تالار گفتمان مانشت
کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - نسخه‌ی قابل چاپ

کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - zeinab - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ

سلام بچه ها. من بعد از کلی پرس و جو تو اینترنت و مانشت و خوندن نظر بچه ها تصمیم گرفتم که کتاب اصلی CLRS رو بخونم ، زبانم هم در حد متوسطه. فقط این تاپیک رو باز کردم که اگر مشکلی داشتم بپرسم و از دوستان هم کسانی که قبلا این کتاب رو خوندن یا زبان شون خوبه بهم کمک کنن.
بسیار ممنون
فقط اینکه فصل های مهمش ایناست دیگه؟
۲-۳-۴-۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۵-۱۶-۲۲-۲۳-۲۴-۲۵

RE: کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - SaMiRa.e - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

من شخصا تازه میخوام بخونمش ، ولی اگه مصاحبه آقامسعود ( Masoud05 ) بخونی خیلی کمکت میکنه و پیوست پایین.

[attachment=5078]

کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - Parva - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۹ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  من شخصا تازه میخوام بخونمش ، ولی اگه مصاحبه آقامسعود ( Masoud05 ) بخونی خیلی کمکت میکنه و پیوست پایین.

[attachment=5078]
سمیرا جان ببخشیدا ولی واسه راهنمایی بچه ها آدرس این فایل رو که بچه ها قبلا پیوست کردن رو بزاری خیلی بهتره چون الان این فایل چندجا پیوست شده. ممنون.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینجا هم بازم خانم ماه بانو از دوباره پیوست کردن.

RE: کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - SaMiRa.e - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ

چشم حتما Tongue
مرسی که آدرسشو گذاشتی.

RE: کسانی که CLRS رو خوندن لطفا کمک کنن - arash1366 - 22 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها. من بعد از کلی پرس و جو تو اینترنت و مانشت و خوندن نظر بچه ها تصمیم گرفتم که کتاب اصلی CLRS رو بخونم ، زبانم هم در حد متوسطه. فقط این تاپیک رو باز کردم که اگر مشکلی داشتم بپرسم و از دوستان هم کسانی که قبلا این کتاب رو خوندن یا زبان شون خوبه بهم کمک کنن.
بسیار ممنون
فقط اینکه فصل های مهمش ایناست دیگه؟
۲-۳-۴-۶-۷-۸-۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۵-۱۶-۲۲-۲۳-۲۴-۲۵

سعی کنید که ابتدا کتاب قلی پور و پوران را بخوانید برای تست عالیه خودم هم هین ها رو با CLRSخوندم .قطعا جواب میگیری