تالار گفتمان مانشت
در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۴ ب.ظ

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic

کتاب مهندسی نرم افزار پرسمن
فصل های ۲۵ تا ۳۲

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - Fardad-A - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ب.ظ

من مجددا" از دوستان عزیز استدعا دارم اگه کسی میتونه باین دوست و مانشتی محترم کمک کنه. ظاهرا" مشکلشون با ایندرس جدی است. پیشاپیش از همه تون ممنونم.

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - a.hooshmand - 05 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ

من در این باره نمی توانم کمکی بکنم.
ولی فکر می کنم برای به نتیجه رسیدن بایید با جزییات بیشتری درخواستتان را مطرح می کردید. مثل کدام شهر و ...

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 05 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

شهر فرق نمیکنه
من به صورت مجازی میخوام
من هزینش میدم بهتون

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 07 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

التماستون میکنم کمکم کنید

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 07 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

بله امتحان دارم
یا تدرسی خوصوصی میخوام
یا voic میخوام

RE: در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 07 تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۶ ب.ظ

التماستون میکنم

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - انرژی مثبت - ۰۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۶ ب.ظ

بچه ها کسی اینجا این درس رو نگذرونده؟ یا از دوستاش کسی نیست که این درس رو داشته باشه به این بنده خدا کمک کنه Sad

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۹ ق.ظ

التماستون میکنم

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - saba_1984 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ق.ظ

شما کتاب رو خوندی؟

یعنی هیچی ازش نفهمیدی؟

هر جاشو که نفهمیدی بیا یه تاپیک باز کن و بگو ؟

اونجوری سریعتر مشکلت حل میشه و گرنه اینجا هر چقدر هم خواهش کنی فکر نکنم کسی اینقدر وقت داشته باشه که کل کتابو واست توضیح بده ...

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - luna - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ

حالا سرفصلاش چی هست؟

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ب.ظ

موضوعاتش
شیوه های رسمی
اطاق پاک
مبتنی برا اجزاCBSE
خادم و مخدوم
مهندسی وب
مهندسی مجدد
به کمک کامپیوتر CASE/
راهی فرا رو

دانلود فصل ها

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - ف.ش - ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۴ ب.ظ

یعنی جزوه به دردتون نمیخوره ؟

مثلا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - SARA.2009.20 - 08 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

جزوه نمیخوامم
یا استاد میخوام
یا VOIC

این جزوات این مباحث شمامل نمیشه

در خواست تدریس خصوصی مهندسی نرم افزار پیشرفته و یا voic - ف.ش - ۰۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ

امیدوارم که استاد یا ویس پیدا کنید.

یه نگاهی هم به این اسلایدها بندازید: