تالار گفتمان مانشت
شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد ۹۰ انتخاب کرده اید؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد ۹۰ انتخاب کرده اید؟ - Soheil - 29 آبان ۱۳۸۹ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام
اینهمه بچه‌ها نظر سنجی گذاشتن‌، بین این همه داوطلب هیچکی نه رقبای خودشو میشناسه نه آمار تعدادشون رو داره.
پایین این نظر سنجی هم میتونید دلیلتون رو برای انتخاب رشته-گرایشون بگید.
در ضمن اگه نظر سنجی عیب و ایرادی داره لطف میکنید اگه زودتر بگید.
ممنون

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Soheil - 02 آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۴۷ ب.ظ

جالبه که بچه های علوم کامپیوتری که این همه اصرار به اعلام وجود در سایت داشتند خبری ازشون نیست! کجایید پس؟ p:

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - ف.ش - ۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۸ ب.ظ

ما هم اومدیمSmile

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Fardad-A - 02 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۶ ب.ظ

اطلاع دارم که بعضی در دو گرایش و یا دو رشته امتحان میدن و واسه همین در نظر سنجی شرکت نکرده اند.

RE: شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Soheil - 02 آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۵۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  اطلاع دارم که بعضی در دو گرایش و یا دو رشته امتحان میدن و واسه همین در نظر سنجی شرکت نکرده اند.
این دسته میتونن گرایش اصلی رو انتخاب کنند، هدفشون که مطمئنا هر دو گرایش نیست.

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - arshad91 - 02 آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ

شما که هوش هستید میشه در مورد هوش توضیح بدهید؟راضی هستید؟

RE: شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Soheil - 02 آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۰۲ آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  شما که هوش هستید میشه در مورد هوش توضیح بدهید؟راضی هستید؟
من که امسال کنکور ندارم تا رای بدم ولی دلیلم برای انتخابش علاقه‌ام به این رشته بود.
مگه دلیل انتخاب یه رشته مشکل خاصی داره که کسی راضی نباشه؟ منظورتون رو نفهمیدم.

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - javadjj - 03 آذر ۱۳۸۹ ۰۷:۰۸ ق.ظ

هوش مصنوعی رو انتخاب کردم.علاقه که دارم اما من تو این گرایش چند تا پروژه سیستم هوشمند پیاده سازی کردم که علاقه من رو دوچندان کرد.
اوایل یعنی در دوره کاردانی علاقه زیادی به طراحی نرم افزار و پایگاه داده و تحلیل نرم افزار داشتم اما جالبه در دوره کارشناسی به علت همگاری نزدیک با یکی از اساتیدم که هوش خونده بود من واقعا علاقه مند شدم به این گرایش و به امید خدا بتونم در اینده در بخش صنعت مشغول به کار بشم خیلی خوبه

RE: شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - ۵۴m4n3h - 03 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ب.ظ

به قول یه دوستی:
توی ایران، هوش چرت و پرت محضه، نرم افزار چرت و پرت کاربردی Big Grin =))

RE: شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Masoud05 - 04 آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۳۷ ق.ظ

الان تو ایران داره کم کم هوش مصنوعی‌، جایگاهش مشخص میشه

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - Soheil - 06 آذر ۱۳۸۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ

دارم یواش یواش حس میکنم با این نظرسنجی دارم نرم افزاری‌ها رو میترسونم!!!! p:

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - matu - 29 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۳۸ ق.ظ

سلام من علوم کامپیوتر گرایش سیستم هوشمند و انتخاب کردم چون من به هوش علاقه دارم و تو کار های تیوری قویترم تا عملی

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - mfXpert - 29 تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۴۵ ق.ظ

من گرایش نرم افزار رو انتخاب کردم چون به نظرم درسای این گرایش و مباحث این درس‌ها جالب‌تر و چالش برانگیز ترن

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - هاتف - ۲۹ تیر ۱۳۹۰ ۱۰:۵۰ ق.ظ

ای بابا چرا این همه نرم افزار؟!
دوستان عزیز برید هوش، نرم افزار اسمش قشنگ نیستا Wink
چقدر حریف داریماا ;d

شما چه رشته-گرایشی را برای کنکور ارشد انتخاب کرده اید؟ - -Ali- - 29 تیر ۱۳۹۰ ۱۱:۱۴ ق.ظ

اما دلایل انتخاب من برای گرایش نرم افزار
شانس قبولیم تو این گرایش بیشتر بود
دانشگاهی که انتخاب کرده بوم و به محل کار و زندگی‌ام نزدیک بود گرایش هوش نداشت
اگر این موارد بالا هم نبود بازم نرم افزار انتخاب می کردم Smile