تالار گفتمان مانشت
قابل توجه رادیو دوستان - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
قابل توجه رادیو دوستان - Xilinx - 05 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ب.ظ

سلام !

من خودم رادیو زیاد گوش میدم .توی خونه رادیو نداریم ولی معمولا آنلاین یا غیر آنلاین و یا توی ماشین گوش میدم.

یه سایت هست به نام
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
که برنامه های همه شبکه های رادیویی رو داره.مثلا یکی از برنامه های باحال جمعه ی

ایرانی هست که هر جمعه از رادیو ایران ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ هست.و میتونید از این سایت برنامه های هر تاریخی رو که خواستین بشنوید.

واسه تلویز هم هست ولی با یه روز تاخیر میذارنشون و نمیشه دانلود کرد.ولی مال رادیو رو هم میشه دانلود کرد هم در لحظه قرارش میدن.

قابل توجه رادیو دوستان - fatima1537 - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ

ممنون.حجم فایلهاشون مثلا یک برنامه ۱ ساعته زیاده؟ با چه فرمتی هستند؟

قابل توجه رادیو دوستان - Maryam-X - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

میشه این تاپیک رو با بحث در مورد برنامه های رادیو های مختلف ادامه داد.
من اون موقع ها که جوون بودم !!!!!برنامه ی شب هفتم بی بی سی رو گوش می دادم.مجری خیلی باحالی داشت.
کسی این برنامه رو می شناسه؟؟

قابل توجه رادیو دوستان - dont9 - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۶ ق.ظ

آره من خیلی شب هفتم رو دوست داشتم
مخصوصا بهزاد رو، دلم تنگه واسش :دی

قابل توجه رادیو دوستان - arshad91 - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ق.ظ

من بیشتر رادیو جوان گوش میدم رادیو ایران چه موجی میگیره؟

RE: قابل توجه رادیو دوستان - Xilinx - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ق.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  ممنون.حجم فایلهاشون مثلا یک برنامه ۱ ساعته زیاده؟ با چه فرمتی هستند؟

فایلا نیم ساعته هستن.مثلا شما اگه بخوای ساعت ۹:۱۷ دقیقه رو گوش بدی اجبارن باید از ۹ رو تا ۹:۳۰ گوش بدی مگر اینکه دانلودش کنی.فرمت فایلا هم mp3 هست.اگه بخوایین دانلود کنید باید برنامه ی Internet Download Manager رو نصب کرده باشین.حجم هر فایل ۱۳/۹۶ مگ هست.سایت بعضی وقتا یه جوری میشه که نمیشه گوش داد ولی همیشه میشه دانلودشون کرد.با تغییر مرورگر هم بعضی وقتها مشکلش رفع میشه Wink
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  میشه این تاپیک رو با بحث در مورد برنامه های رادیو های مختلف ادامه داد.
من اون موقع ها که جوون بودم !!!!!برنامه ی شب هفتم بی بی سی رو گوش می دادم.مجری خیلی باحالی داشت.

بعله فک کنم بشهBig Grin
الان پیر شدین ؟Big GrinTongue
من که این برنامه رو ندیدم.یعنی کلا رادیو بی بی سی گوش ندادم Big Grin
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۰ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  من بیشتر رادیو جوان گوش میدم رادیو ایران چه موجی میگیره؟

رادیو جوان موج FM ردیف ۸۸.۱ الان شده ۸۸

رادیو قرآن موج FM ردیف ۹۱.۳۰ الان شده۱۰۰

رادیو ایران موج FM ردیف ۹۳.۹۰ الان شده ۹۰

رادیو آوا ۹۳/۵۰ جدید

رادیو تهران موج FM ردیف ۹۵.۰۰

رادیو معارف موج FM ردیف ۹۹.۶۰ الان شده ۹۸

رادیو ورزش موج FM ردیف ۱۰۴.۵ الان شده ۱۰۲

رادیو پیام موج FM ردیف ۱۰۴.۷ الان شده ۱۰۴

رادیو فرهنگ موج FM ردیف ۱۰۶.۷ الان شده ۱۰۶

رادیو تجارت ۹۷/۲۰

RE: قابل توجه رادیو دوستان - aminamini - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۸:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها

رادیو!HeartHeartHeart
فکر میکنم یکی از بهترین رسانه هایی که تا آلان ازش غافل بودم همین رادیو باشه

به نظر من بهترین رادیو :"رادیو فرهنگ"
و بهترین برنامه: "شبستانه"

موضوع این برنامه مسائل روانشانسیه
شنونده ها تماس میگرن
مشکلاتشونو میگن
و کارشناس هم پاسخ میده

پیشنهاد میدم گوش بدید
مطمئن باشید ضرر نمیکنیدSmile

موج اف ام
ردیف ۱۰۶/۶۰
از ساعت ۱۲ تا ۳ بامداد

RE: قابل توجه رادیو دوستان - white bird - 06 اسفند ۱۳۹۰ ۰۹:۱۰ ب.ظ

(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  میشه این تاپیک رو با بحث در مورد برنامه های رادیو های مختلف ادامه داد.

دقیقا منم اون موقعه ها که جون بودم گوش می دادم
الان چندین ساله که دیگه گوش ندادم
ولی مجریش بهزاد ادم با مزه ای بود

قابل توجه رادیو دوستان - hamed_k2 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ

رادیو بهترین رسانه واسه من هستش باورتون میشه الان نزدیک ۵سال رادیوم شب تا صبح روشن میمونه تا من خوابم ببره اصن یه شب رادیو روشن نباشه خوابم نمی بره بیچاره داداشمم عادت کرده شب که میخوایم بخوابیم میگه پس رادیو رو روشن نمی کنی Big Grin
شبها فقط رادیو پیام ساعت یک و نیم به بعد تک نوازی چه حالی میده انگار لالایی میخونن برات تا بخوابی

RE: قابل توجه رادیو دوستان - Xilinx - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  رادیو بهترین رسانه واسه من هستش باورتون میشه الان نزدیک ۵سال رادیوم شب تا صبح روشن میمونه تا من خوابم ببره اصن یه شب رادیو روشن نباشه خوابم نمی بره بیچاره داداشمم عادت کرده شب که میخوایم بخوابیم میگه پس رادیو رو روشن نمی کنی Big Grin
شبها فقط رادیو پیام ساعت یک و نیم به بعد تک نوازی چه حالی میده انگار لالایی میخونن برات تا بخوابی
خوب شد تاپیکشو زدم اینگار شماها معتاد تر از من به رادیو هستین Big GrinBig Grin

RE: قابل توجه رادیو دوستان - hamed_k2 - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۲۳ ق.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۱۰ ق.ظ)hamed_k2 نوشته شده توسط:  رادیو بهترین رسانه واسه من هستش باورتون میشه الان نزدیک ۵سال رادیوم شب تا صبح روشن میمونه تا من خوابم ببره اصن یه شب رادیو روشن نباشه خوابم نمی بره بیچاره داداشمم عادت کرده شب که میخوایم بخوابیم میگه پس رادیو رو روشن نمی کنی Big Grin
خوب شد تاپیکشو زدم اینگار شماها معتاد تر از من به رادیو هستین Big GrinBig Grin
اره دستت درد نکنه رادیو بهترین همدمه واسه من مخصوصا وقتی که شب میشه و همه جا ساکت اونوقت که رادیو می چسبه

قابل توجه رادیو دوستان - mosaferkuchulu - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ

من خیلی وقته رادیو گوش ندادم!اون موقع ها یه برنامه می ذاشت ساعت ۹ خانومه قصه می گفت بعدشم گنجشک لالا می ذاشت!هنوزم اون و پخش می کنن؟

RE: قابل توجه رادیو دوستان - Xilinx - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من خیلی وقته رادیو گوش ندادم!اون موقع ها یه برنامه می ذاشت ساعت ۹ خانومه قصه می گفت بعدشم گنجشک لالا می ذاشت!هنوزم اون و پخش می کنن؟

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
آره هنوزم همون ساعت میذارتش Big Grin
من اون لحظه هر کس پیشم باشه میگم بیا برنامت شروع شدTongueBig Grin

RE: قابل توجه رادیو دوستان - mosaferkuchulu - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من خیلی وقته رادیو گوش ندادم!اون موقع ها یه برنامه می ذاشت ساعت ۹ خانومه قصه می گفت بعدشم گنجشک لالا می ذاشت!هنوزم اون و پخش می کنن؟

رو کدوم موج؟

RE: قابل توجه رادیو دوستان - Xilinx - 07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ

(۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)mthsh نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من خیلی وقته رادیو گوش ندادم!اون موقع ها یه برنامه می ذاشت ساعت ۹ خانومه قصه می گفت بعدشم گنجشک لالا می ذاشت!هنوزم اون و پخش می کنن؟

رو کدوم موج؟

فک کنم رادیو ایرانه.رادیو خوزستان اون موقع برنامه نداره میندازه روی رادیو ایران.موج ها رو توی پست های قبل
گذاشتم.برنامه ای واسه ادیت(بریدن) صدا نمیشناسم وگرنه یه قسمت برنامشو میذارم همین جا.