تالار گفتمان مانشت
المپیک لندن ۲۰۱۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
المپیک لندن ۲۰۱۲ - agentv - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ

دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...
بحث های مربوط به المپیک لندن.....

[تصویر:  114416_1_1379090821.jpg]

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Helmaa - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

از رو چه کانالی؟

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

منم که از بیکاری نشستم و همه رو نگاه کردم

اون قسمتی که ملکه انگلیس از هلی کوپتر پرید پایین خیلی الکی بود...(معلوم بود که خودش نبود)

شبکه های HD ابوظبی همه رو کامل نشون میداد...

راستی،اینا که توی کاروان ایران بودنو کسی شناخت؟!!!!!!!!!!۱

من که هر چی نگاه کردم ی مشت پیر پرتال بیشتر ندیدم(به جز چند نفرش مابقی اصلا" ورزشکار نبودن که)

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - arixooo - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۷ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  حالا یکی می خواد با برگزاری المپیک تو کشورش وضع اقتصادیشو بهتر کنه مگه بده!
agent جان یه جوری میگی آدم فکر میکنه میزبان المپیک بودن آبروی ملت رو میبره...اصلا مگه به هر کشوری میدن این میزبانیرو؟؟
کلا زیاد نباید جدی گرفت خبرهای این هارو...اگه اونها برن موجودات زنده رو در کرات دیگه هم پیدا کنند...باز هم اینها میان و میگن دست استکبار تو کاره و اینها همه دسیست..

المپیک لندن ۲۰۱۲ - arixooo - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۸ ب.ظ

فکر میکنید امسال چیکار کنیم؟؟ من فکر کنم هر چی بشیم از دوره قبلی بهتریم...جای هادی ساعی خیلی خالیه ...

المپیک لندن ۲۰۱۲ - zarei1991 - 07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۲ ب.ظ

این دوره ما وزنه برداری حتما ۲-۳ طلارو داریم...

المپیک لندن ۲۰۱۲ - *ku6 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ

کلا ما ایرانیا همیشه علاقه ی زیادی به دیدن نیمه خالیه لیوان داریم از پست های دوستان هم مشخصه

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - علی جعفری - ۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۴ ق.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ق.ظ)*ku6 نوشته شده توسط:  کلا ما ایرانیا همیشه علاقه ی زیادی به دیدن نیمه خالیه لیوان داریم از پست های دوستان هم مشخصه

مگه نیمه ی پری هم وجود داره ؟
اگه شما میبینی بگو که ما هم ببینیم دوست ِ عزیز
این لیوان متاسفانه کاملا خالیه خالیه

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Xilinx - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ ق.ظ

هر وقت دیدین آمریکا و انگلیس توی رسانه هاشون یه تبلیغ مثبت راجع به ایران کردند بعد انتظار عکسشو(گفتن خوبی های انگلیسی ها و آمریکایی ها) داشته باشید.چند وقت پیش توی شبکه جام جام چند نفر دانشجوی خانم رو آورده بودند که توی دانشگاه تهران درس میخوندند.یکیشون آلمانی بود.میگفت من اگه بخوام ایران رو واسه دوستام توی آلمان توصیف کنم اول باید کلی باهاشون حرف بزنم تا بفهمن ایران با عراق و افغانستان فرق داره !!! دوست خودمم که رفته منچستر میگه خیلیا اینجا اصلا ایران رو نمیشناسند !!! کشور ما اینقدر توی دید مردم دنیا شناخته شده !!!
راجع المپیک هم اینو بگم امسال توی یه سری از رشته ها برای اولین بار نماینده داریم.بعد توی اون کاروانی که واسه افتتاحیه نشون دادند خب خیلی از ورزشکارای اصلی ما نبودند مثل وزنه بردارها و...(هنوز نرفتند).در کل فکر میکنم وضعمون خیلی بهتر از دوره های قبل هست خصوصا بخش بانوان که کولاک کردند.قبلا اینقد نماینده خانم نداشتیم.پینگ پنگ ، تیروکمان،تیراندازی با تپانچه،تکواندو و....

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - professional - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ

(۰۷ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

جایی واسه دانلود هست. که منم ببینم؟

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ

جالب اینجا بود،توی مراسم افتتاحیه،رییس جمهور یا نخست وزیر (یا یکی از مقامای بالای مملکتی) هر کشوری برای تشویق تیمشون حضور داشت

ولی کاروان ایران چی؟؟؟؟!!!! ...Huh

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۲ ب.ظ

کاش والیبالمون هم میتونست بره المپیک
هیچ وقت ما تو ورزش های گروهی نماینده نداریمSad

بعضی ها میرن المپیک بین ۶۰ نفر ۵۰ میشن. این رو کجای دلم بذارم؟
من دوست دارم یا ورزشکارا نرن المپیک یا اگر میرن جزء بهترین ها باشن دوست ندارم اسم ایران برای بقیه تیم ها زنگ تفریح باشه. اگر نماینده نداشته باشیم دیگه اسم ایران اصلا در میان نیست که کسی بشنوه اما وقتی ایران باشه و آخرا باشه...

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Xilinx - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۳۶ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۷ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف عجب بازی شده بود. چقدر پر استرس ............
زنده باد نوشاد عالمیان

عالی بازی کرد.فکر کنم اگه ست آخر مربیش بهش روحیه نمی داد نمی تونست برنده بشه.داشت به تجربه ی حریفش میبازید...

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ

ایشالا که نوشاد حریف آلمانیش رو ببره و بره توی یک-چهارم

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - M.Amin.M - 08 مرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۰۸ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ)professional نوشته شده توسط:  
(07 مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ)agentv نوشته شده توسط:  دیشب تا ساعت ۴ صبح داشتم افتتاحیه المپیک می دیدم. جالب بود. از اون قسمتش که دیوید بکام داشت با قایق می اومد خیلی خوشم اومد. اون قسمت مستر بین خیلی بی مزه بود...

جایی واسه دانلود هست. که منم ببینم؟

اینم لینک دانلود فقط اگه فیلتر شده بود به جای تهران دانلود۵ از تهران دانلود۶ استفاده کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.