تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ق.ظ

مردیم از بس سایته آزمونو رفرش زدیم .....
۱ ساعت و نیم دیگه باید صبر کرد Sad

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۴۷ ق.ظ

من فکر میکردم فقط خودم اینجوری هستم... تا الان نخوابیدم و رفرش میکنم...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ق.ظ

نخیر تنها نیستید ... من در کنارش حتی این مانشت هم رفرش میزدم ...
چه کنیم خواب به این چشمهامون نیووومد ....

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۵۴ ق.ظ

Smile انشاءالله قبولیم و بعد نتایج به کارمون میخندیم Smile

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۰ ق.ظ

خدا کنه همینطوری باشه که میگید Big Grin
بدشانسیه من اینه که امسال حتی سوالای امتحان هم بیرون ندادن من فقط زبان رو میدونم چند زدم .این باعث میشه الان بیشتر هیجان و استرس داشته باشم ...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۵ ق.ظ

ای بابا اینا چرا نتایج رو نمیدن . مردم این قدر تکه تیکه هر ۱ ساعت بلند شدم سایت رو چک کردم

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ق.ظ

بچه ها نذرکنیم اگه قبول شدیم یک ختم قرآن دسته جمعی کنیم....

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ق.ظ

من هوش مصنوعی قزوین زدم شماها کجا؟؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ق.ظ

من شبکه قزوین بودم ... تعداد داوطلب زیاد بود احتمال قبولی هم به نسبت برام کم شده .. حالا باید دید چی میشه ...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - taha.maten - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۲ ق.ظ

سلام هوش قزوین شانست بالاست

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ق.ظ

من هم هوش زدم
اما همچین هم تعداد داوطلب هاش کم نبود
خدا کنه همه قبول بشیم

ای بابا این بابایی که به همه منفی میده چرا نیست ؟!! رفته بخوابه تو این وضیعت ؟؟!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - javid_1110 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ق.ظ

ای بابا اینا مثل ایکه حتما باید سر ساعت ۸ بدن جوابارو ... واس سراسری رو فک کنم ۳۰ دقیقه جلوتر زده بودن !

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sfateme - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۴ ق.ظ

منم هوش قزوینم! یعنی می شه قبول شم؟؟؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ق.ظ

بند ه خدا مشلش جای دیگس اینجا منفی میده .حالا اینجا که مهم نیست خوبه استاد نشدی ...

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۳۵ ق.ظ

سلام به همگی

به امید قبولی همه دوستان عزیز مانشتی...دیگه چیزی نمونده تا اعلام نتایج.