تالار گفتمان مانشت
خلاصه هوش مصنوعی راسل - نسخه‌ی قابل چاپ

خلاصه هوش مصنوعی راسل - bijibuji - 08 آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۲۰ ق.ظ

دوستان خوب سلام

در این تاپیک جزوات هوش مصنوعی رو قرار بدید لطفا ممنون
برید حالشو ببرید

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی - alavinejad - 08 آذر ۱۳۸۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ

حل المسائل راسل:L

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: [دانلود] جزوه هوش مصنوعی - mahdi20 - 08 آذر ۱۳۸۹ ۰۳:۰۱ ب.ظ

دانلود خلاصه هوش مصنوعی (راسل) مهندس مختاری (ایشون یکی از حرفه ای های برنامه نویسی ایران و مسلط به هوش مصنوعی هستند)

دانلودفصل اول و دوم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فصل سوم

فصل چهارم

فصل پنجم

فصل ششم

فصل هفت

فصل هشت

فصل نه

منبع‌ :snu.ir

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی - sepideh - 09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۳۰ ب.ظ

باتشکر پسورد فایل‌ها چیه؟

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی - fatima1537 - 09 مرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۰۰ ب.ظ

معمولا پسورد فایلها اسم کامل سایتی هست که این فایلها قراردارند.مثلا "www.persiangig.com "البته من برای این فایلها امتحان نکردم
از تاریخ این ارسال هم خیلی وقته گذشته شاید لینکها خراب شده باشن

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی - a_troja_n - 02 مهر ۱۳۹۰ ۰۸:۰۷ ق.ظ

سلام....
میشه لطفا دانلود خلاصه هوش مصنوعی (راسل) مهندس مختاری و حل المسایل اون رو بذارید.. درسته خیلی وقته ازش گذشته اینک جدیدی ندارید برای دانلودش ؟

با تشکر

[دانلود] جزوه هوش مصنوعی - *farnaz* - 13 آذر ۱۳۹۰ ۰۳:۳۲ ب.ظ

نظرتون راجب کتاب هوش نصیر چیه؟
کتاب راسل دانلود نمیشه

خلاصه هوش مصنوعی راسل - teshneh - 03 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سلام
این کتاب فکر کنم ده فصل هست درسته؟
میشه فصل دهم هم بذارید؟

خلاصه هوش مصنوعی راسل - وحید۲ - ۰۷ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ

پس چرا دانلود نمیشه سر کاری؟

جزوه هوش مصنوعی دانشگاه خواجه نصیر - PardisMaster - 06 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۸ ق.ظ

به درد من دیگه نمی خوره ... من واسه آزاد قید هوش رو زدم آخه دیر به دستم رسید اما شاید واسه بقیه خوب باشه Smile