تالار گفتمان مانشت
دانشگاه زاهدان - نسخه‌ی قابل چاپ

دانشگاه زاهدان - farhikhtegan - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

دانشگاه زاهدان یکی ازبزرگترین دانشگاهای کشورهستش
فکرمی کنم توی ریاضی وعلوم پایه جزئ بهترینا باشه.
به نظردوستان عزیز توی کامپیوتر وضعیت این دانشگاه چطوریه؟

بعضی ازدوستانی که زاهدان درس خوندن ازاین دانشگاه خیلی تعریف می کنن.
هم ازنظراستاد ،استادای بسیارخوبی داره وهم ازنظرامکانات رفاهی وتحصیلی
جالبتر اینکه میگن مردم زاهدان خیلی خیلی هوای دانشجویا رودارن.خیلی به دانشجویا احترام می ذارن.

رتبه:
مرتبه این دانشگاه در سال ۱۳۸۴ براساس ۲۶ شاخص تعیین شده از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه «درحال توسعه» به دانشگاه «توسعه‌یافته» ارتقا یافت و این امر موجب ترقی رتبه دانشگاه شد. در حال حاضر دانشگاه سیستان و بلوچستان از نظر تشکیلاتی جزو دانشگاه‌های ردیف (الف) گروه (ج) دانشگاه‌های کشور می‌باشد.

[img]C:\Documents and Settings\hossein\Desktop\z.jpeg[/img]

دومین دانشگاه ایران:

در حال حاضر دانشگاه سیستان و بلوچستان با ۱۷ هزار دانشجو بعد از دانشگاه تهران، بزرگ‌ترین دانشگاه کشور است

دانشگاه زاهدان - zohre shah - 25 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ

فضاشم الفه Smile
کامپیوترش کلن از کرمان یکم قویتره .
هرکی از بچه ها ما می‌رفتن مهمان جاهایی مثل باهنر فردوسی بابل اصفهان ....
با معدل ۱۷ برمیگشت Smile

دانشگاه زاهدان - azad_ahmadi - 22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ ب.ظ

من فقط فضای دانشگاه رو دیدم، دهنم وا موند Smile
اگه رو کاتالوگ ننوشته بود دانشگاه زاهدان، قطعا فکر می کردم یک دانشگاه تراز اول اروپاییه.
فکر کنم بعد از دانشگاه تهران، بیشترین تعداد رشته و گرایش ها رو داره.

دانشگاه زاهدان - nirvana123 - 22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ

فقط رفتین اونجا مواظب باشین کاسب یا معتاد برنگردین مواظب جونتونم باشین یکی از رفقا توی دانشگاه زاهدان دوره لیسانس سر عشق و عاشقی با یکی از همکلاسیهای بلوچ نزدیک بود به خاطر مسایل ناموسی جونشو از دست بده اخر سر حراست دانشگاه نیروی انتظامی بدادش رسیدن بعدم منتقلش کردن به یه دانشگاه دیگه

RE: دانشگاه زاهدان - nomad:D - 22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۹ ب.ظ

(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  فقط رفتین اونجا مواظب باشین کاسب یا معتاد برنگردین مواظب جونتونم باشین یکی از رفقا توی دانشگاه زاهدان دوره لیسانس سر عشق و عاشقی با یکی از همکلاسیهای بلوچ نزدیک بود به خاطر مسایل ناموسی جونشو از دست بده اخر سر حراست دانشگاه نیروی انتظامی بدادش رسیدن بعدم منتقلش کردن به یه دانشگاه دیگه

اگر دانشجوهای محترم به هر شهری که میرن درس بخونن به عرف اون شهر هم احترام بذارن این اتفاق ها نمیفته.

دانشگاه زاهدان - d.ghaderi - 10 فروردین ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ق.ظ

نرفتم ولی تعریفش رو خیلی شنیدم