
آرزو می کنم که آرزو های بالام برآورده بشه که هر کدام اتفاق بیفتد به همراهش آرامش رو در سر جلسه برامون به ارمغان میاره....

آرزو می کنم خدا گزینه های درست رو روی پاسخ برگ نورانی کنه بفهمیم چی درسته چی غلط Big Grin
امر دیگه ای باشه ؟!Big Grin

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - luna - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۹ ب.ظ

منم امیدوارم تمام کسانی که زحمت کشدین نتیجه زحماتشون رو ببینند و برای هر کس اون چیزی که واقعا واسش خوبه پیش بیاد.

RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - مازیار صفایی - ۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۷ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)باد نوشته شده توسط:  آرزو می کنم سوالات اشکال تایپی‌، مفهومی نداشته باشند

امر دیگه ای باشه ؟!Big Grin

نه دیگه فعلا همینا! Sleepy

RE: آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - parvaz_hj - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ

خوشحالم که دوستان پرتلاش، همه این جا جمع شدند.
AngelSmile
انشالله موفق باشید

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - maryami - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۱ ب.ظ

منم واسه همه دوستای خوبم بهترین آرزوها رو دارم. [تصویر:  66990_1_1379095321.gif]

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - mr_asadi - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۵۴ ب.ظ

خداوندا آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمی توانم تغییر دهم
شهامتی تا تغییر دهم آنچه را که می توانم
و دانشی که تفاوت این دو را بدانم
آمین

آرزوی موفقیت کنکور ارشد برای دوستان عزیز مانشتیمان - javadjj - 25 بهمن ۱۳۹۰ ۰۳:۰۰ ب.ظ

انشالله که دوستان خوبی که تلاش کردند و آماده شده اند تو این چند ماه برای کنکور،سر جلسه با ارامش و توکل بر خدا بهترین نتیجه رو برای خودشون رقم بزنند و برای همه ارزوی موفقیت دارم