تالار گفتمان مانشت
کمک:لپ تاپم سوخته؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - mamani - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ

سلام
لپ تاپم رو که ریستارت کردم دیگه روشن نشد صفحه اش کاملا سیاهه ، صدای فن میاد ، ولی لامپ وایرلس و هارد روشن نمیشه
یعنی چی شده؟Sad(((((
سونی سری Z هست.

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - Xilinx - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ

فکر میکنم مشکلش جوری نباشه که دوستان بخوان همین جوری نظر بدن.باید ببرید نمایندگی.نمایندگی سونی هم کارش خوبه.راحت واستون درستش میکنند.

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - arixooo - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ

از شواهد و قرائن پیداست که جریان برق به هارد دیسکتون نمیرسه..ایراد از مین بردتونه فکر کنم...اون اولش هم هیچی نشون نمیده؟؟

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - mamani - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ

نه هیچی کاملا سیاهه

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - arixooo - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ

خوب شک نکن که مین بردشه..

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - mamani - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ب.ظ

یعنی سوخته؟

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - arixooo - 19 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

نه لزوما...شاید یه ایراد خیلی ساده و جزئی داره..شاید هم آره...
هنوز فن روشن میشه پس یه کور سوی امیدی هست...اما اگرم سوخته باشه زیاد سخت نگیر..میخواد ۱۵۰ تومن خرج برداره دیگه...نمیدونم..مین برد چنده الان؟؟

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - one hacker alone - 21 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۸ ب.ظ

سلام در محیط کاملا تاریک روشن کنید اگه مانیتور روشن نشد و تغییر نوری احساس نشد
۱- مانیتور رو با یه لپ تاپ دیگه تست کنید البته اگه مانیتور باشه باید صدای بالا امدن ویندوز باشه
۲- باتری مادربورد رو در بیارید
۳- ایراد از مادربرود باشه

حالات بالا رو به ترتیب انجام بدین ربطی به هارد نداره اصلا اگه مادربورد بود ببرید برای تعمیر
اگه بایوس بود بعد از اینکه درستش کردین اپدیت کنید

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - ejafar - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ

این روش رو امتحان کنید شاید جواب داد، برای لپ تاپ من هم که سونی هست اتفاق مشابه افتاد ولی با این روش درست شد.
آداپتور لپ تاپ رو از برق بکشید، باتری لپ تاپ رو به مدت ۵ دقیقه خارج کنید. کلید پاور رو فشار بیدن چندبار (برای اطمینان ۳۰ ثانیه نگه دارین). بعد باطری رو بذارین و روشن کنید. امیدوارم درست بشه

کمک:لپ تاپم سوخته؟ - luna - 24 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ

باتریشو خارج کنید یا دکمه پاور رو انقدر نگه دارید که برق سیستم قطع بشه. دوباره روشنش کنید. این یه مشکل خیلی رایج در مورد سونی هست تا حالا ۱۰۰۰ بار واسه من پیش اومده!
اگه باز هم همین مشکل بود ممکنه یه سری مشکل باشه از مشکلات خیلی ساده تا خیلی پیچیده! ولی فعلا همون راه حل بالا رو امتحان کنین.