تالار گفتمان مانشت
همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - نسخه‌ی قابل چاپ

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - agh42778 - 10 تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۶ ب.ظ

سلام
از دوستان شخصی هست که جلسه زیر رو شرکت کرده باشه؟ و یا حتی صدای جلسه رو ضبط کرده باشه؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT با حضور گروه ویژه کامپیوتر
دکتر اجلالی،دکتر کارگهی،دکتر فیلی،دکتر حاج سیدجوادی و دکتر ابراهیمی مقدم و رتبه های اول کنکور ارشد کامپیوتر

پنج شنبه ۹۱/۴/۸ از ساعت ۱۹- ۱۷ در آمفی تئاتر دانشکده برق و کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - هاتف - ۱۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۰ ب.ظ

سلام
من بودم، خیلی مفید نبود! چیزی ضبط نکردم.
چیز خیلی خاصی رو از دست ندادید جز یه آبمیوه و یه چیز شبیه کیک و یه خودکار Big Grin

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - hp1361 - 10 تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

سلام

من هم بودم اما اصلا مفید نبود و بیشتر وقتم رو گرفت.

اما بعد از همایش با مشاور گوه نصیر توی یکی از کلاسها صحبت کردیم.باز این یکم مفید بود! مخصوصا برنامه ای که پیشنهاد دادن که به نظرم برای من یکی حداقل قابل اجرا تر بود!

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - soli - 11 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۷ ب.ظ

توی شیرازم چنین جلسه ای بود اما من شرکت نکردم

همایش موفقیت در کنکور کامپیوتر و IT موسسه نصیر - alirrrrrr - 11 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۰ ب.ظ

واسه سرگرمی اینجور جاها خوبه!البته فقط واسه سرگرمیBig Grin