تالار گفتمان مانشت
[دانلود]سوالات آزمون های گاج-مهندسی کامپیوتر- سال ۸۹(کنکور ۸۹) - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود]سوالات آزمون های گاج-مهندسی کامپیوتر- سال ۸۹(کنکور ۸۹) - Elham_90 - 26 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۴۰ ب.ظ

سلام بچه‌ها دو تا آزمون قبلی گاج را از این جا می تونید دانلود کنید!
سوال آزمون اول

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پاسخ آزمون اول

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سوال آزمون دوم

پاسخ آزمون دوم

پسورد‌: arshad90it.blogsky.com

سوالات آزمون های گاج - javadjj - 28 آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ ق.ظ

من امروز رفتم نمایندگی گاج شهرمون اتفاقا یه پک ازمون بهم دادند با پاسخ نامه متاسفانه سوالات طوری بود که انتظار میرفت و این ازمون‌ها در حد خیلی بالایی نبود اما خوب پارسه هم سوالاتش خیلی معمایی هستش و سختیش به این خاطره و هیچکس نمیتونه مثل اساتید طراح سوال مفهومی سوال بده

RE: سوالات آزمون های گاج - Masoud05 - 28 آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۴۳ ق.ظ

(۲۸ آبان ۱۳۸۹ ۰۳:۳۴ ق.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  من امروز رفتم نمایندگی گاج شهرمون اتفاقا یه پک ازمون بهم دادند با پاسخ نامه متاسفانه سوالات طوری بود که انتظار میرفت و این ازمون‌ها در حد خیلی بالایی نبود اما خوب پارسه هم سوالاتش خیلی معمایی هستش و سختیش به این خاطره و هیچکس نمیتونه مثل اساتید طراح سوال مفهومی سوال بده

بعضی سوالاش خوب بود مثلاً سیستم عامل‌، سوالات ساختمانش زیاد جالب نیست.
توی کنکور بیشتر دلشون میخواد معما طرح کنن، بهتر بریم یه کتاب سرگرمی و معما بخونیم!!!Sad

RE: سوالات آزمون های گاج - sani - 28 آبان ۱۳۸۹ ۰۲:۴۶ ب.ظ

۵۰ درصد اول گاج (سوال و جواب)

سوالات آزمون های گاج - javadjj - 29 آبان ۱۳۸۹ ۰۱:۴۱ ب.ظ

اما خوب یادتون باشه گاج موسسه پولداریه و طراحین سوالش هم اساتید بزرگی هستند اما با یه بررسی کلی میشه فهمید این موسسه اولین باره داره ازمون برگزار میکنه مثلا برا ساختمان سوال داده چطور میشه عناصر یک پشته رو جابجا کرد ۱-با دو پشته و یک صف-۲-با دو پشته -با یک پشته و یک متغیر ۴-هیچکدام این جور سوال‌ها خیلی تابلو شده مال دهه ۷۰ هستش
جامعه اماری بسیار پایین مشکل دیگه هستش اما خوب در کل برای تنظیم وقت خوبه نمیشه گفت سطح همه سوالات پایینه تو ازمون ۵۰ درصد اول سوالات خیلی جالبی هم به چشم میخورد که انصافا معرکه بود